Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry Majóweczki,
Hussi 🤪, rzeczywiście chyba będziesz pierwsza. Już za tydzień... 🤪 🤪
Aneczka, heh, to chyba się cieszysz, że na razie jeszcze się nie zapowiada, ale że bardziej w maju, co? 🙂 Jak pomyślę, że my mielibyśmy mieć szkraba ze sobą już w kwietniu to mam ciary 😜
Joma, jak po wizycie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
ale sobie dziś pospałam... ale wczoraj wieczorem Mała dawała taki popis że aż płakać mi się chciało... jak na złość pod żebra... aj... bolało bolało...

Hussi jejku to już? kurczę z jednej strony Ci zazdroszczę a z drugiej chyba bym była przerażona że to już!

Kasiu Pokoik piękny! Napatrzeć się nie mogę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
witam ja dzis obudzilam sie ze skurczami i puki co dalej je mam co jakis czas moze sie cos rozkreci trzyajcie kciuki , wczoraj specjalnie pobaraszkowalam z mezem 🤪



hehe mam taki sam plan 😁 ale za miesiąc 😁 ale trzymam za Ciebie kciuki Justynko 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
witam ja dzis obudzilam sie ze skurczami i puki co dalej je mam co jakis czas moze sie cos rozkreci trzyajcie kciuki , wczoraj specjalnie pobaraszkowalam z mezem 🤪



hehe mam taki sam plan 😁 ale za miesiąc 😁 ale trzymam za Ciebie kciuki Justynko 😜 😜


dziekuje 😘 narazie mam plan zrobic test :wziasc prysznic i sprawdzic czy ustana jesli nie to nie sa to przepoiadajace a te prawdziwe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
witam ja dzis obudzilam sie ze skurczami i puki co dalej je mam co jakis czas moze sie cos rozkreci trzyajcie kciuki , wczoraj specjalnie pobaraszkowalam z mezem 🤪



hehe mam taki sam plan 😁 ale za miesiąc 😁 ale trzymam za Ciebie kciuki Justynko 😜 😜


dziekuje 😘 narazie mam plan zrobic test :wziasc prysznic i sprawdzic czy ustana jesli nie to nie sa to przepoiadajace a te prawdziwe 🤪


to koniecznie daj znać co i jak 🙂 może jeszcze wyprzedzisz Hussi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
witam ja dzis obudzilam sie ze skurczami i puki co dalej je mam co jakis czas moze sie cos rozkreci trzyajcie kciuki , wczoraj specjalnie pobaraszkowalam z mezem 🤪



hehe mam taki sam plan 😁 ale za miesiąc 😁 ale trzymam za Ciebie kciuki Justynko 😜 😜


dziekuje 😘 narazie mam plan zrobic test :wziasc prysznic i sprawdzic czy ustana jesli nie to nie sa to przepoiadajace a te prawdziwe 🤪


to koniecznie daj znać co i jak 🙂 może jeszcze wyprzedzisz Hussi 😁


ok napewno da znac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie, 🙂
jejku jak mi sie nic nie chce.. wczesnie sie obudzilam. noc pelna skurczy wiec slabo spalam.. ale juz bez paniki. 😉
co do poscieli, ja kupilam tylko przescieradelka i ochraniacz na lozeczko. Poduszka jest zbedna przez dluzszy czas a i koldra mi sie nie przyda. a o baldachimie wogole nie myslalam..
milego dzionka brzuchy! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Dziewczyny - a z poscieli to kupowałyscie całe zestawy? bo ja wlasnie mialam zamówic taki z moskitierą ale nie wiem czy warto. w sumie z poduszki na pczątku się nie korzysta, kołderka też na lato zbędna - i w sumie utknęłam w tych zakupach. jak Wy robiłyście?

póki co to jutro chyba przyjedzie łóżeczko - a dziś zamówiłam materacyk


Jamargaretko, ja kupilam caly zestaw, najbardziej sie oplacalo, niz kazda rzecz osobno!

