Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie brzunie...
widze, że od rana niewesołe wiadomości...
Fijiolku 3mam kciuki za Was., napewno wszystko będzie dobrze...
ja już po śniadanku idę posprzątać mieszkanie, muszę się czymś zająć....
buziole..będe zaglądać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane ja juz sie obudzilam ale jeszcze w lozku leze wstac mi sie nie chce pol nocy z mezem nie spalismy jeszcze ten chlerny wiatr wial... 😠
ale mamusia z maluszkiem glodni sie robia wiec trzeba zaraz jakies sniadanko wciagnac....
a wczoraj na wizytach u poloznych byla kapanie pielegnacja pepka i dowiedzialam sie ze teraz pepek u nas woda z mydlem sie przemywa a spirytusem jak zrobi sie czerwony...zglupiec mozna bo polozna w szpitalu inaczej znow mowi hehe kolejne spotkanie 28 kwietnia i juz o porodzie bedziemy mowic 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ponownie! 🙂 ja od samego rana buszuje po mieszkaniu iii zaczelam pakowac walizke do szpitala 🙂 w sumie wszystko mam spakowane juz, tylko musze sobie jedna koszule rozpinana dokupic i bedzie git 😜
zaraz ide przemyc mebelki malego z kurzu i zaczne troszke ukladac 🙂 bo w sypialni przez te wszystkie rzeczy mam kosmos! a jak juz mebelki zlozone to mozne powoli dzialac 😉

Fijolku, trzymam za Ciebie kciuki!!
ale mysle, ze nawet jakby porod sie zaczal juz teraz- napewno bedzie wszystko dobrze!! od 36 tygodnia to ciaza donoszona! takze glowa do gory! moze Fijolek rozpocznie rozpakowywanie 🙃
czekam na wiesci! 🙂

oki ide dalej robic, bo o 14ej jade do fryzjera, wiec chcialabym sie wyrobic 🙂
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek! A ja mam zakaz wychodzenia domu,jedynie co na balkon.W srode mi cala podpaske zalalo,nie siuskami,ale sytuacja sie nie powtorzyla.Synka glowka bardzo nisko i bardzo napiera,takze z chodzeniem mam problemy.Dzisiaj wizytka u gin.Zobaczymy co on na to.W kazdym razie intuicja mi mowi,ze porod tuz tuz.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchy!!!

Fijolku! 3 mamy kciuki, żeby wszystko było dobrze :* :*


Jolajcik fajnie to napisałaś 😉 że nawet nie wiadomo, kiedy się tak zżyłyśmy 😉 Mój mąż mnie wczoraj opieprzył... powiedział,że się uzależniłam i że cały czas na tych "ciężarówkach" siedzę... :P
Ale ja mu tłumaczę: kto mnie lepiej zrozumie, uspokoi w kiepskich chwilach, poradzi i rozśmieszy jak nie inna Brzuchatka 😉 😉

Ide wszamać jakieś śniadanko :* I wrócę :*
no i czekam na kurierów la la la
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nigdzie nie wychodzę, specjalnie, czekam na wiadomość od Fijolka. Idę się ogolić jutro ostatnia wizyta 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 wczoraj odebrałam wyniki krwi do operacji już i muszę z nimi wszędzie chodzić.A dziś będę robić masło 🙂 🙂 🙂 tylko muszę superową śmietankę kupić, chyba pójdę na bazarek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe mój też już powoli się nabija ze mnie, że jak tylko odpalam przeglądarkę to od razu włączam brzuszek, ale tak jak piszesz z kim jak nie tu z dziewczynami gadać. Mój mąż nie bardzo nadaje się do takich rozmów bo on nie lubi gadać o tym samym codziennie, poza tym on nie wie czy to normalne, że mnie boli itd a z wami mogę się porównać w jakiś sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Hehehe mój też już powoli się nabija ze mnie, że jak tylko odpalam przeglądarkę to od razu włączam brzuszek, ale tak jak piszesz z kim jak nie tu z dziewczynami gadać. Mój mąż nie bardzo nadaje się do takich rozmów bo on nie lubi gadać o tym samym codziennie, poza tym on nie wie czy to normalne, że mnie boli itd a z wami mogę się porównać w jakiś sposób.


Dokładnie 😉 wczoraj też mojemu tak mówiłam... "Grzesiu, ale jak widzę, że dziewczyny boli to, boli tamto, to nie jestem już taka przerażona jak na początku o każdy ból..."
Poza tym, właśnie, ja bym cały czas gadała na temat tego, co się teraz dzieje.... 🙂 a on... tak... no.... nie za bardzo 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Hehehe mój też już powoli się nabija ze mnie, że jak tylko odpalam przeglądarkę to od razu włączam brzuszek, ale tak jak piszesz z kim jak nie tu z dziewczynami gadać. Mój mąż nie bardzo nadaje się do takich rozmów bo on nie lubi gadać o tym samym codziennie, poza tym on nie wie czy to normalne, że mnie boli itd a z wami mogę się porównać w jakiś sposób.


