Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Skoro mowa o majoweczkach, to ja tez mam termin na maja, dokladnie 12.V 🙂

Jesli chodzi o wagę, to przed ciaza mialam duzo za duzo 🙂ale teraz na szczescie jakos sie trzymam i przytylam niecale 2 kg, ale w Swieta wcale nie zamierzam sie oszczedzac 🙂

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta nowa majoweczka ktora pisala ponizej to ja 🙂 tylko nie wiem dlaczego wyswietlilo sie jako GOŚĆ:/
Ja tyle sie nasluchalam o tym, ze i tak juz jestem grubasek, wiec nie moge za duzo przytyc w ciazy, ze naprawde sie pilnuje...chociaz jak mnie nieraz na cos ochota najdzie to i o tym zapominam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja cale zycie sie pilnuje ale teraz dzieje sie dziwnie ze mna..jem normalnie i tyje..dzisiaj np,chinskiejedzonko sama robie,ryz i wogole chude mieso..pewnie ze jem slodkie no ale bez przesady.pociesza mnie ze kolezanka z forum mowi ze prawidlowo kilo na dwa tygodnie ,lekarz tez niekrzyczy wiec nie jest tak zle..oby nieprzesadzic i nie dowalic z 30 kg jak ja poprzednio 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napewno to 🙂ja czuje np.w sobote byla strasznie aktywna a dzisiaj i wczoraj nic 😞i juz mam dola i sie zaraz martwie ze cos nie tak....ale tak bywa raz wiecej kopie raz mniej 🙂my grubcie nie czujemy tak jak szczuple dziewczynki 😞mamy troche za duzo tluszczyku i chyba dlatego 😉ale w 6,7,8,9 to tak samo czujemy..uwierz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
to napewno to 🙂ja czuje np.w sobote byla strasznie aktywna a dzisiaj i wczoraj nic 😞i juz mam dola i sie zaraz martwie ze cos nie tak....ale tak bywa raz wiecej kopie raz mniej 🙂my grubcie nie czujemy tak jak szczuple dziewczynki 😞mamy troche za duzo tluszczyku i chyba dlatego 😉ale w 6,7,8,9 to tak samo czujemy..uwierz 😉

hej kochana a na gg Ciebie nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia78 napisał(a):
To ja jestem starsza od Ciebie kochana 🙂 Jak urodze mojego brzadaca, bede juz miala 33 lata 🙂
Czujesz juz ruchy dziecka? bo mi sie wydaje, ze tak,ale nie wiem czy to to 🙂
Suwaczek z babyboom.pl

to ja w lutym rodzę a w marcu 33 lata 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bede mlodziutka mama bede miec 21 lat... wkurza mnie to bo jak mysla ze jestem mloda to oczywiscie rady sobie z dzieckiem nie dam po urodzeniu bo zycia nie znam ;[
ola1978 nie przejumuj sie ja na poczatku tez nie czulam nic przez pare dni a teraz dzien w dzien sie rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo kochana bylam 🙂bede pozniej..musze isc z psem bo wyje 🙂chyba go cisnie hehehehe jak wroce napisze Alusia...fajna nowa dziewczyna jest na forum..Kasia pogadajcie sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia ja mialam 17 lat jak zostalam mamusia..duzo za wczesnie,ale nie zaluje..teraz mam super synka w marcu 15 rok mu idzie 🙂i dalam rade sama i uwierz ze bylam super mama a dzisiaj mam super z nim kontakt..spadam z piesiem na spacerek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia78 napisał(a):
Ja w lutym 33 lata 🙂
To moja pierwsza ciaza i tak naprawde wszystko jest dla mnie nowoscia 🙂
Powiedzcie mi dziewczyny co robie nie tak ze mojego suwaczka nie widac???

hej Kasia co do suwaczka to jak go stworzysz to póżniej kopiuj link suwaczka i musisz go wkleić w twoim profilu jako podpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia78 napisał(a):
Ja sie troszke boje, ze bede miala kiepski kontakt z dzieckiem jak dorosnie, bo bedzie miedzy nami duza roznica wieku...Ale na szczescie moj facet jest ode mnie mlodszy 🙂

eee nie przesadzaj dogadacie się to też będzie moje pierwsze dziecko chociaż ciąża i poród już 2 😞
dla pocieszenia to powiem Ci że tutaj w Danii to jest bardzo mało dziewczyn o przepraszam kobiet które decyduja się na ciąże przed 30 więc dobrze będzie
aaa i jeszcze jedno mój to z kolei o 7 lat starszy ode mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje, ze jakos sobie poradze 🙂Zreszta o czym ja mowie...to do mnie moje kolezanki przyprowadzaly dzieci jak sie chcialy wyrwac na dyskoteke albo zakupy, to mnie uwielbia moj bratanek, to ja pracowalam jako opiekunka do dzieci (tak sie troszke pocieszam) 🙂 Bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia78 napisał(a):
Mam nadzieje, ze jakos sobie poradze 🙂Zreszta o czym ja mowie...to do mnie moje kolezanki przyprowadzaly dzieci jak sie chcialy wyrwac na dyskoteke albo zakupy, to mnie uwielbia moj bratanek, to ja pracowalam jako opiekunka do dzieci (tak sie troszke pocieszam) 🙂 Bedzie dobrze 🙂

eeee to tym bardziej sobie poradzisz nie masz co panikować 😁
a z kąt klikasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...