Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Marinka mysle,mysle..juz nawet nie narzekam ze boli ze ciezko itp..powiedz mialas te nowoczesne badania to moze sa te polowkowe...opowiedz mi cos o nich...czego sie tam dowiedzialas???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mam robione kontrolne usg na kazdej wizycie i tez ze wzgledu na wczesniejsze poronienia. Oprocz tego raz bylam takim powaznym usg miedzy 11-14 tyg i w srode ide na kolejne genetyczne miedzy 19-22.
Mysle ze ilosc usg na konrtolnej zwyklej wizycie zalezy od tego czy lekarz ma w gabinecie ma usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Marinka mysle,mysle..juz nawet nie narzekam ze boli ze ciezko itp..powiedz mialas te nowoczesne badania to moze sa te polowkowe...opowiedz mi cos o nich...czego sie tam dowiedzialas???


Kochana ja połówkowe dopiero będę miała. A w 1 ciąży miałam połówkowe ale takie chyba normalne były. Robił mi tylko testy na wady wrodzone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
moj lekarz jest o 3tyg w tyl bo moja pielegniarka mi zle wpisuje w karcie ciazy:/ pomimo ze moje 1-wsze i jedyne USG pokazalo 9tyg temu ze jestem w 6 tyg....ehhh ci lekarze. dobrze ze mozna poczytac tu troche bo tak wlasnie myslalam ze jest cos nie tak, ze 1 USG to za malo.


nie rozumiem: moj lekarz jest o 3tyg w tyl bo moja pielegniarka mi zle ?????
to znaczy ze co? ze w ktorym tygodniu jestes? Jesli mialas usg to zapewne wskazalo na jakim etapie jest ciaza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Gość napisał(a):
moj lekarz jest o 3tyg w tyl bo moja pielegniarka mi zle wpisuje w karcie ciazy:/ pomimo ze moje 1-wsze i jedyne USG pokazalo 9tyg temu ze jestem w 6 tyg....ehhh ci lekarze. dobrze ze mozna poczytac tu troche bo tak wlasnie myslalam ze jest cos nie tak, ze 1 USG to za malo.


nie rozumiem: moj lekarz jest o 3tyg w tyl bo moja pielegniarka mi zle ?????
to znaczy ze co? ze w ktorym tygodniu jestes? Jesli mialas usg to zapewne wskazalo na jakim etapie jest ciaza.


też tego nie zrozumiałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
fijolek napisał(a):
na tej stornie jest dosc fajnie opisane co jes badane na usg polowkowym

http://www.usgecho4d.pl/usg-rozwoju-ciazy-polowkowe.html


o to już wiem dokładnie. Fijolek ale te buzie i wszystko widać niezle co??
to chyba te 3 d??


powiem szczerze: mnie sie to nie podoba 😞 ale zapene jest to 3D...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki fiollek...to pewnie te badanie mnie czeka...fajnie widac wszystko;buziulke dzidzi...jak chodzilam z synkiem w ciazy to nie bylo tego 😞a to zaledwie 14 lat temu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...