Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Antenka napisała mi, że u niej bez zmian. Wyniki prawidłowe. Na usg wyszło ze maluch waży 3900. Odchodzi jej czop z krwią. I jest ciekawa, która następna się rozpakuje. pozdrawia nas wszystkie i przesyła buziaki :* A wyniki są prawidłowe i nie wiedzą skąd ta wysypka....


To tyle 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna ja też dzisiaj zjadłam dwa lody 🙃

Dziękujemy za wieści od Antenki 🙂
To może będzie podobnie jak u Aneczki...czop z krwią i na drugi dzień akcja 😉 Oby 🙂 Trzymamy kciuki 🙂

A mi taaaaak dobrze 🙂
Siedzę sobie na tarasie i czytam "Język niemowląt"...ptaszki ćwierkają...wiosna w pełni!
Tylko mi Męża i Dzidka brakuje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Martyna ja też dzisiaj zjadłam dwa lody 🙃

Dziękujemy za wieści od Antenki 🙂
To może będzie podobnie jak u Aneczki...czop z krwią i na drugi dzień akcja 😉 Oby 🙂 Trzymamy kciuki 🙂

A mi taaaaak dobrze 🙂
Siedzę sobie na tarasie i czytam "Język niemowląt"...ptaszki ćwierkają...wiosna w pełni!
Tylko mi Męża i Dzidka brakuje 😉


hehe 🙂 mój mężuś ma dzisiaj pracowity dzień i też mi go brakuje 🙂 ale dorwałam go jak jechał po odbiór auta od mechanika i chociaż na chwilę sobie w aucie pogadaliśmy 🙂 🙂
Wiosna w pełni.... dzisiaj to normalnie lato!!! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam z zakupów i na dziś mam w planach bezczelne lenistwo 😁
W międzyczasie zaktualizowałam tabelkę więc Martynka dopisana.
Adka my tu apelujemy do twojej Julki żeby nam kolejki nie wstrzymywała ;D W związku z tym czekamy na wieści, że oto masz bóle porodowe i jedziesz do szpitala rodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Ja właśnie wróciłam z zakupów i na dziś mam w planach bezczelne lenistwo 😁
W międzyczasie zaktualizowałam tabelkę więc Marynka dopisana.
Adka my tu apelujemy do twojej Julki żeby nam kolejki nie wstrzymywała ;D W związku z tym czekamy na wieści, że oto masz bóle porodowe i jedziesz do szpitala rodzić 😁

Jola, a później Ty! Więc też już się nastrajaj... 😉 może to "bezczelne lenistwo" to będzie strzał w dziesiątkę! 🙂 😁 3mam kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
joma napisał(a):
Jolajcik no właśnie no właśnie! 🙂 Tylko kto Ciebie w tabelkę wpisze hehe 😉

Jola wróci to się wpisze 😉 :P a ja robie drugą, to nic nie będzie przeoczone jak Joli nie będzie 😉

Tak jest! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
normalnie dopadło mnie lenistwo jeszcze bym tyle rzeczy porobiła i ostatnie prasowanko czeka wlasnie wyschło na pieprz na balkonie 🙂 i cos tam jeszcze i jeszcze cos bym wymyslila a tu dupa i mi sie nie chce a jutro namówiłam mame na pierogi ale zapowiedziala ze musze przyjsc i pomóc wiec kolejna dupa i z nic nierobienia nici 😮 no i ta debilna zgaga ciekawe czy mi przejdzie chociaz kilka dni przed porodem jesli faktycznie brzuch mi sie obnizy to niby brak zgagi byłby jakims znakiem ale czuje ze mnie zaskoczy w najmniej spodziewanym czasie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ale nas przygrzało!
Aż musiałam zejść, bo Dzidek zaczął protestować, a wcale w pełnym słońcu nie siedziałam...

Powiedz mu, że jak mu za ciepło to niech wychodzi z brzucha 😁 ja tak dzisiaj Hani mówiłam, jak jechaliśmy samochodem i się wierciła 🙂
A dzisiaj moja mama przyłożyła rękę i mówi: "Hania, przybij piątkę!" I dostała kopniaka 🙂 albo faktycznie piątkę 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
joma napisał(a):
Ale nas przygrzało!
Aż musiałam zejść, bo Dzidek zaczął protestować, a wcale w pełnym słońcu nie siedziałam...

Powiedz mu, że jak mu za ciepło to niech wychodzi z brzucha 😁 ja tak dzisiaj Hani mówiłam, jak jechaliśmy samochodem i się wierciła 🙂
A dzisiaj moja mama przyłożyła rękę i mówi: "Hania, przybij piątkę!" I dostała kopniaka 🙂 albo faktycznie piątkę 😁 🙂

Hhihihi właśnie rozmawiałam z Mężem przez tel i powiedział to samo "Niech wychodzi" 😁
Cudne są te momenty kiedy Dzidki dają nam znać z brzuszka - tak jakby nas rozumiały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...