Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie! 😘

ja pospalam dzis do 11 ej! jakas senna caly czas sie czuje!
milego dnia zycze!!!


Cześć dziewczynki 🙂
Ja przed chwilka sie obudziłam ,co prawda pierwsza pobudka o 6.30 razem z mężem herbatka on do pracy ja do łóżka i tak jakoś wyszło że dopiero teraz się obudziłam 😜
Senna pogoda na Mazowszu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie! 😘

ja pospalam dzis do 11 ej! jakas senna caly czas sie czuje!
milego dnia zycze!!!


Cześć dziewczynki 🙂
Ja przed chwilka sie obudziłam ,co prawda pierwsza pobudka o 6.30 razem z mężem herbatka on do pracy ja do łóżka i tak jakoś wyszło że dopiero teraz się obudziłam 😜
Senna pogoda na Mazowszu.


u mnie to samo, budze sie o 6ej z mezem, a pozniej zasypiam! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja znow zagladam na chwile.....dzis mam takiego powera ze sama w szoku jestem....ciagle cos robie hehe oczywiscie powolutku zeby potem mnie nic nie bolalo.....rodzice wrocili ziemniaki na obiad obralam pranko cale zrobione ide ulozyc dokumenty a potem prasowac kurze juz powycieralam...lubie takie dni (tylko bardzo rzadko sie zdarzaja 😜)
Bede co jakis czas zagladac....a tym laseczkom co nic sie nie chce telepatycznie wysylam troche sily 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
a ja znow zagladam na chwile.....dzis mam takiego powera ze sama w szoku jestem....ciagle cos robie hehe oczywiscie powolutku zeby potem mnie nic nie bolalo.....rodzice wrocili ziemniaki na obiad obralam pranko cale zrobione ide ulozyc dokumenty a potem prasowac kurze juz powycieralam...lubie takie dni (tylko bardzo rzadko sie zdarzaja 😜)
Bede co jakis czas zagladac....a tym laseczkom co nic sie nie chce telepatycznie wysylam troche sily 😁 🙃




No ja tez tak czasami mam, "apetyt na sprzatanie" ale osostnio jakos zadko sie zdarza.... a dzisisj jakas senna jestem.... chyba ta pogoda tak wplywa na samopoczucie.... a miala byc juz ptrawdizwa wiosna....oby w maju bylo ciepelko.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BEATKO mi dzis nic sie nie chce,nie pamietam kiedy mialam takiego lenia i mimo tego ze sie wyspalam znow ta sennosc mnie dopada...ogarnelam na sztuke zeby jako tako wygladalo,wstawilam pranie i siedze...czekam az pralka sie wylaczy to rozwiesze pranie i pojde do kuzynki na kawusie i ploteczki.Maly tak zaczal wojowac ze brzuch faluje w kazda strone a mnie co chwila cos zaboli przy tych jego akrobacjach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie! ja po sniadanku i spacerku z psem, ale dzis naleze do grona leniuszkow. u nas dzis cieplo ale pochmurno dlatego dopada mnie sennosc, cos trzeba bedzie z tym zrobic 🙂 a tak serio to musze wziasc sie w garsc i troche w chacie ogarnac, a roboli jak nie bylo tak nie ma - grrr daje im czas do piatku jak nie dadza rady to trudno wlasciciele zrobia sobie co mieli zrobic dopiero na wakacje czyli jak sie wyprowadzimy a ja wreszcie bede mogla wziasc sie za kacik dlamalucha.poki co ide jeszcze poleniuchowac potem sie odezwe. buziaki dla was dwupaczki. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
hej, nie wiem czy ztego wszystkiego wczoraj Wam napisalam ale jak bylismy u poloznej to dostalismy 2 pary takich pampersow z materialu jak majtochy do uzytku wielokrotnego 🙂 fajne sa ;p na allegro takie za 50zł sztuka widzialam 😮

my planujemy kupic kilka sztuk na lato jak Malutka bedzie juz rzadziej kupke robila.
Ale wydawalo mi sie ze widzialam na allegro znacznie tansze, od 25pln... hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Brzunie próbowałam wejść do Was rano ale nie dało się...
chciałam się przywitać i idę się ogarnąć i na poczte polece...
miłego dnia Brzunie...:*
co do łożyska to moje ma już III stopień dojrzałości a wody płodowe w 32tyg miałam na górnej granicy normy...
😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hej dziewczynki, wróciłam ale na ktg jeszcze nie pojechałam. Słabo mi się zrobiło, dobrze, że mama była... 🤔


