Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
marinka napisał(a):
http://allegro.pl/x-lander-xa-2010-spacer-gond-fot-maxi-cosi-tor-3w1-i1344240344.html

Też mi sie podoba. A mam sentyment do x landerów bo z córeczką mamy. Są naprawdę dobre

tylko troche kosztuje.


no to fakt, tani nie jest 😞
teraz lece z psem, ale jak wroce to podesle kilka linkow zx tymi wozkami co wypatrzylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
marinka napisał(a):
http://allegro.pl/x-lander-xa-2010-spacer-gond-fot-maxi-cosi-tor-3w1-i1344240344.html

Też mi sie podoba. A mam sentyment do x landerów bo z córeczką mamy. Są naprawdę dobre

tylko troche kosztuje.



To wracaj szybko , bo ja chętnie obejrzę
no to fakt, tani nie jest 😞
teraz lece z psem, ale jak wroce to podesle kilka linkow zx tymi wozkami co wypatrzylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
wpisz w google i zobaczysz tam wychodzi tabelka i jest wiek w jakim jestes i miesiac zaplodnienia..zreszta zobacz sama 😉


a mozesz linka podrzucic? nie moge znalezc tego horoskopu.

https://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/Planowanie_plci_dziecka_kalendarz_chinski

a tobie jak wyszlo

dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
hussi31 napisał(a):
Hej dziewczynki. ale mialam dzisiaj spanie dopiero gdzies z godzine temu sie przebudzilam, a musze jechac do centrum zalatwic kilka spraw, ale ale nie ma tego zlego byl wczoraj mikolaj zostawil zielony banknot 🙂 wiec napewno to jakos spozytkuje...
Co do wagi to ja na dzien dzisiejszy mam 4 kg do przodu ale nie widac (z reszta popatrzcie na zdjecie) bo w ten sposob doszlam do wagi z przed ciazy, mam nadzieje ze gorzej nie bedzie...
U mnie moje drogie jajeczka sie pokazaly wiec sytuacja jest juz jasna aczkolwiek czekam na usg polowkowe 16.12 to juz za 9 dni 🙂 ale na 9 rano wiec maluszek moze spac,no oby nie!
Lece sie ubierac ale po powrocie napewno do was zajrze i napewno bede miala duuzo do przeczytania znajac was mamuski. Buziaki milego popoludnia.

to ile wazysz?

Obecnie waze 68kg a jak schudlam w szpitalu wazylam 63,5kg wiec wracam do normy, ale jestem wysoka 175cm wzrostu wiec tej wagi az tak mocno nie widac.
A co do wozkow to zdecydowanie X-lander nawet pelno na ulicy ich widzialam.
no to lece dziewuszki. do pozniej papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha same dziewczynki 🙂 duzo jest pozytywnych opini tego kalendarza..cos nie chce mi sie wierzyc ze bede miala corke..no ale kalendarz i doktor mowil..ale apetyt mam na mieso i wogole na buzi ponoc ladnie wygladam,wlosy mi tak lsnia 🙂no sama nie wiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co przegladałam wasze linki z wózkami i mi sie najbardziej podoba mikado i x-lander 🙂 niedługo wybiore sie do sklepów i popatrze na żywo jak wyglądaja.. my napewno musimy wziasc pod uwage to żeby spacerówka nie była (waska,małła) bo na sama zime nadze baby bedzie siadiało w spacerówce grubo ubrane .. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...