Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No Kasiu wlasnie najlepiej jeszcze niech sobie posiedza w brzuszkach....
A ja tez wzielam sie za sprzatanie wkoncu bo mialm ostatnio balagan w plytach i dokumentach a dzis wszystko wkoncu ulozylam posegregowalam eh teraz bedzie latwiej cos znalesc....hehe no i ogolnie posprzatane w domku obiadek prawie gotowy (czerwony barszczyk mniam)....maz wroci z pracy i drzemke robi a ja chyba dzis relax....choc pogoda sie poprawila slonko wyjrzalo po sniegu juz ani sladu wiec popoludniu moze na spacerek sie wybierzemy....
Buziaki dla maluszkow naszych.....oby siedzialy odpowiednio dlugo w brzuszkach 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂

Kasiu! Ale się musiałaś stracha najeść, bidulka.. Aż się zaczęłam zastanawiać o to, jak ja leżę, śpię itd. Ale na szczęście z Maleństwem Twoim ok!

A ja dzisiaj pojechałam 50km na 8 rano do szkoły i co? nie było tych zajęć, na które specjalnie jechałam... 😞 😞 😞 masakra... poczekałam do 10 na kolejne ale taka strata czasu, że szok...
Żebra mnie strasznie bolały i Maleńka się strasznie wierciła...
No nic, teraz się chyba zdrzemnę i później na impre do chrześniaka!!! 🙂
BUZIAKI W BRZUSZKI :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Hej Laseczki 🙂

Kasiu! Ale się musiałaś stracha najeść, bidulka.. Aż się zaczęłam zastanawiać o to, jak ja leżę, śpię itd. Ale na szczęście z Maleństwem Twoim ok!

A ja dzisiaj pojechałam 50km na 8 rano do szkoły i co? nie było tych zajęć, na które specjalnie jechałam... 😞 😞 😞 masakra... poczekałam do 10 na kolejne ale taka strata czasu, że szok...
Żebra mnie strasznie bolały i Maleńka się strasznie wierciła...
No nic, teraz się chyba zdrzemnę i później na impre do chrześniaka!!! 🙂
BUZIAKI W BRZUSZKI :*


trzeba bylo dac Fijolkowi znac. Wybralybysmy sie na jakies lodziki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Hej Laseczki 🙂

Kasiu! Ale się musiałaś stracha najeść, bidulka.. Aż się zaczęłam zastanawiać o to, jak ja leżę, śpię itd. Ale na szczęście z Maleństwem Twoim ok!

A ja dzisiaj pojechałam 50km na 8 rano do szkoły i co? nie było tych zajęć, na które specjalnie jechałam... 😞 😞 😞 masakra... poczekałam do 10 na kolejne ale taka strata czasu, że szok...
Żebra mnie strasznie bolały i Maleńka się strasznie wierciła...
No nic, teraz się chyba zdrzemnę i później na impre do chrześniaka!!! 🙂
BUZIAKI W BRZUSZKI :*


trzeba bylo dac Fijolkowi znac. Wybralybysmy sie na jakies lodziki 🙂


🙂 🙂 Następnym razem będę pamiętać 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie! ja juz po zakupkach, i tak do kupienia zostaly mi jeszcze 2 koszule do karmienia, biustonosz do karmienia, klapki, kapcie i kosmetyki dla dziecka, no a tak to generalnie moge isc rodzic, tylko mi moj pokoik nie daje spokoju - robole mi 6 kwietnia jeszcze wchodza i dopiero potem moge ukladac wszystko po swojemu, niech juz bedzie po 10 kwietnia wtedy powiem: ok Anka teraz niech sie dzieje co chce. Ide troche odpoczac bo maly kopie a usiedziec przy lapku coraz gorzej,
aha wiecie ze kwietniowki juz powoli sie rozpakowuja 🙂 jeszcze troszke i MY!!!!! buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane!
dzis troszke cisza na Brzuszku ....
ja w domku ogarnelam! mezulek z pracy wrocil, zjedlismy obiadek i tak czas leci!
wczoraj po wizycie jak podjechalam do Baby Marketu odebrac na komode materacyk do przewijania, kupilam Malemu takie mokasynki! nr 15 wiec moze juz na wyjscie ze szpitala, zalozymy do kompleciku eleganckiego!
przesylam zdjatko! 🙂
[URL=http://img218.imageshack.us/i/nowe010.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2895/nowe010.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img860.imageshack.us/i/nowe011.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/8137/nowe011.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
JEZUNIU...DZIEWCZYNKI WIDZIALYSCIE????KWIETNIOWKI ZACZELY SIE JUZ ROZPAKOWYWAC......
AAAAAAAAAAAA......!!!!!!!!!!!! 🤪
I ZARAZ NA NAS BEDZIE PORA 🤪


