Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
a ja znalazlam chyba lozeczko.. http://allegro.pl/4b-klups-stylowe-lozeczko-safari-szuflada-nowe-i1430306842.html
co sadzicie?


Fijolek za fajną cenę wyszukałaś i jeszcze z szuflada , super.

zastanawia mnie tylko jakwykonana jest ta zyrafa
no i jak ta biala plyta..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki.
Śliczna tabelka.
Marinka bardzo się cieszę że już wróciłaś do nas i że jest dobrze.
Miałam dzisiaj gości ,przyjechała szwagierka z roczną Patusią 🙂
Wiecie co cały dom postawiła do góry nogami. 🙂
Muszę sie wam przyznać że zapomniałam jak to jest ,jak człowik chodzi za skarbem cały dzień i zbiera wszystko co ma w zasięgu rączki.
Śmiałyśmy się ze szwagierką ze mała mnie przeszkoliła 🙂
Już bym chciała żeby moja Juleczka tak biegała i robiła mamusi rewolucje w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
a ja znalazlam chyba lozeczko.. http://allegro.pl/4b-klups-stylowe-lozeczko-safari-szuflada-nowe-i1430306842.html
co sadzicie?

Bardzo ładne 🙂 Oczywiście z żyrafką 🙂

no ba! 🙂 chyba sie skusze.. ehh no niby szwagier mial nam lozeczko zrobic.. ale za taka cene.. kurcze on chyba nie wydzierga nam zyrafiatka...? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
a ja znalazlam chyba lozeczko.. http://allegro.pl/4b-klups-stylowe-lozeczko-safari-szuflada-nowe-i1430306842.html
co sadzicie?

Bardzo ładne 🙂 Oczywiście z żyrafką 🙂

no ba! 🙂 chyba sie skusze.. ehh no niby szwagier mial nam lozeczko zrobic.. ale za taka cene.. kurcze on chyba nie wydzierga nam zyrafiatka...? 😞


No widze ze to lozeczko ni tylko mnie zauroczylo bo te co ja wybralam to to samo z zyafka tylko z posciela i baldachimem itp..U Nas juz postanowione i kupujemy wlasnie to ktore wam przyslalam link.sliczne jest....
do tego komodka z przewijakie(rowniez z zyrafka)...
http://allegro.pl/komoda-klups-safari-ecru-orzech-czapeczka-gratisy-i1432827849.html
i moze taki regalik np na zabawki http://allegro.pl/regal-klups-safari-nowy-orzech-ecru-super-cena-i1419902642.html

w kazdym badz azie my sie nad tym zastanawiamy,ale lozeczko napewno to kupimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, moj mezus obejrzal to lozeczko i mowi ze jest fajne/ladne ale w duzej czesci zrobione jednak z plyty pilnsiowej. 😞 ze moze warto jeszcze popatrzec i poszukac calego drewnianego.
ja znalazlam takie http://allegro.pl/4b-piekne-lozeczko-klups-radek-v-szuflada-i1423017601.html tyle ze to kolor nie dla nas. ale zajrze do tego wielkiego sklepu "mama i ja". moze tam beda mieli na zamowienie na przyklad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
powiedzcie mi czy wam tez sie tak zdaza ze przez caly dzien nie czujecie ruchow malenstwa....?? bo troszke sie martwie, we wtorek bardzo sie zdenerwowalam i nie wiem czy to moze miec jakis wplyw... 😞 😞 😞


wiesz co jak ja troche wiecej chodzę albo dłuzej stoje czy sprzątam 🙂 to wtedy dzidzia ma przerwy i zdarza się, że cały dzień cisza. ostatnio tydzień temu to się nawet martwiłam ale jak się połozyłam w nocy spać to Dzidziuś Moj się odezwał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dałam Wam po oklasku na wekendzik 🙂 do mnie jutro przyjezdza kolezanka wiec siedziałam w kuchni. upiekłam dwa rodzaje ciasteczek - pieguski i baletki. więc jestem już zasłodzona - a w miseczce rosna racuszki. też bedą z jabłuszkami - takiego smaka robicie od kilku dni, że nie wytrzymałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Mamusia20 napisał(a):
powiedzcie mi czy wam tez sie tak zdaza ze przez caly dzien nie czujecie ruchow malenstwa....?? bo troszke sie martwie, we wtorek bardzo sie zdenerwowalam i nie wiem czy to moze miec jakis wplyw... 😞 😞 😞


wiesz co jak ja troche wiecej chodzę albo dłuzej stoje czy sprzątam 🙂 to wtedy dzidzia ma przerwy i zdarza się, że cały dzień cisza. ostatnio tydzień temu to się nawet martwiłam ale jak się połozyłam w nocy spać to Dzidziuś Moj się odezwał 🙂


To ja też tak mam że jak chodze albo coś robie dłużej to jakby dzidzia spała cały czas ale jak sie położę na kilka/naście minut to czuje że się zaczyna wiercić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj bylam w przychodni i na badania przyszla angielka z noworodkiem na moje oko nie wiecej niz 2 tyg i sie przerazilam jakie to dzieciatko jest malutkie! a ta angiela nosila je jak jakas lalke, malo co nie przelamala, ubrane dzieciatko bylo na krotki rekaw tyko pozniej jakis kaftanik jej zalozyla jak wychodzili nie mowiac jak wyginala raczki przy zakladaniu tego kaftanika.. Ci anglicy to zyja bezstresowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
dziś byłam ostatni raz w pracy przed pójściem na zwolnienie i tak jakoś smutno się zrobiło... i co ja będę teraz robić? 😮 nie wyobrażam sobie tego siedzenia w domu... a z pracy musiałam zrezygnować bo stojąca i lekarz zabronił buuuu...
a Wam się Dziewczyny nie nudzi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂
dziś byłam ostatni raz w pracy przed pójściem na zwolnienie i tak jakoś smutno się zrobiło... i co ja będę teraz robić? 😮 nie wyobrażam sobie tego siedzenia w domu... a z pracy musiałam zrezygnować bo stojąca i lekarz zabronił buuuu...
a Wam się Dziewczyny nie nudzi? 🙂


ja w domu siedze od 3msc ciazy i powiem Ci ze na poczatku to byla masakra, ale teraz juz sie przyzwyczailam 😉 delektuje sie jeszcze t cisza i spokojem bo za 3 miesiace zycie sie wywroci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...