Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Anonimosia..a ona twierdzi 510 gram i ze to 20 tydzien...juz mysle sobie boze moze to 22 tydzien ale to i tak za duzo jak na ten wiek ciazy...az sie zmartwilam o swoja dzidzie ze taka malenka 😞


Ola, nic się nie martw - ja sobie myślę, że łatwiej urodzić kruszynkę 😁 Poza tym teraz dzieciaki będą szybko rosły, więc Twoje maleństwo jeszcze nadrobi i będziesz narzekać na bóle pleców itd. z powodu tego słodkiego ciężaru 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Animosia a nie wiesz gdzie znalezc taka tabelke ile dziecko powinno wazyc w 15,16,17,18 tyg bo ja znalazlam tylko od 22 tygodnia 🙂dziekuje za pocieszenie 🙂

ola zaraz poszukam kiedyś dziewczyny podawały 🙂
oj niestety właśnie tak jak piszesz od 22 tc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem jak WY,ale ja chodze prywatnie do ginekologa. Chyba w 13 tygodni ciazy mialam juz USG 3D+przeziernosc karku+kosc nosowa.Badanie trwalo okolo 40 minut. Lekarka wszystko dokladnie obserwowala: serce, kregoslup, nozki, raczki, czaszke, zoladek, pecherz moczowy. Z tego badania mam okolo 20 zdjec, wszystko pieknie widac. W Polsce to badanie kosztuje 250 zl i nie jest obowiazkowe. Ja zrobilam je zeby byc troszke bardziej spokojna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia78 napisał(a):
Nie wiem jak WY,ale ja chodze prywatnie do ginekologa. Chyba w 13 tygodni ciazy mialam juz USG 3D+przeziernosc karku+kosc nosowa.Badanie trwalo okolo 40 minut. Lekarka wszystko dokladnie obserwowala: serce, kregoslup, nozki, raczki, czaszke, zoladek, pecherz moczowy. Z tego badania mam okolo 20 zdjec, wszystko pieknie widac. W Polsce to badanie kosztuje 250 zl i nie jest obowiazkowe. Ja zrobilam je zeby byc troszke bardziej spokojna.

no to co miałaś to badania prenatalne i powtarza się je między 18-20 tyg.ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alwo napisał(a):
Kasia78 napisał(a):
Nie wiem jak WY,ale ja chodze prywatnie do ginekologa. Chyba w 13 tygodni ciazy mialam juz USG 3D+przeziernosc karku+kosc nosowa.Badanie trwalo okolo 40 minut. Lekarka wszystko dokladnie obserwowala: serce, kregoslup, nozki, raczki, czaszke, zoladek, pecherz moczowy. Z tego badania mam okolo 20 zdjec, wszystko pieknie widac. W Polsce to badanie kosztuje 250 zl i nie jest obowiazkowe. Ja zrobilam je zeby byc troszke bardziej spokojna.

no to co miałaś to badania prenatalne i powtarza się je między 18-20 tyg.ciąży 🙂


Tak, tak wiem,ale ja mialam tez razem z tym 3D 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie...
zastukam nieśmiało - jestem sierpnióweczką 2011 ale na moim wątku wciąż jestem sama...
widzę że szukacie tabelki z wagą dzidziusia - oto link :
http://dziecko.wieszjak.pl/ciaza-i-porod/235468,Tabela-sredniej-wielkosci-i-masy-plodu-w-poszczegolnych-tygodniach-ciazy.html
Mam nadzieję że się przyda
Pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
witam serdecznie...
zastukam nieśmiało - jestem sierpnióweczką 2011 ale na moim wątku wciąż jestem sama...
widzę że szukacie tabelki z wagą dzidziusia - oto link :
http://dziecko.wieszjak.pl/ciaza-i-porod/235468,Tabela-sredniej-wielkosci-i-masy-plodu-w-poszczegolnych-tygodniach-ciazy.html
Mam nadzieję że się przyda
Pozdrawiam cieplutko


jestes wkoncu Monis 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie brzuszki 😘
Wróciłam do świata żywych 😆
Myślałam że się wykończę tak mnie rozłożyło!
JOma , Anonimosia gratuluje syneczków 😆
Justiks czekam na relacje z wizyty 😆
A te ciasteczka to z chęcią wszystkie po kolei bym piekła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Witam wszystkie brzuszki 😘
Wróciłam do świata żywych 😆
Myślałam że się wykończę tak mnie rozłożyło!
JOma , Anonimosia gratuluje syneczków 😆
Justiks czekam na relacje z wizyty 😆
A te ciasteczka to z chęcią wszystkie po kolei bym piekła 😉


Dziękuję Adka 🙂
A lepiej się już czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek.A mi sie dzisiaj troche pospalo 🙂Znowu mialam skurcze miesni.Strasznie bolalo 😞 Biore magnez przepisany od ginekologa,ale malo co pomaga.Ale to chyba normalne w czasie ciazy.Za oknem pieknie,pelno sniegu,i zaraz do pracy.Praca z dziaciakami sprawia mi wielka przyjemnosc.W nastepnym tygodniu bedziemy nasza niunie znowu ogladac.Narazie nasze malenstwo trzyma nas w niepewnosci co do plci.Moze trzyma jako prezent pod choinke 😉
Pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
adka101 napisał(a):
Witam wszystkie brzuszki 😘
Wróciłam do świata żywych 😆
Myślałam że się wykończę tak mnie rozłożyło!
JOma , Anonimosia gratuluje syneczków 😆
Justiks czekam na relacje z wizyty 😆
A te ciasteczka to z chęcią wszystkie po kolei bym piekła 😉


Dziękuję Adka 🙂
A lepiej się już czujesz?


Jest już troszkę lepiej pierwszą od trzech nocy przespałam w miarę spokojnie.
Nie pamiętam kiedy byłam taka chora w gardle płomienie w oczach taniec na szpilkach a w nosie galopada mrówek hihi.
.Byłam u lekarza to rozłożył ręce i powiedział mi że tylko apap moge i sól fizjologiczną.
Ale już lepiej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...