Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WItajcie ponownie! nadrobilam wlasnie zaleglosci, patrze a tu juz na serio sie zaczyna skoro justiks zostala w szpitalu, oczywiscie trzymam kciuki!
a ja dzis sie tak zdenerwowalam u siebie w szpitalu ze szok, bylam zapisac sie na cesarke a babka spojrzala na swoj kajecik gdzie uwaga na jeden dzien byla jedna cesarka i powiedziala mi ze nie ma miejsc i odeslala z kwitkiem, ze zlosci az mi lzy polecialy wiec memory five do meza a on na to czekaj zaraz cos zalatwie. no i okazalo sie ze moja tesciowa zna zastepce ordynatora i jutro bede zapisana na jakis dzien albo w przyszlym tygodniu, najdalej po swietach, kamien z serca bo zalezalo mi na tym zeby rodzic w tym konkretnym szpitalu.
ehhh ide jesc obiadek, dzis ja tez debiutowalam - barszczyk bialy i nawet mi wyszedl, stwierdzilam ze musze zjesc na wypadek porodu przed swietami bo potem to raczej takich rzeczy sie nie je. a co do swiat to wogole ich nie czuje, mam wazniejsze sprawy 🙂
ale sie rozpisalam. stawiam . i ide. do pozniej buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jomus pewnie że mam czas, ale naprawdę chciałabym mieć to za sobą. Bo codziennie mnie mega brzuch boli i mam skorcze, a dziś mam dokładnie to samo co w piątek i ktg wtedy wykazało skorcze porodowe rozwarcie luźny palec a że nie chciałam zostać na patologii to dostałam zastrzyk i do domku. A jak przyjdzie czas to urodze. Już mi leci 38 tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia rozumiem, że im bliżej tym bardziej chce się to mieć za sobą, ale chyba nie mamy na to wpływu i trzeba czekać...
Życzę Ci - oby jak najkrócej 😉



Aneczka
przeglądnij sobie jeszcze te aukcje http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12663981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku, nie bylo mnie kilka godzin i prosze! Justiks, czekamy na wiesci 🙂
ja dzis mialam zorganizowana niespodzianke przez moje dziewczyny z pracy, taki maly baby shower 😉 dostalam wanienke, pierwsza ksiazeczke, kilka gryzaczkow i grzechotke 🙂 bylo w kameralnym gronie, ale bardzo sie ciesze bo sie niespodziewalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
jejku, nie bylo mnie kilka godzin i prosze! Justiks, czekamy na wiesci 🙂
ja dzis mialam zorganizowana niespodzianke przez moje dziewczyny z pracy, taki maly baby shower 😉 dostalam wanienke, pierwsza ksiazeczke, kilka gryzaczkow i grzechotke 🙂 bylo w kameralnym gronie, ale bardzo sie ciesze bo sie niespodziewalam 🙂

oooo 🙂 no to bardzo miło 🙂

Ja teraz leżę i straasznie mnie plecy bolą 😞 😞 Grzesiek mi troche rozmasował okolice krzyża i lędźwia ale jakoś mało pomoglo.... :/ Mam nadzieję, że zaraz przejdzie....


Aneczka
śliczny masz ten pokoik, bardzo mi się mebelki podobają. 🙂 Już się nie mogę doczekać jak będę w październiku pokój Małej urządzać. Bo narazie to jakoś tu zorganizuję kącik dla Hani w naszej klitce u teściów 😉 ale zawsze coś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka, jak juz bedziesz miec caly pokoik skonczony- z dodatkami, ja chce koniecznie zobaczyc! 🙃

Fijolku, ale milo napewno jak dziewczyny same pomyslaly i takie prezenciki kupily! 🙂 super!

jej, ale sie objadlam! ale kotleciki wyszly pyyyyszne! 🙂

oki lece troszke na lozeczko odpoczac, bo Maly nie daje mi spokoju, wiec moze jak sie poloze, to sie troszke uspokoi 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczyny 🙂

Martyna ten tak? http://allegro.pl/tommee-tippee-smoczek-kauczuk-symetryczny-0-6-3szt-i1541299242.html

Ja mam jeden TT Pure, ale to za mało...więc pewnie dokupię te wisienki 🙂

W ogóle to chciałabym jak najmniej korzystać ze smoczków, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Dzięki Dziewczyny 🙂

Martyna ten tak? http://allegro.pl/tommee-tippee-smoczek-kauczuk-symetryczny-0-6-3szt-i1541299242.html

Ja mam jeden TT Pure, ale to za mało...więc pewnie dokupię te wisienki 🙂

W ogóle to chciałabym jak najmniej korzystać ze smoczków, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce 😉



Tak, tak 🙂 dokładnie z tej aukcji zamawiałam, ale już jest zakończona.... 😉
http://allegro.pl/smoczek-uspok-tommee-tippee-wisienka-3szt-0-6m-i1465116373.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...