tzn kupilam poszewki- na podusie i kolderke z baldachimem i ochraniaczem,
i dokupilam od razu podusie i kolderke!
na poczatku bedziemy napewno korzystac tylko z rozka, ale w razie gdyby, to kolderka jest! 🙂

niektorzy baldachim odradzaja, ze wzgledu na zbiorowisko kurzu, ale ja jednak sie skusilam, tak slodko wyglada 🙂 a zawsze mozna przeciez szybko przeprac, latem wszystko schnie w godzinke na sloneczku 🙂 🙂 🙂 🙂



no własnie my chcemy z baldachimem i moskitierą bo u nas to całe lato się wietrzy w mieszkaniu - wiadomo różne komary wpadają czy coś - ale u nas tak gorąco że inaczej się nie da - i wtedy taka moskitiera to jakaś ochrona. fakt mówią że to zbiorowisko kurzu ale to samo jest z zasłonkami, firankami itp. a taka moskitierka to cieniutkie to w moment się upierze i wyschnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Dziewczyny - a z poscieli to kupowałyscie całe zestawy? bo ja wlasnie mialam zamówic taki z moskitierą ale nie wiem czy warto. w sumie z poduszki na pczątku się nie korzysta, kołderka też na lato zbędna - i w sumie utknęłam w tych zakupach. jak Wy robiłyście?

póki co to jutro chyba przyjedzie łóżeczko - a dziś zamówiłam materacyk


Jamargaretko, ja kupilam caly zestaw, najbardziej sie oplacalo, niz kazda rzecz osobno!

tzn kupilam poszewki- na podusie i kolderke z baldachimem i ochraniaczem,
i dokupilam od razu podusie i kolderke!
na poczatku bedziemy napewno korzystac tylko z rozka, ale w razie gdyby, to kolderka jest! 🙂

niektorzy baldachim odradzaja, ze wzgledu na zbiorowisko kurzu, ale ja jednak sie skusilam, tak slodko wyglada 🙂 a zawsze mozna przeciez szybko przeprac, latem wszystko schnie w godzinke na sloneczku 🙂 🙂 🙂 🙂



no własnie my chcemy z baldachimem i moskitierą bo u nas to całe lato się wietrzy w mieszkaniu - wiadomo różne komary wpadają czy coś - ale u nas tak gorąco że inaczej się nie da - i wtedy taka moskitiera to jakaś ochrona. fakt mówią że to zbiorowisko kurzu ale to samo jest z zasłonkami, firankami itp. a taka moskitierka to cieniutkie to w moment się upierze i wyschnie

u nas tez jest potwornie goraco latem. dlatego w tym roku zalozylismy klime, bo nie wiemy jak Malutka wytrzyma te upaly. No a co do kurzu, to my na wiosne zdejmujemy wiranki w domku bo jak mowisz, to siedlisko kurzu, a czesto sie wietrzy i to jednak wpada do domku.. wszedzie mamy roletki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki zaglądam coraz rzadziej ale jakos domowe obowiązki nie pozwalaja chociaz staram się często odpoczywać bo coraz ciężej wczoraj bylismy na wizycie i niestety moje płytki krwi spadaja w zastraszającym tempie a reszta wyjatkowo rośnie i jest idealnie ale te płytki... przed świetami mam zrobić jeszcze raz morfologie i wymaz z pochwy i jeśli płytki spadna mi poniżej 100 a teraz mam 111 to czeka mnie leżenie w szpitalu przed porodem lub jak to wczoraj ujął mój gin "poród z większą obstawą" dziwne uczucie bo niby się nie martwie bo na małego to wpływu nie ma i po świetach też pomierzymy go i zważymy więc zobaczymy co tam u niego 🙂 ale jednak 😞 ehhh kurcze gdybym miała chociaż na to wpływ mogła cos zjeść lub więcej lezec ale nie na płytki krwi to raczej nie ma sie wpływu, no nic przed świętami juz będę wiedziała jak na razie wolałabym nic nie przyspieszać dobrze ze mały siedzi wysoko i szyjka zamknieta wiec chociaz tyle dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
nadal sa nie ustaly 🤨 chyba zaczynam sie stresowac 😮

i co teraz?


narazie nie panikuje i chce jaknajdluzej byc w domu jeszcze pojde pod prysznic niedlugo moze cos popusci jak nie to bede dzwonic po meza narazie srednia to co 5 minut czasem ucichna na 10 ale szybko wracaja wiec zobaczymy jak sie maja sprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Dziewczyny - a z poscieli to kupowałyscie całe zestawy? bo ja wlasnie mialam zamówic taki z moskitierą ale nie wiem czy warto. w sumie z poduszki na pczątku się nie korzysta, kołderka też na lato zbędna - i w sumie utknęłam w tych zakupach. jak Wy robiłyście?

