Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki mam do Was poważne pytanie bo moja pani dr od 3.03 jest na urlopie i teraz zobacze sie z nią dopiero 19.04( oczywiście sama się zapisuję na wizyty kontrolne do innych lekarzy) ale powiedzcie mi prosze jak często sie taeraz spotykacie ze swoimi lekarzami ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Dziewczynki mam do Was poważne pytanie bo moja pani dr od 3.03 jest na urlopie i teraz zobacze sie z nią dopiero 19.04( oczywiście sama się zapisuję na wizyty kontrolne do innych lekarzy) ale powiedzcie mi prosze jak często sie taeraz spotykacie ze swoimi lekarzami ??


średnio co 3 tygodnie teraz a wcześniej co 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA wszytsko załatwiłam, kupiłam dla małej podkłady takie do przewijania happy 10 szt, podobno super sprawa, zobaczymy 🙂 skusiłam sie na sukieneczke dla naszej MArtynki ze smyka, i zakupki zrobiłam 🙂 ale przyznam szczerze ze na sprzatanie nie mam juz siły, nie zając nie ucieknie 😁 😁 😁 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia21 napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
Dziewczynki mam do Was poważne pytanie bo moja pani dr od 3.03 jest na urlopie i teraz zobacze sie z nią dopiero 19.04( oczywiście sama się zapisuję na wizyty kontrolne do innych lekarzy) ale powiedzcie mi prosze jak często sie taeraz spotykacie ze swoimi lekarzami ??


średnio co 3 tygodnie teraz a wcześniej co 4


ja wcześniej co 3 tyg miałam wizytę a teraz co 2 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
JA wszytsko załatwiłam, kupiłam dla małej podkłady takie do przewijania happy 10 szt, podobno super sprawa, zobaczymy 🙂 skusiłam sie na sukieneczke dla naszej MArtynki ze smyka, i zakupki zrobiłam 🙂 ale przyznam szczerze ze na sprzatanie nie mam juz siły, nie zając nie ucieknie 😁 😁 😁 hihihi
co to za podklady ja mam wizyty co 3tygodnie nastepna 27.04
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
JA wszytsko załatwiłam, kupiłam dla małej podkłady takie do przewijania happy 10 szt, podobno super sprawa, zobaczymy 🙂 skusiłam sie na sukieneczke dla naszej MArtynki ze smyka, i zakupki zrobiłam 🙂 ale przyznam szczerze ze na sprzatanie nie mam juz siły, nie zając nie ucieknie 😁 😁 😁 hihihi
co to za podklady ja mam wizyty co 3tygodnie nastepna 27.04


to tak jak ja na 27 nastepnym razem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wizyty mialam co 6 tygodni.i teraz mialam miec dopiero w maju ale po szpitalu mam mieć częściej więc ide już we wtorek i myśle ze juz w kazdym tyg bede chodzila - chociazby na ktg. przynajmniej tak mam w zaleceniach.

a w ciązy za dużo nie przytyłam - ale mniejsza z tym - ważne że dzidzia rośnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki, wróciłam.
Widzę, że Beatkę energia rozpiera 😉 Ja też mam w PLANACH posprzątać i poprasować nasze ciuchy, bo cała sterta się nazbierała... ale narazie po obiadku mnie senność złapała, więc nie wiem, czy nie kimnę zaraz.
Becia super pościel... 🙂 Ładnie to już u Ciebie wszystko zaczyna wyglądać.

U mnie był dzisiaj KURIER nr.1 z materacykiem 😉 czekam jeszcze na KURIERA nr.2 i nr.3 😉

Ja przez całą ciążę przytyłam ok 5-6kg 😜 ale jeszcze 1,5 miesiąca przede mną, więc teraz może się zacznie :P

A na wizyty chodzę co 4 tygodnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wogóle zapomniałam Wam powiedzieć, że jednak dzidziusie się ciągle odwracają. w 30 tyg na usg wyszło ze głowka w dole. jesczze jak mnie przyjmowali we wtorek do szpitala to głowka była w dole. a w poniedziałek wyszło - położenie poprzeczne. i teraz nie wiadomo jak się przekreci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm moje wizyty teraz mam co 2 tyg a wczesniej co miesiac 🙂 szyjka długa i zamknięta a waga troche sie zatrzymała i mam nadzieje ze jakoś gwałtownie już nie wzrośnie do tej pory 9 kg gdzies sie rozłozyło równomiernie no i brzuchol do przodu sie wyrywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
Dziewczyny czy któraś z was ma problemy ze skracającą się szyjką? jeśli tak to co wasi lekarze na to?


U mnie już od dawna się skraca... Ale mój lekarz to nadzoruje mam bardzo często wizyty i powiedział, że powinnam wytrzymać.


w anglii nie robia takich badan, chyba ze jest 2 tygodnie po terminie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
marinka napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
Dziewczyny czy któraś z was ma problemy ze skracającą się szyjką? jeśli tak to co wasi lekarze na to?


U mnie już od dawna się skraca... Ale mój lekarz to nadzoruje mam bardzo często wizyty i powiedział, że powinnam wytrzymać.


w anglii nie robia takich badan, chyba ze jest 2 tygodnie po terminie ;/


ooooooo 🥴 🥴 mi na każdej wizycie sprawdzał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...