Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka Brzucholki 🙂
Ja już po wizycie...wszystko jest ok.Usg niemiałam więc niewiem ile Nasz Aniołeczek waży ale za to ja przybrałam prawie 3 kg z czego ani ja ani mój lekarz nie jestesmy zadowoleni...
Tetno dziecka było niemiarowe ale Pan doktor powiedział,że wszystko jest ok i mam nie panikować i że mogę chodzić do położnej badać tetno jesli chce itp.
Co do porodu to dzis dowiedzialam sie ze niema przyczyn zeby mnie ciac i powinnam urodzic sama 🤪 😲niewiem czy sie cieszyc czy plakac,nadcisnienie jest powodem do cc ale tylko teindukowane ciaza itp,.a ja mam nadcisnienie przewlekle ktory utrzymuje sie w normie wiec nie jest to zaden argument,po drugie przy mojej nadwadze cc mogloby przysporzyc wiecej klopotow bo rana gorzej by sie goila bo tego tluszczyku jest za duzo...czyli jezeli bedzie tak jak do tej pory to bede rodzic sama chyba ze cos sie zmieni lub dziecko osignie wage ponad 4 kg.
Przeziebienie nie mija,bylo lepiej ale wracajac od lekarza zmoklam,a zimno jest strasznie itp.wiec teraz siedze i kicham i nie nadarzam nosa wycierac...
popijam herbatke z cytrynka i dzis mam zamiar sie opierniczac tylko i nic nie robic...
a co do bolow krocza to podobno moja nadwaga i uciskajace dziecko sa ptrzyczyna tego...
Lece nadrbic zaleglosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
hello hello, ja dzis wpadam i wypadam 😜

co do tych boli w podbrzuszu tak jak na okres- to ja tez mam!! czasem mnie zlapie i potrzyma przez 5 minut! i czasem mam wrazenie Kobitki jakby musiala kupe! a wcale nie musze 😜 czy to normalne??
i oczywiscie bole w kregoslupie czeste! to jest bol! 🥴 🥴 🥴 🥴

ale co trzeba zacisnac zeby i jakos dac rade 😉

chcialabym tylko powiedziec ze mnie wlasniepodobne bole wyslaly wczoraj do szpitala.. dokladnie tak jak opisujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
wróciłam i ja....bylam troche po miescie polatac autkiem 😜 bo pogoda okropna zaczyna padac i wieje znow ze ho ho....
Fijolek ze sie brzydko wyraze LEŻEĆ !!! 😜 i odpoczywac 🙂 🙂 a jak napiszesz jutro ze cos robisz to sama sie do ciebie wybiore i wpierdziele ci 😜 😉

A co do bóli to u mnie dzis narazie spokoj ale powiem wam tak po cichu ze dzis mam takiego powera ze moglabym juz rodzic....takie mam nastawienie jakies ze wytrzymalabym nawet jakby mi palec obcieli 😜 😜 ale to jeszcze za wczesnie wiec czekam na mezulka i nalesniczki bedziemy jesc 😜 a potem leniuchowanie 😜

kochana. obiecalam sobie po wczorajszej akcji ze zwalniam tempo. Tak naprawde nie robilam wczoraj duzo, a jednak dla mojego organizmu to bylo duzo. Teraz odpoczywam i zaganiam do roboty Piotrka :] wiem, ze porod moze w kazdej chwili sie rozpoczac.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Fijolek cały czas odpoczywasz?? 🙃

powiem Ci ze jestem bez sil. ale to po slabej nocy. wiesz, za duzo wrazen.
Polozylam sie po obiedzie i zasnelam.. na dwie godziny. Teraz dochodze do siebie i troszke poleguje, troszke przed kompem.. taki relaksik..

Ale kusicie tym chlebkiem. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Fijolku ja rowniez ciesze sie ze z wami wszystko ok 😘
ja leze w lozku z goraczka,bolem gardla a z nosa mi tak leci ze nie nadarzam wycierac..,.

powiem Ci Manki ze jestem przekonana ze moje skurcze byly w duzej mierze wywolane katarem, tym ze ciagle kicham i smarcze. wiec teraz grzecznie zgodnie ze wskazaniami lekarza biore 3x2 tb cerutinu. No i mam nadzieje ze bedzie oki. UWazaj na to Twoje przeziebienie. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie. Zajrzałam tylko na chwilkę, nadrobiłam zaległości.
Fiołku, cieszę się że już wszystko w porządku.
Nie wiem czy jutro będę miała czas zajrzeć, więc albo pojawię się w niedzielę, albo w poniedziałek. Pozdrawiam serdecznie. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...