póki co to jutro chyba przyjedzie łóżeczko - a dziś zamówiłam materacyk


Jamargaretko, ja kupilam caly zestaw, najbardziej sie oplacalo, niz kazda rzecz osobno!

tzn kupilam poszewki- na podusie i kolderke z baldachimem i ochraniaczem,
i dokupilam od razu podusie i kolderke!
na poczatku bedziemy napewno korzystac tylko z rozka, ale w razie gdyby, to kolderka jest! 🙂

niektorzy baldachim odradzaja, ze wzgledu na zbiorowisko kurzu, ale ja jednak sie skusilam, tak slodko wyglada 🙂 a zawsze mozna przeciez szybko przeprac, latem wszystko schnie w godzinke na sloneczku 🙂 🙂 🙂 🙂



no własnie my chcemy z baldachimem i moskitierą bo u nas to całe lato się wietrzy w mieszkaniu - wiadomo różne komary wpadają czy coś - ale u nas tak gorąco że inaczej się nie da - i wtedy taka moskitiera to jakaś ochrona. fakt mówią że to zbiorowisko kurzu ale to samo jest z zasłonkami, firankami itp. a taka moskitierka to cieniutkie to w moment się upierze i wyschnie

u nas tez jest potwornie goraco latem. dlatego w tym roku zalozylismy klime, bo nie wiemy jak Malutka wytrzyma te upaly. No a co do kurzu, to my na wiosne zdejmujemy wiranki w domku bo jak mowisz, to siedlisko kurzu, a czesto sie wietrzy i to jednak wpada do domku.. wszedzie mamy roletki.


my tylko w jednym pokoju mamy firanki i zasłonki ale cieniutkie, a na górze mamy skosy więc w takich strychowych pomieszczeniach to nawet za bardzo nie ma jak tego zawiesic wiec tez tylko mamy roletki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):



no własnie my chcemy z baldachimem i moskitierą bo u nas to całe lato się wietrzy w mieszkaniu - wiadomo różne komary wpadają czy coś - ale u nas tak gorąco że inaczej się nie da - i wtedy taka moskitiera to jakaś ochrona. fakt mówią że to zbiorowisko kurzu ale to samo jest z zasłonkami, firankami itp. a taka moskitierka to cieniutkie to w moment się upierze i wyschnie

u nas tez jest potwornie goraco latem. dlatego w tym roku zalozylismy klime, bo nie wiemy jak Malutka wytrzyma te upaly. No a co do kurzu, to my na wiosne zdejmujemy wiranki w domku bo jak mowisz, to siedlisko kurzu, a czesto sie wietrzy i to jednak wpada do domku.. wszedzie mamy roletki.



ja tez nie jestem za firanami w oknach, jesli juz to cos delikatnego i tylko troszke! oczywiscie, ze to siedliska kurzu, ale co nie jest tym siedliskiem kurzu??!! 😜

Jamargaretka, my u Malego w oknie bedziemy zakladac taka siatke przeciw komarom i muchom, jak sie okno uchyli to powietrze wpada,a zaden owad nie ma prawa wpasc!! na lato super rozwiazanie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzunie... Ja po weekendowych akcjach dwa dni jakby spokoju. Dziś w nocy obudziłam się znowu z mocnymi skórczami partymi, ale wkońcu zasnelam. No niestety jak wstałam rano dalej je czułam i jeszcze męża namówiłam na małe co nieco i teraz to mnie dopiero boli... To jakaś masakra... Wzięłam nospe zobaczę czy przejdzie. Teściowa ma dziś urodziny i po cichu liczy że będzie miała prezent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Dzień dobry brzunie... Ja po weekendowych akcjach dwa dni jakby spokoju. Dziś w nocy obudziłam się znowu z mocnymi skórczami partymi, ale wkońcu zasnelam. No niestety jak wstałam rano dalej je czułam i jeszcze męża namówiłam na małe co nieco i teraz to mnie dopiero boli... To jakaś masakra... Wzięłam nospe zobaczę czy przejdzie. Teściowa ma dziś urodziny i po cichu liczy że będzie miała prezent 🙂


wow, a moze bedzie miec prezencik 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...