Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moniczka czadowy brzuch! Aneczka to Ty też masz dużą dziewczynkę 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja się dowiem w sobotę ile moja dzidzia ma 🙂
Hussi Ty to Kochana zaraz nam dzidziusia dasz i zostaniemy ciociami, ale podziwiam Cię , że teraz to wszystko robisz. Ja chyba już bym nie dała rady...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
No ja tez pewnie przed porodem sie dowiem ile moje malenstwo waży 🙂Ja dzis wstalam o 4.50 mąż wczesniej do pracy jechal.


🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 podziwiam choć dziś wstałam też wcześnie bo mój o 5 z kawałkiem leciał do pracy...Ale widzę, że to wcześnie cały czas wstajesz... nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
marinka i joasia 😘 brzuchol mam juz ogrooomny 🙂 i maly juz ledwo w nim tam sie rusza hehehe ciekawe ile moj wazy....pewnie przed porodem sie juz nie dowiem...chyba ze w szpitalu wyladuje wczesniej i mi usg zrobia....


Mój berbeć w piątek ważył 1890g, a czy będę jeszcze miała USG czy nie to nie mam pojęcia. Wizyta 19kwietnia to może się dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Moniczka u mnie w szpitalu zawsze robią przed porodem USG żeby wiedzieć jaka wagę ma maluszek 🙂

Jolajcik a może właśnie wtedy się pojawi co?? kto to wie??

Joasia zobaczymy czy nas ktoś nie wyprzedzi 🙂 🙂


A no marinko zobaczymy 🙂. Już tak niewiele nam zostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
marinka i joasia 😘 brzuchol mam juz ogrooomny 🙂 i maly juz ledwo w nim tam sie rusza hehehe ciekawe ile moj wazy....pewnie przed porodem sie juz nie dowiem...chyba ze w szpitalu wyladuje wczesniej i mi usg zrobia....


Mój berbeć w piątek ważył 1890g, a czy będę jeszcze miała USG czy nie to nie mam pojęcia. Wizyta 19kwietnia to może się dowiem.

no wlasnie...ja mam wizyte 21.04 i nie wiem czy na nia dotre,czy juz nie bedzie po wszystkiemu hehehehe....a usg to wiem ze przed samym porodem robia,ale chodzilo mi ze przed trafieniem do szpitala nie mam wyznaczonego usg....chyba ze maluch wytrwa do 21.04 to mi moj gin go obluka szybko pewnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Nom już za chwile wszystkie będziemy w 9 miesiącu, ja dziś na liczniku mam 37 dni do terminu z OM

a ja teoretycznie juz w 9 m-cu....do pierwszego terminu zostalo mi 19 dni!!!!! aaaaaaaaaa !!!!! 🤪 i ze wzgledu na cukrzyce powinnam do tego terminu urodzic.... 😮 a jak nie to na wywolanie!!!!! aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! 🤢 przeciez to za chwile...ja pierdziu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a jak liczycie miesiące, od którego tyg jest 9 miesiąc? Ja wcześniej liczyłam sobie tak, że skoro Om miałam 5.08 to każdego 5tego miesiąca wchodzę w następny miesiąc ale dziś sprawdzałam w necie a tam większość źródeł podaję, że 9 miesiąc zaczyna się w 36 lub 37 tc. Jak wy liczycie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
dziewczyny a jak liczycie miesiące, od którego tyg jest 9 miesiąc? Ja wcześniej liczyłam sobie tak, że skoro Om miałam 5.08 to każdego 5tego miesiąca wchodzę w następny miesiąc ale dziś sprawdzałam w necie a tam większość źródeł podaję, że 9 miesiąc zaczyna się w 36 lub 37 tc. Jak wy liczycie?

ja czytalam ze od 36 tc to juz 9 m-c....a ja wg om to juz 37 tc...a nawet wkraczam w 38...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
wismar twoj dzidzius taki juz duzy??? 🤪 😮
a jeszcze 6 tygodni.....o ludzie.....ale ci wystrzelil maluszek...jak ci podrosnie jeszcze ze 2kg...to uuuuuu....pewnie cc bedzie bo duzy....ale najwazniejsze ze zdrowy....!!!!!! 😘




hej, heu,nie rozpedzajmy sie tak, mam nadzieje ze MAXXXX do 4kg i ani grama wiecej,aleto sie okaze... 😉 być może zechce wczesniej przyjsc na świat....hehehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
moniczka1979 a dlaczego na profilu masz 35 tydzień?
a bo tam se wpisalam z usg najpozniejszy termin bo sie go trzymalam poniewaz wychodzil mi termin za kazdym prawie razem 13 maj...bo dzidzia mlodsza....a teraz mi lekarz mowi ze to nic do 26 kwietnia mam urodzic.... 🤢 bo to pierwszy moj termin z om potem tak mi namazal w ksiazeczce ciazy ze az paskudnie to wyglada.....i pozniej mi przeprawil na 1.05....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...