Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marinka pomoże mi mama w przygotowaniach 🙂 Ja pochodzę z grekokatolickiej rodziny i w tym roku moje Święta wielkanocne wypadają w tym samym czasie co w kościele rzymskokatolickim a ponieważ u nas nikt obie nie wyobraża świąt bez najbliższych to żeby wszyscy byli w jednym miejscu w jednym czasie robimy je u nas 🙂 i tak nazbierało się mojej rodzinki 17 osób, męża 7 i nas dwoje plus maleństwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Marinka pomoże mi mama w przygotowaniach 🙂 Ja pochodzę z grekokatolickiej rodziny i w tym roku moje Święta wielkanocne wypadają w tym samym czasie co w kościele rzymskokatolickim a ponieważ u nas nikt obie nie wyobraża świąt bez najbliższych to żeby wszyscy byli w jednym miejscu w jednym czasie robimy je u nas 🙂 i tak nazbierało się mojej rodzinki 17 osób, męża 7 i nas dwoje plus maleństwo 😉



WOW 🤪 dobrze, że Ci mam pomoże!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z drugiej strony dobrze, że to Wielkanoc a nie Boże Narodzenie bo tam więcej stania przy garach 😉 No i tak jak pisałam mogę liczyć na mamę ale nie tylko, w sumie jest w tym gronie 6 babek i każda coś zrobi i przyniesie więc to nie będzie dla mnie duży wysiłek fizyczny a będzie bardzo przyjemnie spotkać się w takim dużym gronie i razem porozmawiać i poświętować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Marinka pomoże mi mama w przygotowaniach 🙂 Ja pochodzę z grekokatolickiej rodziny i w tym roku moje Święta wielkanocne wypadają w tym samym czasie co w kościele rzymskokatolickim a ponieważ u nas nikt obie nie wyobraża świąt bez najbliższych to żeby wszyscy byli w jednym miejscu w jednym czasie robimy je u nas 🙂 i tak nazbierało się mojej rodzinki 17 osób, męża 7 i nas dwoje plus maleństwo 😉


Będziecie mieć wesoło 🙂. U nas na święta będzie jeszcze 12 osób, ale na Boże Narodzenie dojdą jeszcze dwie 😜 :dzidzia u mnie i u siostry która ma termin na lipiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
wiecie ja tez bym chciala juz malenstwo miec przy sobie....ale nie mamy tez jeszcze lozeczka materacyka i poscieli....o i pare kosmetykow dla mnie i maluszka....a najgorsze jest to ze kryzys z kasa i dlatego tak mnie to przeraza ze nie zdazymy....a w wielkanoc wesele kuzynki jeszcze....eh boje sie az myslec.....po wczorajszej SR porodu sie jakos mniej boje....choci o to ze czegos dla malego zabraknie zanim urodze... 🥴

podejdz do tego moze mnie ambitnie materialnie. Pamietajmy, ze kiedys takich cudeniek jak sa teraz nie bylo a rodzice dawali sobie rade. Badz poprostu mama a nie "super mama"..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
wismar86 napisał(a):
Czesc dziewcztny, tak nadrabiam w czytaniu co wczoraj pisalyscie i chyba jestem jedna z najstrszych.... W paźdz.koncze 25 latek a moj mężuś 30 w tym roku (raczek wiec bedzie cieplo...)

ja koncze w tym roku 30 lat...




Super.....ktos bardziej doswiadczony... 😉 To wasza pierwsza Dzidzia? jak mozna wiedziec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
fijolek napisał(a):
wismar86 napisał(a):
Czesc dziewcztny, tak nadrabiam w czytaniu co wczoraj pisalyscie i chyba jestem jedna z najstrszych.... W paźdz.koncze 25 latek a moj mężuś 30 w tym roku (raczek wiec bedzie cieplo...)

ja koncze w tym roku 30 lat...

Super.....ktos bardziej doswiadczony... 😉 To wasza pierwsza Dzidzia? jak mozna wiedziec?

to nasze trzecie podejscie. zawsze chcialam do 30tki zdarzyc byc mama. no i wszystko wskazuje ze w koncu sie uda 🙂 w lipcu bede juz spelniona " ryczaca trzydziechą" 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
wismar86 napisał(a):
fijolek napisał(a):
wismar86 napisał(a):
Czesc dziewcztny, tak nadrabiam w czytaniu co wczoraj pisalyscie i chyba jestem jedna z najstrszych.... W paźdz.koncze 25 latek a moj mężuś 30 w tym roku (raczek wiec bedzie cieplo...)

ja koncze w tym roku 30 lat...

Super.....ktos bardziej doswiadczony... 😉 To wasza pierwsza Dzidzia? jak mozna wiedziec?

to nasze trzecie podejscie. zawsze chcialam do 30tki zdarzyc byc mama. no i wszystko wskazuje ze w koncu sie uda 🙂 w lipcu bede juz spelniona " ryczaca trzydziechą" 🙃





Hej,ale 30stka to jeszce nie jest tak zle.... 😉 🙂 Fajnie ze wam sie udalo.... ja tez sie ciesze ze nasza proba sie powiodla za pierwszym razem.... i bardzo wspolczuje dzieczynom ktore przez lata probuja i nic.... A Dzidzia bęfdzie przed 30 więc macie super prezent, lepszego nie mozna sobie wymarzyc... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek! Meza wyslalam do pracy,a pozniej sama do 10 ej spalam 🙂 Ale synek byl cala nocke aktywny.Jego kopniaczki to juz kopniaki 😆 Ale nadrobilam ze spaniem.
Justys,tak chyba nam sie nogi i rece pomylily 😉 Ja i tak nie maluje paznokci nigdy,tylko na lato u nog.Dzisiaj ide sama na przygotowanie do porodu.A w sobote na pol dnia znowu z partnerem.Tak w kursie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Laseczki 🙂

