Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneczka, fajowy pokoik. Bardzo duzy przede wszystkim sie wydaje! Nasza Fasola bedzie z nami. Szykujemy sie na generalny remont w ciagu 2 lat i pewnie dorobimy jeden pokoik,ktorybedzie nasza sypialnia, a Fasolce oddamy nasz pokoj. Na razie bedzie z nami. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczynki! 🙂
piszecie o pokoikach tez bym chciala dla naszej ksiezniczki kacik, ale narazie bedzie z nami moze jak zjedziemy do Polski to wtedy sie urzadzi bo tutaj nie planujemy byc na stale... chociaz zobaczymy co zycie pokaze,
A jak ostatnio narzekalam, ze mala jest strasznie ruchliwa to chyba uslyszala moje narzekania i sie troszke uspkoila :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! ja juz standardowo po sniadanku i spacerze z pieskiem. dzis z moim bolem juz troche lepiej, moze faktycznie organizm tak reaguje na to ze juz koncoweczka. na wszelki jednak wypadek zostaje dzisiaj w domku, choc ladnie i cieplo i nic nie robie 🙂 moze poczytam jakas ksiazeczke albo poplanuje,pomarze 🙂
Aneczko pokoik cudowny, my narazie nie mozemy pozwolic sobie na osobny pokoj dla dziecka ale obiecalam sobie ze urzadzimy chocby jakis maly przytulny kacik dla dzidzi.
Adka witamy ponownie, czyzbys dolaczala do grona cesarek???
No to narazie tyle a teraz biore miseczke winogrona siadam przed telewizor i potem sie odezwe. buziaki moje kochane 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczynki!
Aneczka superasny ten pokoik!!! Z gustem!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Kasidelko łózeczko faaaaajne! Mi też się podoba ale nam nie pasuje niestety 🙂 Ale dobrze, że wam pasuje!
Adka no w końcu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ile Cię nie było??!! Jak remont??
Ja już tort wstawiłam do piekarnika dla teścia. Jutro świętujemy jego imieniny i urodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skończyłam gotować pomidoróweczkę,wypiłam kawusie z mamą bo dziś szybciej z pracy wróciła,zaraz pranie pójdę rozwiesic i może do cioci się przejdę....
Co do pokoików to Nasz Synek ma swój,ale niewiem na 100% czy czasem łóżeczka nie postawię u Nas w pokoju i w ogóle,zobaczymy jak to będzie.
Marinko ja wizytę mam 8 kwietnia,a już doczekać się nie mogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martyna_czaro napisał(a):
Dziewczyny, czy Wam też dzisiaj tak słabo? :/
Mi jest duszno, słabo i aż wymiotować mi się chce... 😞
ja mam zawroty glowy...i boje sie wtedy czy to cukier czy co 😞czy myslalyscie o tym co bedzie jak sie bedzie lezalo np.w kapieli z pianka i wody odejda czy bedzie sie czulo?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Dziewczyny, czy Wam też dzisiaj tak słabo? :/
Mi jest duszno, słabo i aż wymiotować mi się chce... 😞
ja mam zawroty glowy...i boje sie wtedy czy to cukier czy co 😞czy myslalyscie o tym co bedzie jak sie bedzie lezalo np.w kapieli z pianka i wody odejda czy bedzie sie czulo?? 🤪


Łoo matko... Ola, nie myślałam o tym... :P Ale chyba skurcze dadzą znać o sobie... więc może nie przegapimy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martyna_czaro napisał(a):
ola1978 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Dziewczyny, czy Wam też dzisiaj tak słabo? :/
Mi jest duszno, słabo i aż wymiotować mi się chce... 😞
ja mam zawroty glowy...i boje sie wtedy czy to cukier czy co 😞czy myslalyscie o tym co bedzie jak sie bedzie lezalo np.w kapieli z pianka i wody odejda czy bedzie sie czulo?? 🤪


