Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
W parku wlasnie na spacerze sp[tkalam mloda mame z dzieckiem w wozku x landera. Spytalam ja czy jest zadowolona. powiedziala ze bardzo i ze wozek lekki i zwinny - fakt po sniegu smigal ja nie wiem co 🙂 powiedziala gdzie w lodzi moge jechac i zobaczyc na wlasne oczy. Wiec pewnie niebawem sie przejade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tu kiedys był poruszany temat odosnie imienia dla dziecka - i co na to nasi rodzice,, i wiecie co dzis byłam u rodziców i myslałam ze nas ten temat nie dotyczy .. a tu niespodzianka.. padło pytanie jak dacie na imie .. no i ja na to jak chłopiec to bedzie Alanek , ile sie musiałam nasłchac ze to nie polskie że mamy sie zastanowic.. poprostu szok.. ale my i tak zrobimy jak zechcemy,, ale sie nasłuchałam .. 😠 i od razu przypomiałam sobie jak wy pisałyscie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
W parku wlasnie na spacerze sp[tkalam mloda mame z dzieckiem w wozku x landera. Spytalam ja czy jest zadowolona. powiedziala ze bardzo i ze wozek lekki i zwinny - fakt po sniegu smigal ja nie wiem co 🙂 powiedziala gdzie w lodzi moge jechac i zobaczyc na wlasne oczy. Wiec pewnie niebawem sie przejade 🙂


ale super.. najlepsze sa opinie innych matek.. a nie pan ze sklepu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
wiecie co dzis cały dzien malenstwo daje o sobie znac,,, a zawsze najbardziej czułam jak kładłam sie do łóżka.,, a dzis jak oszalałe 🙂



a ja nie czuję nic a nic. Nie wiem czy cały czas śpi czy po prostu delikatnie, że nie czuję

ja mysle ze tak delikatnie..dlatego nie czujesz.. bo ja w ciagu dnia nie czułam nic.. i az sie zastanawiałam,, jak czytałam ze dziewczyny czuja ruchy.. ale jak widac każde malenstwo inne.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
marinka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
wiecie co dzis cały dzien malenstwo daje o sobie znac,,, a zawsze najbardziej czułam jak kładłam sie do łóżka.,, a dzis jak oszalałe 🙂



a ja nie czuję nic a nic. Nie wiem czy cały czas śpi czy po prostu delikatnie, że nie czuję

ja mysle ze tak delikatnie..dlatego nie czujesz.. bo ja w ciagu dnia nie czułam nic.. i az sie zastanawiałam,, jak czytałam ze dziewczyny czuja ruchy.. ale jak widac każde malenstwo inne.. 😘




oby , bo ja się martwię już
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no my mutsy a ze ciezki kilka kg róznicy jakos do mnie nie przemawia bo mieszkamy na parterze 🙂
spacerowke sama pchałam z 2 dziewczynka mojej kuzynki i nawet po łące jechała rewelacyjnie niestety nic innego mi sie nie podoba 😎


a jak fajnie się prowadzi po piasku i nic nie zatrzymuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no my mutsy a ze ciezki kilka kg róznicy jakos do mnie nie przemawia bo mieszkamy na parterze 🙂
spacerowke sama pchałam z 2 dziewczynka mojej kuzynki i nawet po łące jechała rewelacyjnie niestety nic innego mi sie nie podoba 😎


słyszłam dobre opinie o mutsy, u mnie jest na 1 miejscu, pozniej x-lander, ja patrze zeby mi sie do samochodu zmiescił po złożeniu a ciezar nie gra roli bo mieszkamy na 4 pietrze z winda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Marinko.. mutsy sie dobrze prowadzi po piasku??? a miałas juz z nim stycznosc>>>???


Mojego męża kuzynka ma mutsy rider. Jest świetny i prowadziłam nad morzem i super się jezdzi. W ogóle super się prowadzi. A oni są zachwyceni tym wózkiem. I słyszałam od moich koleżanek. Mi się tym wózkiem świetnie jeżdziło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...