Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wpadam tylko na chwilke, zaraz mykam spac, No a jutro czekam na wiesci m.in. od Aneczki, trzymam kciuki zeby malenstwo pokazalo co tam ma miedzy nozkami 🙂 a co do zakupow z allegro to prosze bardzo:
http://allegro.pl/trendy-sliczne-bluzeczki-golfik-ciazowe-i1367323550.html
http://allegro.pl/trendy-sliczne-golfy-guziczek-tunika-i1357193628.html
Teraz tak na zime mysle ze beda ok.
Co do usg 3d u nas we wrocku kosztuje 200zl, to 50zl wiecej niz placilam za zwykle genetyczne, ale szczerze to nie wiem czy sie zdecyduje zawsze to moge pojsc pod koniec ciazy.
Aha oczywiscie witam nowe majoweczki, czy jakas dziewczynka z wroclawia mnie zaskoczy swoja obecnoscia??? Milej nocy zycze . do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hussi31 bardzo ładne te bluzeczki i taaaaanie 😆 😆
Ja już na nogach kawał czasu bo od 6. Czuję się ok nawet. Śnił mi się poród dziś, że urodziłam chłopaczka 🙂 Tak się cieszyłam we śnie, że wstałam z uśmiechem 🙂 🙂 🙂 🙂) 🙂 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Życzę miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry..ja od dwuch dni z bolem glowy i paracetamol nie pomaga 😞wczoraj nawet poszlam do lekarza bo myslalam ze grypa nadchodzi 😞nie dostalam sie ..dzisiaj powtorka z bolu glowy...chyba migrena mnie dopadla i pewnie z 3 dni potrzyma 😞dzidzia tez nie kopie od przedwczoraj ..smutno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie!
Olu czytam na temat Twoich bolow glowy! najlepiej nic nie bierz! wiem, ze lekarze paracetamol polecaja na ciezkie bole, ale najlepiej poloz sie, wypoczywaj, oklady sobie letnie na czolo rob, byc moze ten bol masz od pogody :/ teraz te wirusiska okropne! uwazaj na siebie i zycze zdrowka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka, a porod tez mi sie snil! 🙂)
ale to juz moze z 3 tygodnie temu 😁 tez mi sie snilo, ze urodzilam chlopca, widzialam nawet siusiaczka we snie 😁 no i w 80% urodze facecika malego 🙂
jutro mam kolejna wizyte, poniewaz w sobote lecimy juz na Swieta do rodziny do Polski! takze jutro pewnie potwierdzi Pani Dr. plec! ale jak juz powiedziala mi, ze siusiaczka widzi, to napewno bedzie siusiaczek :P
pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia gwiazdka tez tak mysle teraz ze migrenowe bo boli i boli 😞dziekuje za mile slowko..zaraz tak lepiej 🙂polezec sie nie da..roboty tyle i z psem trzeba wyjsc i obiad szykowac mezowi...a Ty jestes nowiutka na tym forum?no to milo ze do nas dolaczylas 🙂pozdrawiam Cie cieplutko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry !! 🙂
wiecie mi sie dzis tak dobrze spało ze myslałam ze nie wstane 🙂 dopiero co zjadłam sniadanko 🙂
HUssi fajniutkie te tuniki.. i takie niedrogie 🙂 musze tez pomyslec bo w sklepach szczególnie teraz przed swietami to masakra cenowa jest. A co do wizyty to większość ma dzisiaj.. a ide jutro na 16:30 ale juz blisko 🙂 🙂
Wczoraj do samego wieczorka maluszek kopał mnie po jelitach , aż mąż powiedział :"no malenstwo godz. 21 pora spac " ale ja tak w myslach chciałam jeszcze 🙂 🙂
a propo tez macie problem z gazami ???? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
hussi31 bardzo ładne te bluzeczki i taaaaanie 😆 😆
Ja już na nogach kawał czasu bo od 6. Czuję się ok nawet. Śnił mi się poród dziś, że urodziłam chłopaczka 🙂 Tak się cieszyłam we śnie, że wstałam z uśmiechem 🙂 🙂 🙂 🙂) 🙂 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Życzę miłego dnia 🙂


no to niech bedzie chłopiec 🙂 🙂 i już 🙂 życzę Ci tego 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka problem nie wiem czy to problem na pewno produkcja gigantyczna czasami brzuch mam tak napompowany jakby to byl 6 m-c a rano jak wstaje to taki malutki a najlepiej uchodzą wieczorem albo jak już leże w łóżku 😁 na szczescie sa w miare bezzapachowe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Wpadam tylko na chwilke, zaraz mykam spac, No a jutro czekam na wiesci m.in. od Aneczki, trzymam kciuki zeby malenstwo pokazalo co tam ma miedzy nozkami 🙂 a co do zakupow z allegro to prosze bardzo:
http://allegro.pl/trendy-sliczne-bluzeczki-golfik-ciazowe-i1367323550.html
http://allegro.pl/trendy-sliczne-golfy-guziczek-tunika-i1357193628.html
Teraz tak na zime mysle ze beda ok.
Co do usg 3d u nas we wrocku kosztuje 200zl, to 50zl wiecej niz placilam za zwykle genetyczne, ale szczerze to nie wiem czy sie zdecyduje zawsze to moge pojsc pod koniec ciazy.
Aha oczywiscie witam nowe majoweczki, czy jakas dziewczynka z wroclawia mnie zaskoczy swoja obecnoscia??? Milej nocy zycze . do jutra 😘


hussi, tez kupowalam od tego allegrowicza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobrali mi krew i kazali czekac 4 dni na wyniki..poszlam sie dowiedziec o wyniki i ok wszystko...z tego co doczytalam i przetlumaczylam to chodzi o wady plodu tylko do konca nie wiem czy to to..nie ma za duzo w necie o tym..mialam robione to badanie w niemczech..teraz jade 10 stycznia na 3D,nie wiem moze dlatego ze mam 32 lata...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
pobrali mi krew i kazali czekac 4 dni na wyniki..poszlam sie dowiedziec o wyniki i ok wszystko...z tego co doczytalam i przetlumaczylam to chodzi o wady plodu tylko do konca nie wiem czy to to..nie ma za duzo w necie o tym..mialam robione to badanie w niemczech..teraz jade 10 stycznia na 3D,nie wiem moze dlatego ze mam 32 lata...


dobra, juz wiem. to jest test PAPA. moze byc podwojny lub potrojny. Z tego co wiem w krajach europejskich jak Anglia czy Niemcy jest standardem - u nas w Polsce nie. Niby grupa zwiekszonego ryzyka jest po 35 roku zycia, ale jest rowniez odpowiedni dla pacjentek w kazdym wieku bo i przed 35 rokiem kobiety rodza dzieci z zespolem Downa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cale zycie grubsza wiec teraz jak widze jak ide do przodu z kilogramami to sie przerazam 🙂no ale i tak jest lepiej niz w poprzedniej ciazy 28 kg do przodu jakos bylo 😞teraz jest 6 kg a do rozwiazania pewnie dojdzie jeszcze z 10 kg....albo i lepiej... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...