Ale "panika" na forum 😉
JA Wam powiem, że po wczorajszej SR z tematem PORÓD, jestem spokojniejsza... 🙂 Wiem, że muszę być spokojna (mimo wszystko) aby ułatwić Maleństwu tą długą drogę jaką ma do przebycia. Poza tym była bardzo podkreślana rola tatuśka, więc mój mąż jest taki dumny i prężny, a to dodaje mi otuchy 😉

A w nocy aż mi się śniło, że mi czop śluzowy wyszedł a ja nie wiedziałam jednak co mam robić :P
Więc w praktyce to może być różnie 🙂
Idę podejrzeć kwietniówki 😉

MIŁEGO DNIA :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
fijolek napisał(a):
wismar86 napisał(a):
fijolek napisał(a):
wismar86 napisał(a):
Czesc dziewcztny, tak nadrabiam w czytaniu co wczoraj pisalyscie i chyba jestem jedna z najstrszych.... W paźdz.koncze 25 latek a moj mężuś 30 w tym roku (raczek wiec bedzie cieplo...)

ja koncze w tym roku 30 lat...

Super.....ktos bardziej doswiadczony... 😉 To wasza pierwsza Dzidzia? jak mozna wiedziec?

to nasze trzecie podejscie. zawsze chcialam do 30tki zdarzyc byc mama. no i wszystko wskazuje ze w koncu sie uda 🙂 w lipcu bede juz spelniona " ryczaca trzydziechą" 🙃

Hej,ale 30stka to jeszce nie jest tak zle.... 😉 🙂 Fajnie ze wam sie udalo.... ja tez sie ciesze ze nasza proba sie powiodla za pierwszym razem.... i bardzo wspolczuje dzieczynom ktore przez lata probuja i nic.... A Dzidzia bęfdzie przed 30 więc macie super prezent, lepszego nie mozna sobie wymarzyc... 😉

urodziny urodzinami.
Nasza Fasola bedzie prezenetem na nasza 10ta rocznice, ktora obchodzimy 6 kwietnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny oj strasznie dużo piszecie 😜 miałam 15 stron do nadrobienia 😁 ja dziś od rana na nogach ale w końcu mogłam wyjść z domku i to słonko mnie urzekło 🙂

tak czytam i czytam i doszłam do wniosku że tak właściwie to wyprawkę mam już gotową poza maleńkimi szczegółami 😉 i też się nie mogę już doczekać naszej Kruszynki ale niech sobie siedzi w brzuszku jeszcze jak jej dobrze 😜 tyle już czekam to jeszcze te parę tygodni wytrzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co... tak zaczęłam się zastanawiać, że skoro kwietnióweczki się tak już zaczynają rozpakowywać....
to u nas zaraz się zacznie.... Co prawda ja to pewnie będę na końcu, ale kilka z nas ma na kwiecień termin. Może warto, żebyśmy numerkami tel. się wymieniły...?
Zawsze to można napisać do którejś w razie czego 😉
ja podaję swój. Jeśli chcecie to zapiszcie sobie:
...................... ( już jestem w tabelce 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
wismar86 napisał(a):
fijolek napisał(a):
wismar86 napisał(a):
fijolek napisał(a):
wismar86 napisał(a):
Czesc dziewcztny, tak nadrabiam w czytaniu co wczoraj pisalyscie i chyba jestem jedna z najstrszych.... W paźdz.koncze 25 latek a moj mężuś 30 w tym roku (raczek wiec bedzie cieplo...)

ja koncze w tym roku 30 lat...

Super.....ktos bardziej doswiadczony... 😉 To wasza pierwsza Dzidzia? jak mozna wiedziec?

to nasze trzecie podejscie. zawsze chcialam do 30tki zdarzyc byc mama. no i wszystko wskazuje ze w koncu sie uda 🙂 w lipcu bede juz spelniona " ryczaca trzydziechą" 🙃

Hej,ale 30stka to jeszce nie jest tak zle.... 😉 🙂 Fajnie ze wam sie udalo.... ja tez sie ciesze ze nasza proba sie powiodla za pierwszym razem.... i bardzo wspolczuje dzieczynom ktore przez lata probuja i nic.... A Dzidzia bęfdzie przed 30 więc macie super prezent, lepszego nie mozna sobie wymarzyc... 😉

urodziny urodzinami.
Nasza Fasola bedzie prezenetem na nasza 10ta rocznice, ktora obchodzimy 6 kwietnia 🙂






To GRATULACJE! My jestesmy mlodym malzenstwem,dopieor roczek po slubie bedzie.... i tez prezencik... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
[b]wismar czyzbys byla rocznik 86?? my tez jestesmy mlodym malzenstwem w noc poslubna malozek zaszalal i zrobil synka 🙂 🙂 nio i w 1 rocznice slubu 21 sierpnia planujemy chrzciny ehe



Tak rocznik 86 (oczywiscie JA)
No u nas niestey nie udalo sie w noc poslubna.... rocznice mamy 2czerwca a Dzidzia ma przyjsc na swiat 17maja....więc mam nadzieje ze nie bedzie chcicla siedzieć w brzusiu i zrobic nam niespodzianki na rocznice ślubu... 😉 Choiciaz moze i byłoby miło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...