Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
oooo to nie jestem sama 🤨 🙂

A ja sobie właśnie manicure i pedicure zrobiłam... ufff... ciężko było 😁

Szacunek 🙂 Ja do nóg nie dostanę ☺️
U rąk ostatnio obcięłam i spiłowałam coby Dzidka nie podrapać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki. Ja na nogach od 6.30. Mąż w pracy, siostrzeniec w przedszkolu więc mam święty spokój 🙂. Oglądam pytanie na śniadanie i jest ciekawy temat czy spać z dzieckiem w jednym łóżku czy nie 🙂.
Może jeszcze później zajrzę, ale jakby mnie nie było to miłego weekendu życzę 🙂.
Gusia, powodzenia kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
oooo to nie jestem sama 🤨 🙂

A ja sobie właśnie manicure i pedicure zrobiłam... ufff... ciężko było 😁

Szacunek 🙂 Ja do nóg nie dostanę ☺️
U rąk ostatnio obcięłam i spiłowałam coby Dzidka nie podrapać 😉


Ja jakoś dałam radę 😉 Trochę się powyginałam 😉 a u rąk też spiłowałam ostro, więc już jestem gotowa do porodu 😁 😁 hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Witajcie dziewczynki. Ja na nogach od 6.30. Mąż w pracy, siostrzeniec w przedszkolu więc mam święty spokój 🙂. Oglądam pytanie na śniadanie i jest ciekawy temat czy spać z dzieckiem w jednym łóżku czy nie 🙂.
Może jeszcze później zajrzę, ale jakby mnie nie było to miłego weekendu życzę 🙂.
Gusia, powodzenia kochana 🙂


Kurde, każdy mówi coś innego... Ale każdy musi sobie sam przemyśleć i przeanalizować co dla naszych dzieci jest najlepsze.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Dooobry 🙂
Ja już od 5.30 nie śpię.... takie rwanie łydek mnie złapało, że nawet masowanie nie pomogło... :/ chyba na tą zmianę pogody tak... : |


Ooo, Martyna, witaj w klubie! Ja od 6-tej miałam problem i ze snem i z łydkami. Do snu się jeszcze zmusiłam, ale takie abstrakcje mi się śniły, że chyba lepiej by było gdybym nie szła spać... Można by niezły film o tym nakręcić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Dooobry 🙂
Ja już od 5.30 nie śpię.... takie rwanie łydek mnie złapało, że nawet masowanie nie pomogło... :/ chyba na tą zmianę pogody tak... : |


Ooo, Martyna, witaj w klubie! Ja od 6-tej miałam problem i ze snem i z łydkami. Do snu się jeszcze zmusiłam, ale takie abstrakcje mi się śniły, że chyba lepiej by było gdybym nie szła spać... Można by niezły film o tym nakręcić 🤪


🙂 ja nie pamiętam dzisiejszych snów ale podobno krzyczałam na męża przez sen.... 😁 on chciał zamknąć okno a ja: "CO TY ROBISZ???!!!! NIE WYRZUCAJ TEGO!!!!"
😁 oczywiście ja tego nie pamiętam 🙂
Ale łydki to mnie tak rwały, że nie dały mi już zasnąć i dopiero teraz trochę przeszło i zastanawiam się kiedy mi się oczy zaczną kleić... a przy takiej pogodzie to na pewno będę musiała odespać...

ANECZKA może dzisiaj wyjdzie ze szpitala!!! 🙂 3majcie kciuki bo zaraz ma mieć obchód pediatry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Hmmm ale chyba nie odzywała się dziś ani Adka ani Gusia333 a jedna ma termin na dziś a druga na jutro. Ciekawe czy ta cisza coś oznacza?


Witajcie brzuszki!!!!
Jolajcik ja jeszcze w komplecie !!Moja córcia nie ma zamiaru wyjść na świat 😞 Chyba czeka mnie wywoływanie w poniedziałek!
Gussia trzymam kciuki!!
Barakuda głowa do góry ,niech sobie kontrolują !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Dziewczyny, kupowałyście jakieś rajtuzki (rajstopki) dla swoich dzieciaczków?
W sumie będzie lato, ale takie dni jak dzisiaj też są i czasami może się przydadzą... ? 🤔 Hmm....


ja kupilam swojemu w smyku na 56 wprawdzie sa juz malawe ale caly czas mu je zakladam i sa super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂
Kasiagwiazdka i Fijolek tez juz powinny wyjsc do domku, u nas tez pogoda sie zmienila ale mi to nie przeszkadza mozna legalnie leniuchowac jak pada deszcz dla rozrywki troche poprasuje i tyle dzisiaj a w nocy tez masakra po tej pizzy to przed 3 obudzila mnie zgaga no i przerwa w spaniu byla juz myslalam ze na siedzaco bede spac 🤢 ale po renni jakos usnelam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Dziewczyny, kupowałyście jakieś rajtuzki (rajstopki) dla swoich dzieciaczków?
W sumie będzie lato, ale takie dni jak dzisiaj też są i czasami może się przydadzą... ? 🤔 Hmm....


ja na razie nie kupiłam ani sztuki ciucha wszystko dostalismy w hurtowych ilosciach po dzieciaczkach z rodzinki wiec spiochow i pajacow to mam az dla dwójki dzieci w tym najmniejszym rozmiarze a pozniej bede na bierząco dokupywac tymbardziej ze w wakacje zaczna sie wyprzedaze letnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
☺️ a ku ku 🙂 witam dziewczynki! :* ja znowu w domku... i ciągle w dwupaku :P ciśnienie spadło opuchlizna dalej jest ale wszystkie wyniki w normie 🙂

dziś po badaniu lekarz stwierdził rozwarcie na palec i główkę baardzo nisko ale pozwolił jechać do domu bo niedaleko mam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...