Marinka - to jak się Tobie zrobiło słabo to chyba tym bardziej powinnas od razu pojechać na ktg. bo u mnie dzidziuś miał spadek tętna własnie wtedy kiedy ja zasłabłam. ale kurcze teraz to bede miała schizy. wczoraj po obiedzie tez mi sie słabo zrobiło i dziś też - i wtedy strach się w głowie rodzi co tam z dzidziusiem. wolałabym wymazać ubiegły wtorek z głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
witajcie Brzunie próbowałam wejść do Was rano ale nie dało się...
chciałam się przywitać i idę się ogarnąć i na poczte polece...
miłego dnia Brzunie...:*
co do łożyska to moje ma już III stopień dojrzałości a wody płodowe w 32tyg miałam na górnej granicy normy...
😘 🙂


a to ja nawet nie wiedzialam o tym stopniu dojrzałości łożyska. u mnie jest tak: łożysko jednorodne prawidłowo usadowione.... II/III stopien dojrzalości. a ilość płynu to 15 a norma jest chyba do 19 czy jakos tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj co za dzień...zrobiłam sobię kawkę...pranie rozwiesiłam i zaraz ziemiaczki wstawię to akurat jak siostra wróci ze szkoły,a potem dalej leniuchować będe chyba że wezmę się za przepakowanie torby....
A co łożyska i wód to ja na z ostatniego usg(22 marca) mam napisane tak:
Lóżysko na ścianie tylnej i bocznej,I stopnia.Afi w normie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczynki wpadlam na chwile w szafeczkach koncze ukladac ale oderwalam sie bo kurier posciel dla malego przywiozl i musialam zobaczyc jak wyglada w lozeczku i baldachim z ciekawosci zawiescilam hehe supcio jest..... 🙂 🙂

A teraz sama z ciekawosci patrze w moja ksiazeczke czy malm gdzies wpisany ten stopien lozyska.....a teraz na wynikach mam zrbic HBS....hm wczesniej tego nie mialam...

a dzis nie wiem czy prasowac bede hehe tylko to zostalo do zrobienia ale juz mam leniuszka powoli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny ja właśnie wróciłam od lekarza... 🙂 z Małą wszystko ok ale ja mam skróconą szyjkę i lekką anemię. Powiedział że jeśli nie chce na święta wylądować w szpitalu i rodzić to mam sobie dać ze wszystkim na wstrzymanie więc czeka mnie błogie lenistwo do końca 🙂 Nasz mały gigant waży już 2040 gr hehe a mamusia przytyła niecałe 8 kg... 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
Hej Dziewczyny ja właśnie wróciłam od lekarza... 🙂 z Małą wszystko ok ale ja mam skróconą szyjkę i lekką anemię. Powiedział że jeśli nie chce na święta wylądować w szpitalu i rodzić to mam sobie dać ze wszystkim na wstrzymanie więc czeka mnie błogie lenistwo do końca 🙂 Nasz mały gigant waży już 2040 gr hehe a mamusia przytyła niecałe 8 kg... 😉 🙃


Zazdroszczę Ci ja jutro się dowiem co słychać u naszego małego 🙂
Taka jestem ciekawa jak sie ma, ile waży i mierzy ??
Na ostatnim badaniu w 31 tygodniu ważył 1,8kg i mierzył 29cm 😜 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane ja uciekam szykowac mezowi obiadek bo zaraz wroci a mamusia z synkiem tez juz glodni sie robia 😜

przesle wam co nieco... 😜

[URL=http://img824.imageshack.us/i/dsc00626cd.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/998/dsc00626cd.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc00627mi.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1673/dsc00627mi.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
dziewczynki a co z ta ciemieniucha i plesniawkami jak sie z tym obchodzic??


Nam na SR połozna wszytsko pokazywała co i jak, wiec ciemieniucha na główce dziecka jak juz sie pojawi to od razu trzeba smarowac oliwka i wyczesywac, gorze jak sie doprowadzi do powstania tzn skorupy... a na plesniawki np w buzce połozna poradziła zeby na gazik psiknac octeniseptem i nawinac na palec i przetrzec w buzi, one sie roznosza i warto zagladac do buzki dziecka, u dziewczynyk moze sie pojawiac w kroczu tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...