Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry Brzucholki kochane 🙂
Ja od 7;30 na nogach,już byłam na plotach u kuzyneczki teraz obiadzik gotuje i nadrabiałam zaległości w czytaniu...wczoraj chciałam wejść wieczorkiem ale nie moglam sie połączyć z netem...
Kasiugwiazdko kompleciki rewelacyjne,bardzo mi sie podobają...świetny masz gust 🙂
Aneczka śliczny pokoik będzie miała Martynka,u Nas Mały póki co ma łóżeczko i komodę,trzeba coś jeszcze dokupić i w ogóle...cudaśne śa te mebelki,zarąbiście wyglądają.
Adka kochana witaj...miło że znów jesteś z Nami 🙂
Kasidełkol ja podobnie jak Fijołek jestem zakochana w tych łóżeczkach i u Nas na 99% było postanowione że bęzie żyrafka,a wyszło inaczej i jest zwykłe w kolorze teak żeby pasowało do komody i w ogóle...super zakup oby dobrze służyło Wam i Malęństwu 🙂
Olu witaj słońce 🙂
Moniczko gdzie jesteś???
Marinko,Fijolek,Jamargaretka,Martynko,Justina witajcie 🙂 🙂 🙂
Hussi uważaj na siebie...mnie już w ogóle nie boli,czasem jak w nocy zbyt gwałtownie sie podniośe to zakuje,chyba leki działaja 🙂

A co do pieluszek ja po nieddzieli zakupię i znajome polecaja mi bardzo Hugies...co o nich myslicie???Od poczatku bylam nastawiona na Pampers ale duzo dzieciakow w rodzinie uczulone i juz sama niewiem...a polona nawet mowila o Dada,wiec wybor trudny...co radzicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka pokoik rewelacja my będziemy dzielić nasz pokój z małym który będzie spał tuż obok naszego łóżka będę się czuła spokojniej gdy będzie blisko nas 😜 😉
Ale za jakiś czas pwenie pomyślimy o oddzielnym pokoju 🙂
Dzięki za radę co do zapachu farby 😆

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki - mnie koleżanka mówiła że dla Jej Synka Huggies były najlepsze. mówi że to były jedyne których nie przesikał. z kolei koleżanka mówi że jej córa mogła używać Huggies jak była starsza bo ponoć miała uczulenie po nich na samym początku. więc to chyba od dziecka zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Manki - mnie koleżanka mówiła że dla Jej Synka Huggies były najlepsze. mówi że to były jedyne których nie przesikał. z kolei koleżanka mówi że jej córa mogła używać Huggies jak była starsza bo ponoć miała uczulenie po nich na samym początku. więc to chyba od dziecka zależy.


No właśnie...zależy od dizecka...masz rqację.Każde dziecko jest inne.Kupię chyba te Hugies i może jedna paczkę Pampers 🤨No nic...pomyślimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywalam papmpersa z synkiem i bylam super zadowolona...tera zjeszcze nie wiem ale chyba tez na nich polece o ile Ania nie bedzie miala jakis uczulen...kiedys sprobowalam jakis innych nie pamietam jakich i bylam niezadowolona..wiec zostane przy pampersie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My,co do pieluch to jeszcze nie wiemy.To jest tak jak piszecie...zalezy od skory dziecka.Mojej siostry blizniaki jak byly male,to ani Pampers,ani Huggies nie znosily,od tych dostawaly uczulen.Dopiero,jak siostra zaczela ekologicznych pieluch uzywac sytuacja sie poprawila.Moja kolezanka niedawno urodzila i uzywa tetrowych pieluch! Stara,dobra metoda,ale bardzo pracochlonna i troche kosztowna wydaje mi sie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skads to znam 😆 Ja tez juz sobie w mojej fantazji urzadzilam pokoik synka w nowym mieszkanku,A narazie bedziemy miec skarba blisko siebie..ciekawe jak dlugo maz wytrzyma 😁 Maz bedzie na porod i po do 3 tygodni przy nas 🙂 I przy porodzie naturalnie tez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justina1975 napisał(a):
My,co do pieluch to jeszcze nie wiemy.To jest tak jak piszecie...zalezy od skory dziecka.Mojej siostry blizniaki jak byly male,to ani Pampers,ani Huggies nie znosily,od tych dostawaly uczulen.Dopiero,jak siostra zaczela ekologicznych pieluch uzywac sytuacja sie poprawila.Moja kolezanka niedawno urodzila i uzywa tetrowych pieluch! Stara,dobra metoda,ale bardzo pracochlonna i troche kosztowna wydaje mi sie 😎
a jak fajnie jak si epieluszkowalo..nozki dzidzi szeroko i zdrowo...tylko te pranko pieluszek mnie oslabia..dziennie stosy heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...