Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WITAJCIE! WPADLAM DO DOMU COS ZJESC, BARDZO DZIEKUJE WAM ZA CIEPLE SLOWA,MODLITWE I ENERGIE, PIOTRUS DZIS JAKBY TROSZKE LEPIEJ, JEST DUZO SPOKOJNIEJSZY, MA MNIEJSZE DRGAWKI, NIESTETY WCIAZ GORACZKUJE, PANI DOKTOR PROWADZACA POCHWALILA MNIE ZA SZYBKA REAKCJE I POWIEDZIALA ZE TRZEBA BYC DOBREJ MYSLI, W PIATEK BEDA PIERWSZE WYNIKI KONTROLNE MIEJMY NADZIEJE ZE NAJGORSZE ZA NAMI... BUZIAKI DLA WSZYSTKICH CIOC ALE WCIAZ Z PROSBA O KILKA CIEPLYCH MYSLI O NAS JA WIERZE ZE TO POMAGA. OCZYWISCIE GRATULACJE DLA KASI, NO I TRZYMAM KCIUKI ZA FIJOLKA. BUZIAKI DO WIECZORKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hussi31 napisał(a):
WITAJCIE! WPADLAM DO DOMU COS ZJESC, BARDZO DZIEKUJE WAM ZA CIEPLE SLOWA,MODLITWE I ENERGIE, PIOTRUS DZIS JAKBY TROSZKE LEPIEJ, JEST DUZO SPOKOJNIEJSZY, MA MNIEJSZE DRGAWKI, NIESTETY WCIAZ GORACZKUJE, PANI DOKTOR PROWADZACA POCHWALILA MNIE ZA SZYBKA REAKCJE I POWIEDZIALA ZE TRZEBA BYC DOBREJ MYSLI, W PIATEK BEDA PIERWSZE WYNIKI KONTROLNE MIEJMY NADZIEJE ZE NAJGORSZE ZA NAMI... BUZIAKI DLA WSZYSTKICH CIOC ALE WCIAZ Z PROSBA O KILKA CIEPLYCH MYSLI O NAS JA WIERZE ZE TO POMAGA. OCZYWISCIE GRATULACJE DLA KASI, NO I TRZYMAM KCIUKI ZA FIJOLKA. BUZIAKI DO WIECZORKA

Hussi jesteśmy z Tobą...3maj się dzielnie.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
WITAJCIE! WPADLAM DO DOMU COS ZJESC, BARDZO DZIEKUJE WAM ZA CIEPLE SLOWA,MODLITWE I ENERGIE, PIOTRUS DZIS JAKBY TROSZKE LEPIEJ, JEST DUZO SPOKOJNIEJSZY, MA MNIEJSZE DRGAWKI, NIESTETY WCIAZ GORACZKUJE, PANI DOKTOR PROWADZACA POCHWALILA MNIE ZA SZYBKA REAKCJE I POWIEDZIALA ZE TRZEBA BYC DOBREJ MYSLI, W PIATEK BEDA PIERWSZE WYNIKI KONTROLNE MIEJMY NADZIEJE ZE NAJGORSZE ZA NAMI... BUZIAKI DLA WSZYSTKICH CIOC ALE WCIAZ Z PROSBA O KILKA CIEPLYCH MYSLI O NAS JA WIERZE ZE TO POMAGA. OCZYWISCIE GRATULACJE DLA KASI, NO I TRZYMAM KCIUKI ZA FIJOLKA. BUZIAKI DO WIECZORKA


jejku takie malenstwo bede trzymac kciuki za szybki powrot do zdrowia caluski dla dzielnego Piotrusia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak dzisiaj jadę do lekarza..to uczulenie co mi wyskoczyło na brzuchu się nasiliło i jadę to skontrolować...to moja ostatnia wizyta...ciekawe co mi pan dr. powie...
buziole 😘 do późnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolek!!! 3mam kciuki z całych sil!!!

Jolajcik jak będziesz wiedziała coś jeszcze o tym GBS to napisz proszę :*

Gosia, super, że piszesz nam takie rzeczy 😉 już będziemy mądrzejsze 😉 A mała faktycznie jak żabka wygląda śliczna!!!!

Hussi
cały czas jesteśmy z Tobą :* jak dobrze, że to szybko wszystko wykryto...

Antenka
daj znać co z tym brzusiem :*

A ja dzisiaj skręciłam kostkę... tzn. nie wiem czy jest skręcona ale straaasznie mnie boli, bo dwa razy dzisiaj źle stąpnęłam i wygięła mi się stopa (dobrze, że Grzesiek mnie złapała, bo bym runęła na ziemię...). Coraz bardziej mnie boli, ale mam nadzieję, że to tylko lekki obrzęk.... 🤔 🤔 😜 Ehh... taka glapa ze mnie....

Ja narazie uciekam, bo jedziemy z mężem autko do mechanika zawieźć, ale będę później :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fiolku za Ciebie rowniez trzymam kciuki! I za wszystkie kochane brzuszki! Odkad Kevinek sie urodzil mam bardzo malo czasu na cokolwiek.Nocki nieprzespane,a w dzien malutki na okraglo przy cycku !Nasz skarb je wspaniale i juz wazy 3970 gram! Tak bardzo go kochamy!
Pozdrowionka i calusy dla wszystkich brzuszeczkow tych rozpakowanych i tych nierozpakowanych!
😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane Moje ja wpadłam tylko napisać, że dziś muszę się stawić w szpitalu...
co do tego uczulenia na brzuchu to lekarz mówi, że nic nie widać ale jeśli brzuch bardzo swędzi i nasila się to wieczorem to prawdopodobniej to choleostaza i dlatego musze być w szpitalu a do tego maluchowi bardzo tętno skacze...jest bardzo wysoki i nagle coraz niższe więc to też muszą mi kontrolować...i pewnie wrócę dopiero po porodzie....3majcie się ciepło...3mam kciuki za Wszystkie... 🙂
Jak urodzę to napewno napiszę... zapisałam sobie numer do Martynki... 😉
Martynko a Ty uważaj na siebie... 🙂 buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka, to trzymamy kciuki za szybkie rozwiązanie 🙂
Justyna, Kevinek jest prześliczny - i macie też talent do zdjęć, jak profesjonalne 🤪
Aneczka, co tam u Ciebie? Jak nie piszesz przez kilka godzin to myślę sobie, że a nuż już się szykujesz... 🙃
Justiks, wróciłaś już z Fabiankiem do domku?
I ciekawe co u naszej Fijolek... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Antenka, to trzymamy kciuki za szybkie rozwiązanie 🙂
Justyna, Kevinek jest prześliczny - i macie też talent do zdjęć, jak profesjonalne 🤪
Aneczka, co tam u Ciebie? Jak nie piszesz przez kilka godzin to myślę sobie, że a nuż już się szykujesz... 🙃
Justiks, wróciłaś już z Fabiankiem do domku?
I ciekawe co u naszej Fijolek... 🙂


tak kochana my juz w domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka no to buziolki dla Ciebie... :* 😘 będziemy tęsknić 😘 🙂 Pisz jak coś 😉 Jak coś się będzie działo poważnego na brzuszku, to też dam Ci znać 😉

Justyna
fajnie, że coś do nas napisałaś 🙂 wiadomo, że najważniejszy Synek, więc uściski dla Was 🙂 Niech rośnie zdrowo!

Monalissa
kuruj się Kochana :*

Aneczka
gdzieś Tyyyyy!?

Joma
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...