Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
marinka napisał(a):
Jamargaretka jaki Ty masz zgrabniutki brzuszek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Slicznie wyglądasz, tak kwitnąco!


a dziękuję 🙂 mimo usłyszeć coś miłego. a zdjęcia robiliśmy sobie w sobotę w Łazienkach. Tak tam teraz ładnie - wszystko już kwitnie, ptaszki ćwierkają....


a My też byliśmy w łazienkach przed porodem 🙂 Ja to tam często jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JA pitole ja to chyba tel wyłacze ... co kto dzwoni to pierwsze co pytaja czy juz.. no normalnie jak mnie to drażni!!!! nic sie cżłowiek nie moze zapytac tylko pierwsze co "a juz myslałam ze rodzisz " . NIektorzy to juz nie pytaja kiedy tylko jak sie czuje- a jak mozna sie czuc?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
JA pitole ja to chyba tel wyłacze ... co kto dzwoni to pierwsze co pytaja czy juz.. no normalnie jak mnie to drażni!!!! nic sie cżłowiek nie moze zapytac tylko pierwsze co "a juz myslałam ze rodzisz " . NIektorzy to juz nie pytaja kiedy tylko jak sie czuje- a jak mozna sie czuc?????


Aneczko znam ten ból 🙂 co odbieram telefon to pierwsze pytanie "i co dalej nic?" kurcze... przecież ja mam do terminu jeszcze 19 dni!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😠Kasia21 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
JA pitole ja to chyba tel wyłacze ... co kto dzwoni to pierwsze co pytaja czy juz.. no normalnie jak mnie to drażni!!!! nic sie cżłowiek nie moze zapytac tylko pierwsze co "a juz myslałam ze rodzisz " . NIektorzy to juz nie pytaja kiedy tylko jak sie czuje- a jak mozna sie czuc?????


Aneczko znam ten ból 🙂 co odbieram telefon to pierwsze pytanie "i co dalej nic?" kurcze... przecież ja mam do terminu jeszcze 19 dni!!


hehe ja juz sie zmadrzyłam i raz tel nie odebrałam, bo czułam ze bedzie takie pytanie to tego samego dnia była powtórka.. a boziu a ktos sie martwił ze ja rodze... no normalnie bez komentarza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! potwierdzam wiadomosci stolica dolnego slaska nasz kochany wroclaw zasypany majowym sniegiem, absurd jakis no ale co pogody nigdy nie przewidzisz. nocka minela tak sobie co prawda Piotrus nie plakal jakos specjalnie mocno ale byl niespokojny a jak on to i ja, moze wyczuwal zblizajaca sie pogode. na szczescie wszystko juz w porzadku i maluszek smacznie spi a ja nie czuje zmeczenia. zajrze do niego bo z mezem lezy i jakos tak podejrzanie cicho czyzby obydwoje zasneli??
buziaki dla was brzuchate i te nie. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
fijolek nie martw sie ordynatorem boli badanie ale nie jest gorsze od porodu 😁 i trwa chwilę 😁

A i to co mogę ci doradzić gdybyś jednak miała cc to po proś o czopki przeciwbólowe na drugi dzień odrazu lepiej będzie ci dojść do siebie i będzesz lepiej funkcjonować po sn tez mozesz je brac ale chyba po az tak bardzo nie boli 🙂

ehh mam nadzieje ze nie bedzie cc... Dorka dzieki wielkie za wszystkie rady. musze dac jakos rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas na ogrodzie biało, że hej.

Ja wczoraj wieczorem wylądowałam w szpitalu bo nie czułam ruchów małego. Zrobili mi KTG wczoraj i dziś, USG, wszytko jest w porządku i zasugerowali, że sami mnie wypisać nie mogą po jednej niecałej dobie (rozliczenia z NFZ czy cuś) ale mogę wyjść na własne życzenie i tak tez zrobiłam. Czuję sie bardzo dobrze, Szymek już tez śmiało bryka w brzuchu więc odpoczywamy na kanapie z mężem. Pozdrowienia dla was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
U nas na ogrodzie biało, że hej.

Ja wczoraj wieczorem wylądowałam w szpitalu bo nie czułam ruchów małego. Zrobili mi KTG wczoraj i dziś, USG, wszytko jest w porządku i zasugerowali, że sami mnie wypisać nie mogą po jednej niecałej dobie (rozliczenia z NFZ czy cuś) ale mogę wyjść na własne życzenie i tak tez zrobiłam. Czuję sie bardzo dobrze, Szymek już tez śmiało bryka w brzuchu więc odpoczywamy na kanapie z mężem. Pozdrowienia dla was.

najwazniejsze ze z Maluszkiem wszystko gra.
a szpitalne historie pt rozliczenia z NFZ tez przerabialam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
U nas na ogrodzie biało, że hej.

Ja wczoraj wieczorem wylądowałam w szpitalu bo nie czułam ruchów małego. Zrobili mi KTG wczoraj i dziś, USG, wszytko jest w porządku i zasugerowali, że sami mnie wypisać nie mogą po jednej niecałej dobie (rozliczenia z NFZ czy cuś) ale mogę wyjść na własne życzenie i tak tez zrobiłam. Czuję sie bardzo dobrze, Szymek już tez śmiało bryka w brzuchu więc odpoczywamy na kanapie z mężem. Pozdrowienia dla was.


najwazniejsze ze z malenstwem wszytsko dobrze... 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jolajcik najwazniejsze ze wszystko sie dobrze skonczylo i ze i ty i malenstwo macie sie dobrze.
gosiaa21 u nas tez te noce roznie wygladaja ale czego sie nie robi dla naszych dzieci 🙂
ale paskudna dzis ta nasza pogoda,co prawda snieg przestal padac ale jest spiaco....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...