Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
chcialam sie Was podpytac o butelki. czy te Tommee Tippee to sa antykolkowe?


Są kochana antykolkowe .
Ale jakoś się zawahałam nad ich kupnem ponieważ poczytałam kilka negatywnych opini na ich temat ,i koleżanka z Irlandii mi również odradziła powiedziała ze tam nie polecają tych buteleczek dlal dzieci.

a cos wiesz o Dr Browns? podobno sa rewelacyjne... sie waham .


Tak to prawda są bardzo dobre.
Sąsiadka ma i bardzo sobie chwali 😆

Adka, a czy mozesz popytac o czyszczenie bo podobno jest trudniej niz w zwyklych butelkach? I czy ewentualnie mozna myc w zmywarkach jak inne buteleczki?
Bede naprawde wdzieczna! 🙂


Z tego co wiem to sąsiadka ma specjalną szczoteczke bo te buteleczki mają rurkę w odmienności do butelek avent bo te mają tylko dziureczki w smoczku odpowietrzające.
Ona ma z tych szerokich,nie ma zmywarki ale jeżeli można wyparzać to i na pewno myć w zmywarce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
hej Kobietki 🙂 napewno mam mnóstwo do nadrobienia stroniczek.. ehhhh , wezme sie za nie w wolnej chwili 😁
powiem Wam tylko tak, dzis bylismy znów w sklepie z akcesoriami dla dzieci no i mam mętlik, a juz myslałm ze decyzja jest podjeta.... znów teraz przychylam sie do xlandera tego z wiekszymi kółkami z przodu.. przekonuje mnie wielkosc spacerówki.. no w mutsiaku taka jakas waska jest .. i boje sie ze dzidzka bedzie miała mało miejsca.. w xlanderze lezy w spaceówce dziecko.. rozłożone 🙂 🙂
nie wiem ktory ?? moze mnie na jakis przekonacie ???


no ja jestem za x landerem xa bo mimo ze gondola w jedna strone to kolka fajnie duze i spacerowka naprawde jest superowa 🤪 oddaje glos na x lander 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
chcialam sie Was podpytac o butelki. czy te Tommee Tippee to sa antykolkowe?


Są kochana antykolkowe .
Ale jakoś się zawahałam nad ich kupnem ponieważ poczytałam kilka negatywnych opini na ich temat ,i koleżanka z Irlandii mi również odradziła powiedziała ze tam nie polecają tych buteleczek dlal dzieci.

a cos wiesz o Dr Browns? podobno sa rewelacyjne... sie waham .


Tak to prawda są bardzo dobre.
Sąsiadka ma i bardzo sobie chwali 😆

Adka, a czy mozesz popytac o czyszczenie bo podobno jest trudniej niz w zwyklych butelkach? I czy ewentualnie mozna myc w zmywarkach jak inne buteleczki?
Bede naprawde wdzieczna! 🙂


Z tego co wiem to sąsiadka ma specjalną szczoteczke bo te buteleczki mają rurkę w odmienności do butelek avent bo te mają tylko dziureczki w smoczku odpowietrzające.
Ona ma z tych szerokich,nie ma zmywarki ale jeżeli można wyparzać to i na pewno myć w zmywarce 🙂

dzieki kochana. doczytalam tez na ich stronie ze nie powinno sie podgrzewac w mikrofali, ale zmywarka jak najbardziej. Zakupie sobie te butle, tylko nie wiem jeszcze ile powinnam 🙂
ale oklask dla Ciebie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
adka101 napisał(a):
fijolek napisał(a):
chcialam sie Was podpytac o butelki. czy te Tommee Tippee to sa antykolkowe?


Są kochana antykolkowe .
Ale jakoś się zawahałam nad ich kupnem ponieważ poczytałam kilka negatywnych opini na ich temat ,i koleżanka z Irlandii mi również odradziła powiedziała ze tam nie polecają tych buteleczek dlal dzieci.

a cos wiesz o Dr Browns? podobno sa rewelacyjne... sie waham .


Tak to prawda są bardzo dobre.
Sąsiadka ma i bardzo sobie chwali 😆

Adka, a czy mozesz popytac o czyszczenie bo podobno jest trudniej niz w zwyklych butelkach? I czy ewentualnie mozna myc w zmywarkach jak inne buteleczki?
Bede naprawde wdzieczna! 🙂


Z tego co wiem to sąsiadka ma specjalną szczoteczke bo te buteleczki mają rurkę w odmienności do butelek avent bo te mają tylko dziureczki w smoczku odpowietrzające.
Ona ma z tych szerokich,nie ma zmywarki ale jeżeli można wyparzać to i na pewno myć w zmywarce 🙂

dzieki kochana. doczytalam tez na ich stronie ze nie powinno sie podgrzewac w mikrofali, ale zmywarka jak najbardziej. Zakupie sobie te butle, tylko nie wiem jeszcze ile powinnam 🙂
ale oklask dla Ciebie! 🙂


Na początek weź sobie jedną mała a jedną 250 tym bardziej ze będziesz karmiła piersią a zawsze możesz dokupić
Dziekuje za oklask 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
i czapeczki też super. mój mąż upiera się ze jak będzie córeczka to musi być Maja - za bardzo nie chciałam - ale w sumie mnie przekonał - w każdym razie jeśli w brzuszku rośnie Majeczka to też zamówię tą czapkę pszczółkę 🙂))))

