Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Kochane mam pytanie bo teraz w szoku jestem kupilam materac miesiac temu gryka-pianka -kokos i dzis chcialam sciagnac pokrowiec do prania bo jest na zamek i okazalo sie ze ta strona z gryka jest przeszyta do pokrowca...czy wy tez tak macie??
bo ja sie boje teraz tego prac w pralce przeciez to moze mi sie rozwalic ten material co gryka jest przyszyta bo to wyglada jak cienka gaza rozdzierana;....a pokrowiec jest bialy i troche zakurzony.....

I mam dylemat co ja mam z tym zrobic??

Zaraz sprawdzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia no wlasnie part ciort jak sie zniszczy ale jak pralke uszkodzi.....daruje sobie pranie go....teraz piore posciel malego ale ochraniacze tez sie boje bo to wypelnienie zbije sie od wody kiedys mi sie tak z poduszka zrobilo no masakra doslownie 🤢

A teraz wcinam pierogi z truskawkami 😁 mmmmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Kasia no wlasnie part ciort jak sie zniszczy ale jak pralke uszkodzi.....daruje sobie pranie go....teraz piore posciel malego ale ochraniacze tez sie boje bo to wypelnienie zbije sie od wody kiedys mi sie tak z poduszka zrobilo no masakra doslownie 🤢

A teraz wcinam pierogi z truskawkami 😁 mmmmm 🙂


ja wyprałam ochraniacze w 30 stopniach i absolutnie nic sie z nimi nie stało 🙂 później je odprasowałam i wyglądają elegancko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie rozmawialam z polozna. Oblezenie lozek po dlugim weekendzie i mam sie stawic na izbie przyjec jutro na 7:30 czyli w terminie. i zobaczymy co dalej... 🤪

a powiedzcie mi prosze czy wszystkie materace trzeba wczesniej wyprac? moj nadal jest w sklepie bo jeszcze nie odebralismy i zastanawiam sie czemu Wy musicie prac swoje. Byly wyjete z folii ze sie zakurzyly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Kochane mam pytanie bo teraz w szoku jestem kupilam materac miesiac temu gryka-pianka -kokos i dzis chcialam sciagnac pokrowiec do prania bo jest na zamek i okazalo sie ze ta strona z gryka jest przeszyta do pokrowca...czy wy tez tak macie??
bo ja sie boje teraz tego prac w pralce przeciez to moze mi sie rozwalic ten material co gryka jest przyszyta bo to wyglada jak cienka gaza rozdzierana;....a pokrowiec jest bialy i troche zakurzony.....

I mam dylemat co ja mam z tym zrobic??


Mam ten sam problem... :| nie ściągałam pokrowca w końcu tylko przez tydzień wietrzyłam materacyk na oknie... poza tym moja mama stwierdziła że i tak na to idzie jeszcze ceratka i prześcieradełko więc na razie powinno wietrzenie wystarczyć...

U mnie część z gryka przymocowana jest do pianki i pokrowiec ściąga się całkowicie... Ufff... Prawdę pisząc ulżyło mi. Tak czy siak nie będę go teraz prała bo mam zamiar włożyć podkład pod uprane prześcieradełko a materac do tej pory był szczelnie zapakowany w grubą folie więc nie wariujmy. Wystawię go tylko na balkon, żeby się przewietrzył...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Kasia no wlasnie part ciort jak sie zniszczy ale jak pralke uszkodzi.....daruje sobie pranie go....teraz piore posciel malego ale ochraniacze tez sie boje bo to wypelnienie zbije sie od wody kiedys mi sie tak z poduszka zrobilo no masakra doslownie 🤢

A teraz wcinam pierogi z truskawkami 😁 mmmmm 🙂


ja wyprałam ochraniacze w 30 stopniach i absolutnie nic sie z nimi nie stało 🙂 później je odprasowałam i wyglądają elegancko 😜

Też wszystkie ochraniacze poprałam w pralce w 30 stopniach z max. wirowaniem i absolutnie nic się nie stało ( a mam rożne ochraniacze, z rożnym wypełnieniem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
wlasnie rozmawialam z polozna. Oblezenie lozek po dlugim weekendzie i mam sie stawic na izbie przyjec jutro na 7:30 czyli w terminie. i zobaczymy co dalej... 🤪

a powiedzcie mi prosze czy wszystkie materace trzeba wczesniej wyprac? moj nadal jest w sklepie bo jeszcze nie odebralismy i zastanawiam sie czemu Wy musicie prac swoje. Byly wyjete z folii ze sie zakurzyly?


gratuluje i trzymam kciuki jutro 🙂 my niepralismy materaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a moj materac nie byl w foli jak przyjechal z lozeczkiem i juz byl pokrowiec troche ubrudzony dlatego chialam go wyprac.... 🤢 no ale etraz sie tylko wietrzy przescieradelko wyprane czyste zaloze i tyle musi tak byc niestety....nie wiem czemu ta gryke mam do pokrowca przyszyta a nie osobno wrrr./...

A ochraniacz moja kolezanka miala taki sam i ja mialam podusze i szlak wszystko trafilo dlatego na wszelki wypadek nie piore ani ochraniacza ani rozka wietrza sie tylko ladnie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
wlasnie rozmawialam z polozna. Oblezenie lozek po dlugim weekendzie i mam sie stawic na izbie przyjec jutro na 7:30 czyli w terminie. i zobaczymy co dalej... 🤪

a powiedzcie mi prosze czy wszystkie materace trzeba wczesniej wyprac? moj nadal jest w sklepie bo jeszcze nie odebralismy i zastanawiam sie czemu Wy musicie prac swoje. Byly wyjete z folii ze sie zakurzyly?


o to w końcu może coś ruszy 🙂
Ja Fijołku miałam materacyk w folii zapakowany 🙂 a wyprać pokrowiec chciałam tak jak wszystko inne ale nie było na to szans więc tylko go wywietrzyłam i jest ok 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata ja materacyk dwa dni na balkonie wietrzyłam, nie prałam, ale jeszcze go wystawię, żeby się tak porządnie wywietrzył 😉 A ochraniacze i rożek prałam... nic absolutnie się z nimi nie stało a są ślicznie odświeżone...
A co do Lecha... to 😠 chociaż powiem Ci, że jak później zaczęliśmy oglądać Real-Barcelona to normalnie całkiem inna piłka - aż się chciało oglądać!
A kibice to już inna sprawa :/ siara (jak Ci z euro to zobaczą to się przerażą 😁 :P )

Fijolku
odpoczywaj sobie dzisiaj i jutro się będzie działo 🙂 oj będzie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie dzisiaj kupiłam "szajskie" klapki gumowe za 6,99 :P :P W E.Leclerku są promocje i kupiłam takie do szpitala, pod prysznic 😉
Niby mała rzecz, a cieszy 😁 🙂

A mam pytanie do MAMUSIEK! Używacie soli fizjologicznej do pielęgnacji Maluszków?
Jeśli tak, to jaką kupowałyście? Taką w ampułkach? I jednorazowo używacie jednej ampułki?
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
ooo dobrze ze mówisz.. mam do tego sklepu niedaleko.. to sie zaopatrze jak beda.. bo przez te spuchnięte nogi , tylko japonki wchodza w gre... ☺️ ☺️

No one są takie luźnawe, więc spoko 🙂
Ja sobie właśnie leżę... odpoczywam i prasowanko nawet nie ruszone :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...