Monia musialas takie litery wysadzic z ta informacja........matko chyba zaraz rozwolnienia dostane jak sobie pomysle ze niedlugo my sie zaczniemy sypac....o jezuniu 😲 strach do tylka mi dolecial..... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze u nas jak zawsze cisza w week.....eh...
a to moje ostatnie godziny z brzuszkiem..... 😞
i do tego sama jestem w domku....byla mamcia na godzinke...i poszla ....
a juz mam dosyc tego pakowania i tej przeprowadzki ogolnie....jeszcze jutro.....ostatnie podrygi na starych smieciach...i wyjazd...tyyyyyyyle lat,prawie cale zycie na jednej dzielni..eh...az sie lezka w oku kreci... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
JEZUNIU...DZIEWCZYNKI WIDZIALYSCIE????KWIETNIOWKI ZACZELY SIE JUZ ROZPAKOWYWAC......
AAAAAAAAAAAA......!!!!!!!!!!!! 🤪
I ZARAZ NA NAS BEDZIE PORA 🤪


Monia musialas takie litery wysadzic z ta informacja........matko chyba zaraz rozwolnienia dostane jak sobie pomysle ze niedlugo my sie zaczniemy sypac....o jezuniu 😲 strach do tylka mi dolecial..... 😜

no mnie tez to wszystko przeraza !!!!ze my tez juz tuz tuz....mi to az sie goraco zrobilo jak zobaczylam.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
widze ze u nas jak zawsze cisza w week.....eh...
a to moje ostatnie godziny z brzuszkiem..... 😞
i do tego sama jestem w domku....byla mamcia na godzinke...i poszla ....
a juz mam dosyc tego pakowania i tej przeprowadzki ogolnie....jeszcze jutro.....ostatnie podrygi na starych smieciach...i wyjazd...tyyyyyyyle lat,prawie cale zycie na jednej dzielni..eh...az sie lezka w oku kreci... 🤨

Monia nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie....bedzie ok zaklimatyzujesz sie.... 🙂 tylko wracaj do nas szybko a jak nie to odzywaj sie jakos eskami czy cos.....jejciu ale bede tesknic za twoimi tekstami....potrafisz człowiekowi humor poprawic.... 😘 kochana..... 😘
ps., nasz tez czeka przeprowadzka i tez strasznie mnie to przeraza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
widze ze u nas jak zawsze cisza w week.....eh...
a to moje ostatnie godziny z brzuszkiem..... 😞
i do tego sama jestem w domku....byla mamcia na godzinke...i poszla ....
a juz mam dosyc tego pakowania i tej przeprowadzki ogolnie....jeszcze jutro.....ostatnie podrygi na starych smieciach...i wyjazd...tyyyyyyyle lat,prawie cale zycie na jednej dzielni..eh...az sie lezka w oku kreci... 🤨

Monia nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie....bedzie ok zaklimatyzujesz sie.... 🙂 tylko wracaj do nas szybko a jak nie to odzywaj sie jakos eskami czy cos.....jejciu ale bede tesknic za twoimi tekstami....potrafisz człowiekowi humor poprawic.... 😘 kochana..... 😘
ps., nasz tez czeka przeprowadzka i tez strasznie mnie to przeraza....

