Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jestem po wizycie i pierwszym ktg. Fasola ma sie dobrze i wykresy nie wskazywaly ze sie pcha na swiat. Skurczow nie odnotowano.
Co do wizyt, ja ma teraz co tydzien. Wczesniej mialam co 2-3 tygodnie. Zatem kolejna za tydzien w czwartek i wtedy tez kolejne ktg.
A waga, ehh no przytylam prawie 18kg. Ale nie dramatyzuje. Podejrzewam ze szybko zleci zaraz po porodzie. Mam latwosc w tym temacie 😉
szyjke mam zawsze na kazdej wizycie badana.
no to tyle. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam kochane, dziś cały dzień poza domem. Przyjechała moja mama, więc spędziłam z nią troszkę czasu. Kupiłam prześcieradło do łóżeczka i 2 podkłady pod prześcieradło.
Postanowione, będzie malowanie 🙂 od jutra mąż bierze się za szykowanie pokoju do malowania.
Co do kg to jak ważyłam się w zeszłym tygodniu to waga pokazała +10kg od początku. Co do wizyt u gina to ja na początku chodziłam co 4tyg, a teraz mniej więcej co 3tyg. Byłam we wtorek na wizycie i USG (no i w piątek jeszcze raz na USG) a teraz kazał mi przyjść 19.04
Pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór. Muszę wam powiedzieć że ja to się chyba niedługo rozpakuję. Bo dziś cały dzień co godzinke mam skorcze, teraz kluje mnie strasznie podbrzusze a po wczorajszym bólu zauważyłam takie lekkie plamienie tzn było trochę na wkładce takiego bardzo jasno brązowej wydzieliny. Jutro wizyta więc się dowiem co i jak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Dobry wieczór. Muszę wam powiedzieć że ja to się chyba niedługo rozpakuję. Bo dziś cały dzień co godzinke mam skorcze, teraz kluje mnie strasznie podbrzusze a po wczorajszym bólu zauważyłam takie lekkie plamienie tzn było trochę na wkładce takiego bardzo jasno brązowej wydzieliny. Jutro wizyta więc się dowiem co i jak...

no moja droga, ktoras musi zaczac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ja też poprasowałam i nie sądziłam, że prasowanie pieluch może pochłonąć tyle czasu i energii 😉
Chyba za dokładnie to zrobiłam 😁


hehe 🙂 Joma, mi pieluchy też zajęły kupę czasu :P z dwóch stron je dokładnie prasowałam... też się trochę wczułam 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
chcialabym powiedziec tej osobie co zabiera nam oklaski, ze moze mnie cmoknac w tylek. i juz nie zabierze zadnego.. spadaj buraku 🙂
no, lepiej mi 🙂


Hehe 🙂 ale "mu" powiedziałaś 🙂
nie rozumiem, po co ktoś odbiera oklaski :/ chyba nie ma co robić :P

A teraz chciałam Ci poklaskać i widzę, że już blokadka jest :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ja też poprasowałam i nie sądziłam, że prasowanie pieluch może pochłonąć tyle czasu i energii 😉
Chyba za dokładnie to zrobiłam 😁

ja sie zastanawiam nam praniem i prasowaniem kocykow dla Fasoli. nie chcialabym zeby stracily swoja miekkosc ale wyprac chyba trzeba..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
joma napisał(a):
Ja też poprasowałam i nie sądziłam, że prasowanie pieluch może pochłonąć tyle czasu i energii 😉
Chyba za dokładnie to zrobiłam 😁

ja sie zastanawiam nam praniem i prasowaniem kocykow dla Fasoli. nie chcialabym zeby stracily swoja miekkosc ale wyprac chyba trzeba..


Ja wyprałam już taki polarowy i nie jest tak źle... Wyprasowałam go bardzo delikatnie na niskiej temp. chociaż było napisane, żeby nie prasować... ale lepiej, że to zrobiłam.
Teraz czekam, aż przyjdzie mi kocyk z mikrofibry i tez go upiorę... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
joma napisał(a):
Ja też poprasowałam i nie sądziłam, że prasowanie pieluch może pochłonąć tyle czasu i energii 😉
Chyba za dokładnie to zrobiłam 😁

ja sie zastanawiam nam praniem i prasowaniem kocykow dla Fasoli. nie chcialabym zeby stracily swoja miekkosc ale wyprac chyba trzeba..

Ja właśnie chyba jutro wrzucę do prania kocyki, okrycia kąpielowe itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...