Dokładnie 😉 wczoraj też mojemu tak mówiłam... "Grzesiu, ale jak widzę, że dziewczyny boli to, boli tamto, to nie jestem już taka przerażona jak na początku o każdy ból..."
Poza tym, właśnie, ja bym cały czas gadała na temat tego, co się teraz dzieje.... 🙂 a on... tak... no.... nie za bardzo 😉 🙂


ha ha i ja tez znam to...tyle ze moj nic nie ma przeciw juz ze sie uzaleznilam od brzuzkow....smieje sie tylko ze mnie czy do szpitala spakuje laptop 😜 ale fakt lepiej pogadac z kobietami o tym samym niz z mezem 😜 (bez obrazy da naszych facetow) ale ja mi sie zaczyna skurcz to moj chlop ciagle krzyczy "to juz?? brac torbe?" a ja mam ubaw po pachy bo on nic nie rozumie czemu nie chce do szpitala jechac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Majóweczki,

Widzę, że Wy już nastawione na rozpakowywanie - ja jeszcze czuję się niegotowa, chciałabym doczekać do minimum 38 tygodnia, czyli jeszcze 4 tygodnie.
Mam do Was pytanie - miewacie bóle podbrzusza, takie jak przed okresem? Mnie dopadły bardzo mocne dziś w nocy, aż się obudziłam z bólu, zaskakujące, ale przechodziły gdy wstałam, siedziałam, a wracały przy leżeniu.
I czuję kłucie w środku - jakby mi ktoś szpilkę wbijał w szyjkę.
Też tak macie..?
Aaa, i spuchły Wam może palce rąk?

Fijolek, trzymam kciuki!
Justina, uważaj na siebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Becia mój wie (ze SR), że jak zaczną się skurcze... to najpierw mogą być te przepowiadające ok 38tyg więc trzeba obserwować czy się nasilają i jeżeli nie, to spokój.
A jak już dostanę tych WŁAŚCIWYCH SKURCZY, to mamy jeszcze w domku ok 5godz siedzieć.. 😉
Tzn. wiadomo, że z bólami pewnie tyle nie wytrzymamy, ale mamy nie panikować, że już, torbę, szybko i do szpitala, tylko kilka godzin czekać w domu 🙂 🙂 🙂

Anonimosia
ja też ostatnio miałam takie bóle jak przy miesiączce..... aż mnie trochę sparaliżowało, że się ruszyc nie mogłam... i w krzyżu mnie bolało strasznie....
A palce mi nie spuchły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
hehe Becia mój wie (ze SR), że jak zaczną się skurcze... to najpierw mogą być te przepowiadające ok 38tyg więc trzeba obserwować czy się nasilają i jeżeli nie, to spokój.
A jak już dostanę tych WŁAŚCIWYCH SKURCZY, to mamy jeszcze w domku ok 5godz siedzieć.. 😉
Tzn. wiadomo, że z bólami pewnie tyle nie wytrzymamy, ale mamy nie panikować, że już, torbę, szybko i do szpitala, tylko kilka godzin czekać w domu 🙂 🙂 🙂

Anonimosia
ja też ostatnio miałam takie bóle jak przy miesiączce..... aż mnie trochę sparaliżowało, że się ruszyc nie mogłam... i w krzyżu mnie bolało strasznie....
A palce mi nie spuchły....



no wlasnie i mojemu wczoraj tlumaczylam co i jak zeby spokojny byl 🙂 🙂 tylko jak widze przerazenie w jego oczach to az mi go szkoda hehe....ale fakt jest taki ze zfacetem nie mozna tak pogadac o wszystkicj dolegliwosciach w ciazy jak z druga ciezarna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jak Wy zaczynacie już tak o porodach gadać, że to już tuż tuż... to zaczynam się bać 😜

Ale w sumie to ja mam jeszcze trochę czasu (chociaż nigdy nic nie wiadomo).
Ale oczywiście chciałabym poczekać do co najmniej 38tyg. , czyli jeszcze do 4 maja to mogę sobie spokojnie leżeć 😉
Ale torbę już spakuję w przyszłym tygodniu, bo dzisiaj mi się śniło, że mam jechać do szpitala a ja nic nie mam! Chyba już każda ma takie lęki z "niespakowaną torbą" 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh a mi się przypomniała historia którą nam wczoraj położna na SR opowiedziała... mój mężulek musiał oczywiście zadać pytanie czy któryś z facetów zesłabł im kiedyś towarzysząc przy porodzie ... powiedziała że nie.. ale za to miały jeden przypadek kiedy mąż przywiózł swoją mamę i teściową do szpitala... żona wyszła do nich na korytarz a ten jak ją zobaczył to... poleciał jak długi na płytki 😁 to się dopiero nazywa zrobić wrażenie na lubym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Animosia,ja mam ostatnio codziennie bole w podbrzuszu po lewej stronie,klucia i parcie glowki.Palce puchna mi w nocy,bola tez,teraz nadgarstki doszly.W nocy przekrecam sie na okraglo z boku na bok,razem z moja poducha taka podluzna,ale nie mam sily w dloniach,zeby ja chwycic 🤨 Ale moj mezus spi bardzo mocno,i nie budze go w nocy.Juz nie mowiac o tym,ze chodze z 15 razy siusiu robic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):

Anonimosia ja też ostatnio miałam takie bóle jak przy miesiączce..... aż mnie trochę sparaliżowało, że się ruszyc nie mogłam... i w krzyżu mnie bolało strasznie....
A palce mi nie spuchły....


O właśnie, w krzyżu też boli. W sumie cały czas mnie ściska co jakiś czas, Mały się strasznie wierci, aż boli i jeszcze ma czkawkę i chyba głową mi wali po pęcherzu 🤢
Dobrze, że mam wieczorem wizytę, bo mnie to wszystko martwi co nieco 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do historii z SR to nam położna opowiadała, że jeden facet tak się zestresował, że jego żona rodzi, że przyjechał do szpitala sam....zapomniał zabrać żonę z domu. A ponoć jeszcze takiego szumu dookoła narobił, że głowa mała ponoć podjechał pod prąd pod izbę przyjęć podjazdem dla karetek cały czas trąbiąc a jak wyszła pielęgniarka zobaczyć co się dzieje to facet zbaraniał jak zobaczył, że zapomniał kobitki w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...