Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Niewiem czy do końca,mam nadzieje że nie. Lekarz mówił że ''na razie'' mam leżeć i odpoczywać,21go idę na wizytę może powie mi coś nowego. Ja też nie mam pracy,miałam iść a okazało się że jestem w ciąży i to jeszcze zagrożona 😞 więc zostaje siiedzenie w domu albo spacer koło domu,jeszcze chłopak pracuje na zmiany więc czasami siedze cały dzien sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak chodzisz na badania to z bobasem wszystko ok?
ja tak miałam za 1 razem,dostałam plamień,lekarz stwierdził ze nie bije serduszko i płód jest martwy i do usunięcia,kazał odczakać 6m-cy i znów sie starac,no to się posłuchałam hyhyhy i szczęśliwie wszystko jest dobrze 🙂 trzymaj sie i wszystko bedzie u ciebie tez dobrze,na szczescie nie leżysz w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś urosłam,ale ile to niewiem bo wcześniej sie nie ważyłam i nawet niewiem jaką miałam wagę,hihi. Też strasznie wymiotowałam i nie chciało mi się jeść w ogole nie czułam głodu ale chłopak mnie karmił bo wiadomo że dzidziuś jest głodny 😉 węch też mam wyczulony,jak coś gotuję to znane i lubiane potrawy tak jakoś inaczej pachną niż zwykle i czasem aż mnie mdli....a ja własnie muszę jeść mięso i to wołowinę,której nie znoszę ! ale czego nie robi się dla dobra dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
fijolek znam problem 😉

Ale ja widzę na Twojej foteczce profilowej śliczną tunikę 🙂
Do tego czarne spodnie i strój gotowy 🙂

😘


ehh dzieki, ale nie mam niestety czarnych spodni, a w tej bluzeczce bylam w zeszla srode na spotkaniu z Klientami.
Dzis zalozylam bialy tshirt, do tego czarna marynarka. Przypielam duzy szary kwait i jeansy. Cieplo w brzuch mi bedzie 🙂
mocny makijaz i do przodu. Chyba nikt nie bedzie ode mnie oczekiwal kreacji wieczorowej.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
fijolek z opisu strój wydaję się równie elegancki 🙂
Pysznej uczty życzę 🙂

Ja zabieram się za pakowanie dobytku do przeprowadzki 😉


My też niedługo się przenosimy. Póki co mieszkaliśmy w W-wie, ze względu na moje studia (już skończone 🙂), i pracę której obecnie nie mam. Wracamy do domu, bierzemy ślub i będziemy mieszkać z rodzicami mojego M. Mam nadzieję że dogadam się z teściową, może kiedyś uda się wyjść na swoje... ale na razie trzeba jakoś się przemęczyć... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...