kochana wroce wroce...nie wiem tylko kiedy...postaram sie jak najszybciej w kwietniu zalatwic neta....w pierwszym tygodniu bedzie zajebiscie duzo roboty z ukladaniem,rozpakunkiem,itd....ale moze nie zapomnicie o mnie w tydzien czy dwa 🤢 ????? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
widze ze u nas jak zawsze cisza w week.....eh...
a to moje ostatnie godziny z brzuszkiem..... 😞
i do tego sama jestem w domku....byla mamcia na godzinke...i poszla ....
a juz mam dosyc tego pakowania i tej przeprowadzki ogolnie....jeszcze jutro.....ostatnie podrygi na starych smieciach...i wyjazd...tyyyyyyyle lat,prawie cale zycie na jednej dzielni..eh...az sie lezka w oku kreci... 🤨

Monia nie ma tego złego co na dobre nie wyjdzie....bedzie ok zaklimatyzujesz sie.... 🙂 tylko wracaj do nas szybko a jak nie to odzywaj sie jakos eskami czy cos.....jejciu ale bede tesknic za twoimi tekstami....potrafisz człowiekowi humor poprawic.... 😘 kochana..... 😘
ps., nasz tez czeka przeprowadzka i tez strasznie mnie to przeraza....

kochana wroce wroce...nie wiem tylko kiedy...postaram sie jak najszybciej w kwietniu zalatwic neta....w pierwszym tygodniu bedzie zajebiscie duzo roboty z ukladaniem,rozpakunkiem,itd....ale moze nie zapomnicie o mnie w tydzien czy dwa 🤢 ????? 🤢


no głupia 😜 ha ha ja juz zapomnialam...a kim ty wogole jestes i co tu robisz?? 😜 wariatka...a z przeprowadzka dasz rade....musisz niestety 😜 ale pomysl ze potem bedziesz miec ladnie czysto i spokoj tylko czekac na malego 🙂 🙂 mmm miodzio 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti ja to tylko dupe przewioze...najgorsze ze tam na drugie pietro po schodach bede zapierniczac...a poza tym moj misiek pewnie nie da mi sie dotknac do niczego...sam wszystko rozpakuje....tzn on tak twierdzi...ale ja nie mam zamiaru siedziec bezczynnie na dupsku i sie przygladac....bo zwariuje....jutro tez mnie opierd...li ze sie wzielam za pakowanie tych ostatkow....hehehehe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam weekendowo, my dziś z mężem się opierniczamy 🙂 trzeba odpocząć po całym tygodniu. W Rykach też z rańca jeszcze sypał śnieg, ale do południa już śladu po nim nie było jak słonko wyszło. Miłego weekendu brzuszki, może jutro zajrzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh...chyba troszke przycupne....bola mnie te uda przy samej psitce...kut wie od czego....a i sama psitka tak jakos dziwnie....cos tam juz sie chyba dzieje 🤢 jezusiuniu boje sie a jak se pomysle ze pierwszy termin mam za m-c dokladnie...a jak sie zacznie wczesniej..... 🤢 🤢 🤢
a tu ciagle cisza.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
beti ja to tylko dupe przewioze...najgorsze ze tam na drugie pietro po schodach bede zapierniczac...a poza tym moj misiek pewnie nie da mi sie dotknac do niczego...sam wszystko rozpakuje....tzn on tak twierdzi...ale ja nie mam zamiaru siedziec bezczynnie na dupsku i sie przygladac....bo zwariuje....jutro tez mnie opierd...li ze sie wzielam za pakowanie tych ostatkow....hehehehe....


Kochana no nie dziwie sie mi tez sie obrywa jak cos za duzo zrobie ale ja tez nie umiem usiedziec....ja z tych szybkich i robiacych hehe....a milo tak rozpakowac i ulozyc samemu po swojemu zeby ladnie bylo i zeby wiedziec gdzie co jest... 🙂...i nie przejmuj sie ja teraz na 3 pietro zapierniczam i po przeprowadzce tez bede na 3 wlazic....eh....ale co tam po porodzie przyda sie jeszcze wiecej ruchu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...