Ja od samego początku wiedziałam, że jak będzie córeczka to będzie Maja, miałam jeszcze w zanadrzu Julia ale Maja to imię z niejedną historią ( matka Buddy tak miał na imię, nosiła je jedna z bogini greckich, w kulturze Majów to matka natura nazywała się Maja). Codziennie rano jeszcze w łóżku, śpiewam mojemu brzuszkowi piosenkę z wieczorynki "Pszczółka Maja" oczywiście w wykonaniu Z. Wodeckiego brzmi o niebo lepiej ale jak dołącza do mnie nasz pies Nixon to hicior nam wychodzi jak nic! Czapeczki są cudne, mój mąż zakochał się w nich i kazał zamówić mi mniejszą i większą 🙂



ja wolałam coś mniej typowego niz Maja. u nas to prawie kazda malutka to Maja lub Julia - choc wg statystyk od 2 lat Julia jest na pierwszym miejscu. a Maja na drugim. a jesczze 4 porzednie lata to Maja zajmowała pierwsze 🙂 ja chciałam Jagódke - ale mężowi bardzo się podoba Majeczka i tak sobie sobie powiedzialam ze moja Maja urodzona w maju 🙂)) i z nazwiskiem sie ładnie komponuje. ale i tak myślę ze bedzie chlopczyk wiec za bardzo na razie nie skupiam się na imieniu. a tak wogole moja pani doktor to tez Maja 🙂)) jak usg potwierdzi płec to bedziemy na dobre sie zastanawiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
hej Kobietki 🙂 napewno mam mnóstwo do nadrobienia stroniczek.. ehhhh , wezme sie za nie w wolnej chwili 😁
powiem Wam tylko tak, dzis bylismy znów w sklepie z akcesoriami dla dzieci no i mam mętlik, a juz myslałm ze decyzja jest podjeta.... znów teraz przychylam sie do xlandera tego z wiekszymi kółkami z przodu.. przekonuje mnie wielkosc spacerówki.. no w mutsiaku taka jakas waska jest .. i boje sie ze dzidzka bedzie miała mało miejsca.. w xlanderze lezy w spaceówce dziecko.. rozłożone 🙂 🙂
nie wiem ktory ?? moze mnie na jakis przekonacie ???


no ja jestem za x landerem xa bo mimo ze gondola w jedna strone to kolka fajnie duze i spacerowka naprawde jest superowa 🤪 oddaje glos na x lander 🙃


mój typ to także x lander xa, suuper jest ten wózek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj dostalam 6 butelek firmy Tommee Tippee, sa antykolkowe i maja taki plus ze jak dziecko gryie sutki przy iciu to odlacza sie smoczki od butelki i przysysa do piersi 🙂 zobaczymy jak sie sprawdza w praktyce 🙂 i dostalismy tez mate dla didzisuia brdzo fajna z Kubusia Puchatka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dochodze do wniosku ze te 9msc noszenia dzidziusia to za dlugo. Jak widze ze niektore dziewczyny juz sa mamusiami albo na dniach beda rodzic to ja tez bym juz chciala 🙂 mimo, ze cholernie sie boje tego jak to bedzie po porodzie to ja chce moje malenstwo na raczkach. Tak ciaza powinna trwac 6 msc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już mamy zakupione buteleczki, w lidlu jest swietna promocja pampersów.

Dostaliśmy w prezencie butelki dr browna 🙂 🙂 🙂 4 butelki 2 małe i 2 duże 🙂 Mój tata kupił. Zobaczymy czy 2 nasze będzie ssało te butle. Ale teraz znów kupiłam Avent złote nie wiem czym się różnią od niebieskich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ja dzisiaj dostalam 6 butelek firmy Tommee Tippee, sa antykolkowe i maja taki plus ze jak dziecko gryie sutki przy iciu to odlacza sie smoczki od butelki i przysysa do piersi 🙂 zobaczymy jak sie sprawdza w praktyce 🙂 i dostalismy tez mate dla didzisuia brdzo fajna z Kubusia Puchatka 🙂

no ja wlasnie sie zastanawialm nad Dr browns i TT. Ale jak poczytalam opinie w sieci to zgupialam... i jednak na 99% kupimy dr brownsa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
fijołku a zwróciłaś uwagę na spawy w x landerze xa, konkretnie chodzi mi przy kołach zaraz... bo dla mnie jakoś to dziwnie wyglądało, jak fuszerka 🤨

wiesz, nie. na to nie zwrocilam uwagi, ale w srode mamy spotkanie ze szkoly rodzenia ws wozkow, fotelikow i chust w sklepie z asortymentem dla dzieci i blizej przyjrze sie tym kolom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
My już mamy zakupione buteleczki, w lidlu jest swietna promocja pampersów.
no wlasnie chce sprawdzi czy te ceny sa takie super. jak tak to mam lidla pod nosem wiec jutro podjade. Tyle ze nie ma "2", a nie wiem czy "3" to troszke nie za wczesnie... ? co sadzisz? masz doswiadczenie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...