Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no własnie tak sie zastanawiam czy dziecko jest w stanie przesikac pieluche zeby az wycieklo to chyba trzebaby nie zagladac do takiego maluszka przez kilka godzin a przeciez w nocy tez trzeba bedzie wstawac wiec kurde nie wiem tez mam podklady do przewijania zamowilam wiecej co by zostawic u mamy i siostry hmmmm 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Laseczki...
Ja wstałam po 7...byłam na dole na kawce u mamy i pomogłam kroić jej warzywka na sałatkę i mięsko przyprawiać...teraZ już u siebie i zbieram się zeby posprzatac ale coś sie nie chce,a trzeba bo potem do lekarza...ciekawe co powie...
No a chcialam dzis urodzic bo dzis moj pierwszy chrzesniak ma urodzinki,9 lat...a jutro ma komunie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no własnie tak sie zastanawiam czy dziecko jest w stanie przesikac pieluche zeby az wycieklo to chyba trzebaby nie zagladac do takiego maluszka przez kilka godzin a przeciez w nocy tez trzeba bedzie wstawac wiec kurde nie wiem tez mam podklady do przewijania zamowilam wiecej co by zostawic u mamy i siostry hmmmm 🤔

Monia... przesikać pieluchę to mało... dzieci potrafią sie obesrać po pachy, a nawet po szyję 🤪 😮 😮 😮 🙂 🙂 🙂 Więc nigdy nic nie wiadomo 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Martyna ja się po prostu boję, że taka ceratka + upały = odparzenia...
Ja póki co pewnie podłoże te podkłady, a jak faktycznie doświadczę przesikania to zmienię na ceratkę 😉

Tylko przeciez to się daje pod prześcieradło... Więc nie wiem czy te podkłady nie są grubbsze i nie będą bardziej grzać.... ale już sama nie wiem... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie to jest dylemat kurcze nie po to kupilam przeciez materac "oddychajacy" i wogóle zeby teraz klasc plastik no ale z drugiej strony chyba sie poplacze jak mi zasika materac tak zle i tak nie dobrze pewnie wyjdzie samo w praniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka:
Tiaaa:-D dzis wychodzimy, jak się ogarnę to wejde na brzucha, czuje jakbym wiecznosc z wami nie gadala, stesknilam się!




Po tonie smsa widać, że wszystko ok 🙂

Aneczka czekamy na Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bea 29 grtuluje kolejna mamuśka super....
Aneczko czekamy na ciebie kochana

a u mnie byla sasiadka na kawce juz...zaraz ide troche mamie pomoc w obiedzie dzis mloda kapusta gulasz i kluski kopytka 😜

a popoludniu ze wzgledu na deszczowa pogode biore sie za prasowanie 🙂 🙂 wkoncu hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
bea 29 grtuluje kolejna mamuśka super....
Aneczko czekamy na ciebie kochana

a u mnie byla sasiadka na kawce juz...zaraz ide troche mamie pomoc w obiedzie dzis mloda kapusta gulasz i kluski kopytka 😜

a popoludniu ze wzgledu na deszczowa pogode biore sie za prasowanie 🙂 🙂 wkoncu hehe 😜


U mnie też dzisiaj kopytka i kapustka 🙂 🙂 mmm 🙂
I jeszcze muszę kilka rzeczy dzisiaj wyprasować 🙂
Mój mężuś jedzie na komunię do Białegostoku, moja mama wylatuje do Anglii, teściowie też do Białegostoku i zostaję sama 🤪
Nie no... moja siostra przyjechała specjalnie ze studiów i będę z nią siedziała, a jak się coś by zaczęło dziać to mój tata mnie zawiezie 🙂 🙂
Grzesiek mój mówi, że musi się z córcią dogadać żeby nie zrobiła psikusa w weekend jak tatusia nie będzie... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje !
Wszystkim nierozpakowanym mamusią zycze takiego porodu pierwsza faza 2 gogz druga osiem minut i synek był na świecie juz ,dzieki wspaniałej położnej która była przymnie same miłe wspomnienia bede miała z okresu porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bea dziękujemy i zazdrościmy ☺️
Ale dobrze pamiętam - to nie Twój pierwszy poród prawda?

Martyna hehe mój Mały też ma "zakaz" wychodzenia na tym weekendzie, bo Tatuś pracuje cały weekend, rodzice jadą do Krk, a moja siostra idzie na wesele 😜
Ja zostaje z psem rodziców 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...