Łoo matko... Ola, nie myślałam o tym... :P Ale chyba skurcze dadzą znać o sobie... więc może nie przegapimy 😜
Martynka a ja sie tego boje jak cholera..a moze bez skurczy..moze odejdą bez skurczy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
ola1978 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Dziewczyny, czy Wam też dzisiaj tak słabo? :/
Mi jest duszno, słabo i aż wymiotować mi się chce... 😞
ja mam zawroty glowy...i boje sie wtedy czy to cukier czy co 😞czy myslalyscie o tym co bedzie jak sie bedzie lezalo np.w kapieli z pianka i wody odejda czy bedzie sie czulo?? 🤪


Łoo matko... Ola, nie myślałam o tym... :P Ale chyba skurcze dadzą znać o sobie... więc może nie przegapimy 😜
Martynka a ja sie tego boje jak cholera..a moze bez skurczy..moze odejdą bez skurczy 🤨


no teraz to mi dałaś mi do myślenia 😜 Olaaa! :P Nie strasz... Myślmy pozytywnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Marinko widzę że z tymi wizytami to nie tylko ja tak mam heh...
a moja znajoma mówi,co to za przyjemność obcemu facetowi d...ę pokazywać...eh...nie rozumie o co chodzi w tych wizytach...eh...może kiedyś zrozumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Manki, ja kolejna wizyte mam 6 kwietnia i wtedy pierwsze ktg 🤪 juz sie nie moge doczekac 🙂


Ciekawe kiedy ja będe mieć pierwsze ktg 🤨
Fijolku ale Ciebie to już blisko...za chwilę będziesz tulić swoją córcie... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
fijolek napisał(a):
Manki, ja kolejna wizyte mam 6 kwietnia i wtedy pierwsze ktg 🤪 juz sie nie moge doczekac 🙂


Ciekawe kiedy ja będe mieć pierwsze ktg 🤨
Fijolku ale Ciebie to już blisko...za chwilę będziesz tulić swoją córcie... 😁

spoko, tu pisza ze jesli wszystko jest ok, od 38tc
http://ciazaporod.pl/ciaza_badania_w_ciazy_artykul,4141.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do ktg to pytałam ostatnio o to położną ze SR - jeśli jest wszystko ok to ktg wykonuje się dopiero po terminie porodu. Wcześniej - tylko przy braku odczuwania ruchów. Ale jak widzę - co lekarz, położna to inna opinia i zwyczaje...

Jeśli chodzi o pokoik Małego to my powoli zaczynamy urządzanie - malowanie, tapetowanie - żeby zrobić tą brudną robotę i wywietrzyć wszystko przed narodzinami, a i tak przez pierwsze miesiące będziemy z Małym mieszkać w salonie na dole, a jak urządzimy do końca naszą sypialnię i pokój Małego na górze to wtedy się przeniesiemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
tak naprawdę zostało nam bardzo niewiele.
Lekarze mówią , że porodu podobno nie da się nie zauważyć, więc spokojnie dziewczyny!!!! 😁 🙂 🙂


hehe no ja mysle 🙂

lece dziewczynki na chwile przyjeknosci u kosmetyczki.
buziaki i do potem.

Marinka! mam nadzieje ze lezysz!!!? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martynka.Mi tez dzisiaj tak dziwnie.Rano chcialo mi sie wymiotowac 😞 Ale po prysznicu zdrzemnelam sie godzinke i juz mi lepiej 😆 Ale juz tzrzeba do pracy powoli sie szykowac.W przyszlym tygodniu jeszcze do czwartku praca i wreszcie odpoczynek 🙂 I naturalnie juz nastepnej wizyty u ginekologa nie moge sie doczekac..... 1 kwietnia...mam nadzieje,ze nie bedzie prima aprilis 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
marinka napisał(a):
tak naprawdę zostało nam bardzo niewiele.
Lekarze mówią , że porodu podobno nie da się nie zauważyć, więc spokojnie dziewczyny!!!! 😁 🙂 🙂


hehe no ja mysle 🙂

lece dziewczynki na chwile przyjeknosci u kosmetyczki.
buziaki i do potem.

Marinka! mam nadzieje ze lezysz!!!? 🙂


Ogólnie leżę ale teraz tort robię jeszcze! 🙂 🙂 🙂 ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...