Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Joma cieszę sie ze z dzidzia ok 🙂
manki wiem co to remont bo już mam drugi tydzień masakra 😞
Oczywiście skusiłam sie dzisiaj na te rogaliki i własnie rośnie ciasto. 🙂
Marinka śliczna koszula nocna 🙂 Brawo dla Twojego taty 🙂 🙂

Ola gdzie sie podziewasz?

Buziaki w brzuszki!

Ja wracam do moich rogalików 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech ciągle mnie meczy ta senność choć już wypiłam kawkę, dobrze, że chociaż do pracy udało mi się zmobilizować. Właśnie kończę gotować obiadek, ciasto na wieczór już gotowe, prezent zapakowany jeszcze tylko ogarnąć domek przed przyjściem dziewczyn i czekać na jubilatkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka Adka 😘

fijolek zapomniałam Ci wcześniej podziękować za info nt. x landera - dzięki!
My wczoraj wybraliśmy się jeszcze do jednej hurtowni dziecięcej i ku naszemu zaskoczeniu na wystawie stał x lander w kolorze rocky 🤪
Mamy go zarezerwowanego i pewnie na dniach będzie już nasz 🤪
Mieliśmy odłożyć zakup na późniejszy czas, ale jak jest dostępny i jesteśmy zdecydowani to nie ma co czekać, bo na zamówienie kolejnego trzeba byłoby trochę poczekać i cena może być już wyższa.

Znalazłam też fajną cenę fotelika z adapterami http://allegro.pl/zestaw-adaptery-x-lander-fotelik-maxi-cosi-citi-i1448283791.html i też pewnie zamówimy, więc niedługo będzie komplet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS :-)
OSTATNIO BYŁAM NA POCZĄTKU LUTEGO I DOPIERO DZIS JESTEM BO BYŁAM W SZPITALU NA ZAŁOŻENIU SZFU...DWA TYGODNIE MNIE TRZYMALI BO POSIEW MIAŁAM ZŁY.TERAZ TYLKO OBY DO PORODU.MUSZE TERAZ DUZO ODPOCZYWAC,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM WAS :-)
OSTATNIO BYŁAM NA POCZĄTKU LUTEGO I DOPIERO DZIS JESTEM BO BYŁAM W SZPITALU NA ZAŁOŻENIU SZFU...DWA TYGODNIE MNIE TRZYMALI BO POSIEW MIAŁAM ZŁY.TERAZ TYLKO OBY DO PORODU.MUSZE TERAZ DUZO ODPOCZYWAC,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki właśnie przeczytałam fajną historyjkę...:

"W brzuchu ciężarnej kobiety były bliźniaki. Pierwszy zapytał się drugiego:
- Wierzysz w życie po porodzie?
- Jasne. Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to co będzie potem.
- Głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jak by miało wyglądać?
- No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, a jeść buzią....
- No to przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść ustami! Przecież żywi nas pępowina.
- No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę a ona się będzie o nas troszczyć.
- Mama? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest?
- No przecież jest wszędzie wokół nas... Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było.
- Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem czyli jej nie ma...
- No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja wierzę w życie po porodzie." ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
WITAM WAS :-)
OSTATNIO BYŁAM NA POCZĄTKU LUTEGO I DOPIERO DZIS JESTEM BO BYŁAM W SZPITALU NA ZAŁOŻENIU SZFU...DWA TYGODNIE MNIE TRZYMALI BO POSIEW MIAŁAM ZŁY.TERAZ TYLKO OBY DO PORODU.MUSZE TERAZ DUZO ODPOCZYWAC,


Uuuu Kochana to odpoczywać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta też jest super....

Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: MAMUSIU .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
sluchajcie, wpadla do mnie kolezanka w momencie kiedy wyciagalam moje rogaliki z piekarnika.. zjadlysmy w zasadzie wszystkie.. zostalo z 30rogalikow 8szt.. ale spoko.. wlasnie drozdze rosna na kolejna porcje 🤪 spodobalo mi sie!


proste sa te rogale nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Aneczka Adka 😘

fijolek

Znalazłam też fajną cenę fotelika z adapterami http://allegro.pl/zestaw-adaptery-x-lander-fotelik-maxi-cosi-citi-i1448283791.html i też pewnie zamówimy, więc niedługo będzie komplet 🙂

kochana, faktycznie dobra cena!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
sluchajcie, wpadla do mnie kolezanka w momencie kiedy wyciagalam moje rogaliki z piekarnika.. zjadlysmy w zasadzie wszystkie.. zostalo z 30rogalikow 8szt.. ale spoko.. wlasnie drozdze rosna na kolejna porcje 🤪 spodobalo mi sie!


proste sa te rogale nie??

Marinka, no co Ci mam powiedziec!? Dawaj kolejne propozycje!! 🙂 juz sie na wieczor do tesciow wprosilam zeby degustowali 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...