Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
manki napisał(a):
Cholerka ale mnie w kroczu kuje...przedtem tez tak miałam i było to spowodowane ta infekcją...może nieminęła....no nic jutro sie dowiem...

a mnie psiocha boli jak sie podnosze z wyrka...i zaraz po wstaniu...wtedy najbardziej....
dziewczyny i co????mialyscie juz posiewy szyjki robione???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Cholerka ale mnie w kroczu kuje...przedtem tez tak miałam i było to spowodowane ta infekcją...może nieminęła....no nic jutro sie dowiem...

a mnie psiocha boli jak sie podnosze z wyrka...i zaraz po wstaniu...wtedy najbardziej....
dziewczyny i co????mialyscie juz posiewy szyjki robione???


Ja nie miałam robionego posiewu i nic mi lekarz na ten temat nie mówił 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Cholerka ale mnie w kroczu kuje...przedtem tez tak miałam i było to spowodowane ta infekcją...może nieminęła....no nic jutro sie dowiem...

a mnie psiocha boli jak sie podnosze z wyrka...i zaraz po wstaniu...wtedy najbardziej....
dziewczyny i co????mialyscie juz posiewy szyjki robione???


Ja nie miałam robionego posiewu i nic mi lekarz na ten temat nie mówił 🤨

w ogole w ciazy nie mialas????ja mialam juz 3razy...sorki 4 bo w szpitalu jak lezalam to mialam 2razy....w wiekszosci szpitali wymagaja do porodu wlasnie posiew z szyjki,ost wr,hbs,morfo i mocz...posiew po to by sprawdzic czy nie ma jakiegos grzyba,bakterii na szyjce i zeby dzidzia jej nie przejela,wiedzac ze takowa wystepuje podaja antybiotyk w trakcie akcji porodowej....u was w szpitalach nie wymagaja??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
manki napisał(a):
Cholerka ale mnie w kroczu kuje...przedtem tez tak miałam i było to spowodowane ta infekcją...może nieminęła....no nic jutro sie dowiem...

a mnie psiocha boli jak sie podnosze z wyrka...i zaraz po wstaniu...wtedy najbardziej....
dziewczyny i co????mialyscie juz posiewy szyjki robione???


Ja nie miałam robionego posiewu i nic mi lekarz na ten temat nie mówił 🤨

w ogole w ciazy nie mialas????ja mialam juz 3razy...sorki 4 bo w szpitalu jak lezalam to mialam 2razy....w wiekszosci szpitali wymagaja do porodu wlasnie posiew z szyjki,ost wr,hbs,morfo i mocz...posiew po to by sprawdzic czy nie ma jakiegos grzyba,bakterii na szyjce i zeby dzidzia jej nie przejela,wiedzac ze takowa wystepuje podaja antybiotyk w trakcie akcji porodowej....u was w szpitalach nie wymagaja??????


Nie, nie miałam ani razu. A wiesz, ostatnio w szpitalu nie miałam możliwości się dopytać, bo kobitka na izbie przyjęć nie miała zbytnio czasu. 19kwietnia mam wizytę u mojego ginekologa więc się zapytam czy będziemy robić to badanie. Teraz sobie troszkę czytam na ten temat
resztę badań typu wr, HBs itp miałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
kwasiek_ napisał(a):
Dobrze, dobrze, niech będzie więcej chłopaczków - będzie moja Młoda miała w kim wybierać 😁 😁

Ewelka, u mnie też była kinder niespodzianka 😉 zwykle to dziewczynki się chowają 😉

A co do porodów przed terminem, to nie ma się co spieszyć. U mnie z racji 37 tygodnia Młoda miała niedocukrzenie i prze dobę była pod kroplówką, a później jej organizm nie radził sobie z żółtaczką i suma summarum 2 tygodnie spędziłyśmy w szpitalu... Wolałabym przez te 2 tygodnie ją jeszcze w brzuchu ponosić.
to wy wcale nie wiedzieliscie jaka plec nie chcieliscie?

chcieliśmy, ale dziecko było w ułożeniu miednicowym i nie dało się zajrzeć między nóżki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Laseczki z Łodzi...
wiedziałyście o tym?
http://www.portlodz.pl/pl-pl/news-and-events/macierzynstwo_04
Ja w niedzielę będę w szkole w lodzi, więc może zobaczę, czy się tam nie przejadę 😉

kurcze, chyba sie skusze i podjade. w sumie mam dosc blisko. tyle ze tam moze byc od cholery ludzi... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Laseczki z Łodzi...
wiedziałyście o tym?
http://www.portlodz.pl/pl-pl/news-and-events/macierzynstwo_04
Ja w niedzielę będę w szkole w lodzi, więc może zobaczę, czy się tam nie przejadę 😉

kurcze, chyba sie skusze i podjade. w sumie mam dosc blisko. tyle ze tam moze byc od cholery ludzi... 🙃


No właśnie tez czuję, że może być w hust ludzi... ale wejdę sobie jeszcze do ikei.. 🙂 no to może się gdzies zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek_ napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
a ja lece na kibelek....cos po warzywach chyba mnie goni...hehehe a tak na serio to zmiana wody mi chyba sluzy....jesli chodzi o zasiadanie na tronie hehehehehe


albo to organizm się przed porodem oczyszcza 😉

hehehehe tak myslisz ???....a to tak jest???oj dobrze by bylo....jakby sie oczyszczal przed porodem bym sie nie martwila ze sie obsram i malego przy okazji...hehehehe
ale poki co mysle ze to jednak zmiana wody...bo wiesz ja mam zaliczona przeprowadzke na inna dzielnie i odkad tu jestesmy to latam na kibel w sumie regularnie,co dzien praktycznie...a mialam zaparcia ze hoho.... 🙂cos w tym musi byc...hehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Laseczki z Łodzi...
wiedziałyście o tym?
http://www.portlodz.pl/pl-pl/news-and-events/macierzynstwo_04
Ja w niedzielę będę w szkole w lodzi, więc może zobaczę, czy się tam nie przejadę 😉

kurcze, chyba sie skusze i podjade. w sumie mam dosc blisko. tyle ze tam moze byc od cholery ludzi... 🙃


No właśnie tez czuję, że może być w hust ludzi... ale wejdę sobie jeszcze do ikei.. 🙂 no to może się gdzies zobaczymy 😉


heheh jesli pojade to bede wypatrywac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Laseczki z Łodzi...
wiedziałyście o tym?
http://www.portlodz.pl/pl-pl/news-and-events/macierzynstwo_04
Ja w niedzielę będę w szkole w lodzi, więc może zobaczę, czy się tam nie przejadę 😉

kurcze, chyba sie skusze i podjade. w sumie mam dosc blisko. tyle ze tam moze byc od cholery ludzi... 🙃


No właśnie tez czuję, że może być w hust ludzi... ale wejdę sobie jeszcze do ikei.. 🙂 no to może się gdzies zobaczymy 😉


heheh jesli pojade to bede wypatrywac 🙂


o proszę chyba się wybiorę...w sumie mam bliziutko.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...