Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ja bede mlodziutka mama bede miec 21 lat... wkurza mnie to bo jak mysla ze jestem mloda to oczywiscie rady sobie z dzieckiem nie dam po urodzeniu bo zycia nie znam ;[
ola1978 nie przejumuj sie ja na poczatku tez nie czulam nic przez pare dni a teraz dzien w dzien sie rusza 🙂


Ej no co Ty. Ja mam 21 i będzie to moje 2 dZidzius.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia78 napisał(a):
alwo ja do lipca bylam w Holandii, wrocilam do Polski na slub brata mojego chlopaka i juz zostalismy tutaj, no a w sierpniu zaszlam w ciaze ( po 3 latach prob) 🙂 🙂 🙂wiec jak widac, Polska mi sluzy 🙂

mi jeśli chodzi o ciąże to właśnie Dania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoro tu takie doswiadczone mamusie sa to moze mi cos doradzicie...moze to niezbyt apetyczny temat,ale chyba bardzo zwiazany z ciaza. kobietki, jak sobie radzicie z zaparciami? Bo mnie nieraz one wykanczaja:/
i tak zupelnie poza tematem...macie juz wybrane imiona dla swoich pociech? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia78 napisał(a):
Skoro tu takie doswiadczone mamusie sa to moze mi cos doradzicie...moze to niezbyt apetyczny temat,ale chyba bardzo zwiazany z ciaza. kobietki, jak sobie radzicie z zaparciami? Bo mnie nieraz one wykanczaja:/
i tak zupelnie poza tematem...macie juz wybrane imiona dla swoich pociech? 🙂


ja już nie mam zaparć ale miałam i w 1 w 2. Teraz to mi wystarczy , że jem jogurt naturalny ze śliwkami i otrębami na śniadanie. Naprawdę pomaga. Dużo też piję wody. Mi to pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pije na czczo szklanke przegotowanej wody i zjadam 3 sliwki suszone (chociaz nie przepadam), pije okolo 1,5 litra wody dziennie i musze przyznac, ze nie zawsze pomaga...slyszalam cos o czopkach glicerynowych, ale nie wiem czy pomagaja.
Jeśli chlopczyk to Kacper, dziewuszka Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia78 napisał(a):
Ja pije na czczo szklanke przegotowanej wody i zjadam 3 sliwki suszone (chociaz nie przepadam), pije okolo 1,5 litra wody dziennie i musze przyznac, ze nie zawsze pomaga...slyszalam cos o czopkach glicerynowych, ale nie wiem czy pomagaja.
Jeśli chlopczyk to Kacper, dziewuszka Zuzia


mam takie same imiona dla mojego dzidziusia a plci tez nie znam ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia78 napisał(a):
Skoro tu takie doswiadczone mamusie sa to moze mi cos doradzicie...moze to niezbyt apetyczny temat,ale chyba bardzo zwiazany z ciaza. kobietki, jak sobie radzicie z zaparciami? Bo mnie nieraz one wykanczaja:/
i tak zupelnie poza tematem...macie juz wybrane imiona dla swoich pociech? 🙂

nie przejmuj się że temat nieciekawy z reszta jeszcze nie raz będziecie pisać o miłych i niemiłych objawach ciążowych co do zaparć to marinka ma rację dużo nabiału ,wody,suszonych śliwek aha wiadomo z żywą kulturą bakterii są najlepsze nawet jeśli chodzi o ewentualne przeciwciała do walki ze zmianami PH pochwy
a synek ma imię Gabriel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miesiac temu jak bylam u ginekologa to w czasie USG cos tam zobaczylismy miedzy nozkami, wiec lekarz powiedzial, ze na 70% chlopczyk, ale nigdy nic nie wiadomo. W czwartek wybieram sie na kolejna wizyte, a za 2 tygodnie na USG 3D, wiec juz raczej wtedy bede pewna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem tu nowa, termin mam na 16 maja, a jeśli chodzi o zaparcia to musze przyznać że ja nie mam 😮nic sie u mnie nie zmieniło jest tak jak przed ciążą. To moja druga ciąza , w pierwszej miałam zaparcia i nie mogłam sobie z nimi poradzić 🥴 A co do imion to Mateusz lub Natasza 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
co do zaparc to tez juz miewa, nie raz to tak boli ze po wizycie w wc nie moge usiasc przez jakis czas ;p radzili mi czopki glicerynowe brac ale ja wole przeczekac bo czopki to jakos slabo widze.

wydaje mi sie, ze nie ma czego przeczekiwac, bo mozesz narobic sobie klopotow (hemoroidy:/)a mysle ze takie przesiadywanie i "duszenie"na sile to nic dobrego dla dziecka takze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
witam, jestem tu nowa, termin mam na 16 maja, a jeśli chodzi o zaparcia to musze przyznać że ja nie mam 😮nic sie u mnie nie zmieniło jest tak jak przed ciążą. To moja druga ciąza , w pierwszej miałam zaparcia i nie mogłam sobie z nimi poradzić 🥴 A co do imion to Mateusz lub Natasza 🙂 pozdrawiam

Witam nowa kolezanke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
jestem laski 🙂co do zaparć no to na poczatku byly a teraz regularnie..9 rano 😁bez problemow 🙂

No ja wlasnie na poczatku nie mialam zadnego problemu, wrecz przeciwnie 😁 Teraz mnie jakos dopadlo,ale robie wszystko zeby mi bylo lzej, bo posiadowki dwugodzinne w kibelku mnie nie bawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja jem duzo jogurtow tzn jeden dziennie tak wlasnie opedzlowalam teraz 500gram jourtu naturalnego z dodatkiem czekolady..kupuje tylko w sloikach szklanych..sa pyszne..i chyba mała sie obudziła wlasnie bo cos mi burczy w brzuchu 🙂i mysle z emoze te jogurty powoduja z enie mam problemow z toaleta i moze te jogurty powoduja tez tycie 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
wiesz ja jem duzo jogurtow tzn jeden dziennie tak wlasnie opedzlowalam teraz 500gram jourtu naturalnego z dodatkiem czekolady..kupuje tylko w sloikach szklanych..sa pyszne..i chyba mała sie obudziła wlasnie bo cos mi burczy w brzuchu 🙂i mysle z emoze te jogurty powoduja z enie mam problemow z toaleta i moze te jogurty powoduja tez tycie 😉 😉 😉

Nie wydaje mi sie zeby jogurty naturalne powodowaly tycie:P juz bardziej ten dodatek czekolady 🙂Ja pozniej skocze do sklepu i pokupuje troszke jogurtow...moze mi tez pomoga 🙂
Ja za godzinke musze smigac do pracy, ale jak dojade to wlaczam kompa i jeszcze sie tu dzisiaj pokaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takich zachciewajek to nie mam..ale kielbasa wyjatkowo mi smakuje taka wezdona prosto z komina 🙂bez tluszczu taka chudziutka mmmm uwielbiam.. i ponoc mam dziewczynke w brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...