Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jamajka witaj 🙂

Ja właśnie słyszałam, że najlepiej tak ok. 20 tygodnia, bo wtedy dziecko nie jest jeszcze takie duże i można je zobaczyć w całości, a tak to przy większym dziecku trzeba oglądać częściami.
Od znajomych mam raczej pozytywne opinie o 3d - ja wybieram się do lekarza specjalizującego się w diagnostyce prenatalnej i mam nadzieję na dokładniejsze badanie i pewniejsze potwierdzenie płci. No i nie ukrywam też, że to też taki bajer dla rodziców - nagranie na płytce itp.
Może być też tak, że akurat podczas tego badania dziecko ułoży się tak, że nie za bardzo będzie można go pooglądać no ale tego już nie przewidzimy.

Czy warto było? Powiem po 10 stycznia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No tak zawsze pamiątka będzie. No to może pójdę już na to 3D. Potem mam jeszcze USG 10 stycznia takie zwykłe darmowe, ze skierowania, to jeśli nie jutro to może po kolejnych 3 tygodniach Małe pokaże co tam ma między nogami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamajka napisał(a):
Hej, mam wstępnie termin na 31 maja, jutro idę na usg i mam nadzieję, dowiedzieć się o płci dzidziusia 🙂 Tak czytałam trochę forum i ucieszyłam się, że nie tylko ja nie czuję jeszcze ruchów. Powtarzam sobie, że jeśli byłoby coś nie tam to źle bym się czuła, prawda? A ja od kilku tygodni czuję się świetnie, czasem mam jakieś dolegliwości, ale to nic w porównaniu z pierwszym trymestrem 🙂 Odnośnie tycia to zdaje się, że przytyłam jakieś 4 kg, we czwartek wizyta u mojej prowadzącej i kolejne ważenie- chyba zamknę oczy 🙂 A Wy w którym tygodniu poznałyście płeć dziecka? I jeszcze jedno czy w 19-20 tygodniu warto wydawać kasę na usg 3D? wyraźnie widać dzidzię czy tylko taki rozmazany obraz?


hej, witamy na formum dla majoweczek 🙂
31 maja to nie wychodzi 18 tydzien. jestes pewna ze masz na wtedy termin? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do 3D, ja nie robilam. Nie wiem ile dokladnie kosztuje w Łodzi. Robilam teraz zwykle badanie miedzy 18-22tc i zaplacilam 170pln, ale wiem ze dostalismy maly rabat bo z polecenia, Za pierwsze genetyczne placilismy 230pln. Ale to bylo najwaniejsze badanie w ciazy wiec zapewne stad ta cena. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym terminem to jest tak: ostatnia miesiączka 24 lipca, ale że mój cykl zazwyczaj trwał ok 45 dni to nie jest to miarodajne, tym bardziej że z ostatniego USG wychodzi mi ciąża młodsza o 2-3 tygodnie. Napisałam 31.05 bo tak mi wpisała prowadząca po pierwszej wizycie, ale najpewniejszy termin będę znała jutro po USG. Tak czy siak prawie na 100% poród wypadnie mi w maju 🙂
No a odnośnie tego gdzie znalazłam 3D w tej cenie- w Luxmedzie 200zł plus CD z nagraniem 35zł. A co? Masz namiary na jakąś konkurencyjną ofertę? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamajka napisał(a):
z tym terminem to jest tak: ostatnia miesiączka 24 lipca, ale że mój cykl zazwyczaj trwał ok 45 dni to nie jest to miarodajne, tym bardziej że z ostatniego USG wychodzi mi ciąża młodsza o 2-3 tygodnie. Napisałam 31.05 bo tak mi wpisała prowadząca po pierwszej wizycie, ale najpewniejszy termin będę znała jutro po USG. Tak czy siak prawie na 100% poród wypadnie mi w maju 🙂
No a odnośnie tego gdzie znalazłam 3D w tej cenie- w Luxmedzie 200zł plus CD z nagraniem 35zł. A co? Masz namiary na jakąś konkurencyjną ofertę? 🙂

namiary na 3d bede miala za tydzien po wizycie u gina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis zalogowalam sie na stronce 🙂
bardzo tutaj milo!
ale dzis, chyba juz zadnej z Was nie ma 😞
no nic, poczekam cierpliwie do jutra! pozdrawiam Was i Wasze brzuszkowe malenstwa!
ja tez uciekam powoli do lozeczka, z moim malenkim jak i duzym kochanym Skarbem 😁
do uslyszenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...