Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek tak tak - tylko te boki - i przez to takie lichsze się wydaje...
Także jak mi się podobała żyrafka tak teraz się zastanawiam czy nie wziąć czegoś bardziej tradycyjnego np Radek II lub Julia II.
Ale u mnie to co chwila się zmienia - muszę się w końcu na coś zdecydować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupię tradycyjne łóżeczko, np. właśnie JULIA II , zainwestuje w porządny materacyk i już 🙂 najważniejsze w sumie dla mnie jest to żeby miało szczebelki po każdej stronie tak aby dzidziuś mógł wszystko swobodnie oglądać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
ja kupię tradycyjne łóżeczko, np. właśnie JULIA II , zainwestuje w porządny materacyk i już 🙂 najważniejsze w sumie dla mnie jest to żeby miało szczebelki po każdej stronie tak aby dzidziuś mógł wszystko swobodnie oglądać 😁

no ja tez dlatego odpuscilam sobie to z zyrafa bo chcialabym zeby po szerokosci tez byly szczebelki. no i u nas jest jeszcze kwestia koloru. koniecznie musi byc orzech lub cos innego ciemnego, a nie wszystkie modele sa w ciemnych kolorkach.. 🤨 musze zobaczyc te Julie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM WAS .
DZIŚ JESTEM PO KONTROLI SPRAWDZIĆ JAK TAM SZYJKA MACICY CZY SIE JESZCZE SKRACA.NIESTETY DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO SZPITALA MAM niewydolność ciśniowo szyjkowa NA ZAŁOŻENIE SZWU.
BOJE SIE TROCHĘ NIE WIEM JAK TO BĘDZIE PRZEBIEGAĆ WSZYSTKO...:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
WITAM WAS .
DZIŚ JESTEM PO KONTROLI SPRAWDZIĆ JAK TAM SZYJKA MACICY CZY SIE JESZCZE SKRACA.NIESTETY DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO SZPITALA MAM niewydolność ciśniowo szyjkowa NA ZAŁOŻENIE SZWU.
BOJE SIE TROCHĘ NIE WIEM JAK TO BĘDZIE PRZEBIEGAĆ WSZYSTKO...:-(


z tego co mi wiadomo to szwy nie sa takie zle kolezanki mialy i jakos blisko terminu im sciagano i odrazu rodzily 🙂 wiec kochana glowa do gory bedzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
WITAM WAS .
DZIŚ JESTEM PO KONTROLI SPRAWDZIĆ JAK TAM SZYJKA MACICY CZY SIE JESZCZE SKRACA.NIESTETY DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO SZPITALA MAM niewydolność ciśniowo szyjkowa NA ZAŁOŻENIE SZWU.
BOJE SIE TROCHĘ NIE WIEM JAK TO BĘDZIE PRZEBIEGAĆ WSZYSTKO...:-(


Trzymaj sie , myśl pozytywnie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! a ja na wieczor dostalam jakiejs chandry... ciezko mi smutno i wogole,dobrze ze juz ta godzina zaraz pojde spac a jutro moze bedzie lepszy dzien.maluszek jakby dzis troche leniwy juz sama nie wiem co o tym myslec a wizyta dopiero 11.brzusio niby coraz wiekszy ale jakis taki bez ksztaltu moze przez te blizny po laparoskopi...ajj juz nie marudze bo sama sie w tym wszystkim gubie.
Co do lozeczka to ja tez stawiam na KLUPS ale zastanawiam sie nad rodzajem,wiem napewno ze zainwestuje w porzadny materac.
ania288 glowa do gory,znam przypadek kolezanka miala zakladane szwy ale wszystko sie dobrze skonczylo.z toba tez tak napewno bedzie.odezwij sie po powrocie a tymczasem buziak w brzuszek.
Milej nocki brzuchatki,buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
A we wrześniu jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży to wydawało mi się to takie odległe w czasie a tu pstryk u już tylko 100 dni choć dla mnie to ciągle aż 100 dni. No ale co raz bliżej 🙂


Jolka prosze sprawdz ile mam czasu do oklasa bo musze cos sprawdzic 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
WITAM WAS .
DZIŚ JESTEM PO KONTROLI SPRAWDZIĆ JAK TAM SZYJKA MACICY CZY SIE JESZCZE SKRACA.NIESTETY DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO SZPITALA MAM niewydolność ciśniowo szyjkowa NA ZAŁOŻENIE SZWU.
BOJE SIE TROCHĘ NIE WIEM JAK TO BĘDZIE PRZEBIEGAĆ WSZYSTKO...:-(


nic sie nie boj. napewno wszystko bedzie dobrze. 😉 trzymamy kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...