Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gusia po wyglądzie Twjego brzuszka to mi sie wydaje ze chłopiec bedzie.. 🙂 ja tez mam taki brzuszek do przodu i czuje że bedze syn,
dzis sniło mi sie że urodziłam i była to dziewczynka ... a w snach jest podobno na odwrót 🤪
Hussi, fajnie że Ty również dodałas swoje zdjęcie 🙂 masz zgrabniutki brzuszek.. ale każdy jest kochany 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
ewellka jakbym sie na chwilke polozyla to skaczyloby sie spaniem do 13 🙂a tu obiad i robota czeka...i dzien swistaka wciaz to samo 🙂

no zawsze cos sie znajdzie ja wczoraj umylam okno i pomylam szafy. takze przed swietami tylko troche odkurzyc i oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzielna dziewczynka z Ciebie 🙂ja jeszcze w balaganie i szczerze Ci powiem ze nie chce mi sie cudowac za duzo...jakos ostatnio mimo lepszego samopoczucia mam lenia 🙂moze te czekanie co z meza praca i jak z wolnym bo jak nie dostanie bedziemy siedzieli sami tu w niemczech na swieta z dala od polski 😞a ja tego nie cierpie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
dzielna dziewczynka z Ciebie 🙂ja jeszcze w balaganie i szczerze Ci powiem ze nie chce mi sie cudowac za duzo...jakos ostatnio mimo lepszego samopoczucia mam lenia 🙂moze te czekanie co z meza praca i jak z wolnym bo jak nie dostanie bedziemy siedzieli sami tu w niemczech na swieta z dala od polski 😞a ja tego nie cierpie 😞

to rzeczywiscie nie wesolo bedzie jak nie dostanie wolnego 😞 ja wczoraj jak sie wzielam to umylam okno a pozniej nie chcialo mi sie ruszyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ewelka ja wczoraj posprzatalam,obiad itd..i sie polozylam obejzec cos tam i wwtsac nie moglam tak mnie plecy bolaly..zastanawiam sie co bedzie za 2 miesiace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja w weekend mialam niespodzianke 😁 do tej pory snil mi sie tylko chlopak chyba z 10 razy a w sobote najpierw przysnila mi sie dziewczynka sliczna i duza jak na niemowlaka i przebudzilam sie w nocy i sie ciesze, zasnelam budze sie rano i mysle kurcze chlpak mi sie przysnil czyli jednej nocy mialam sen o corci i synku 😁 a wizyte mam dopiero przed swietami strasznieeee dluuuuuuuuugo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
hej dziewczyny ja w weekend mialam niespodzianke 😁 do tej pory snil mi sie tylko chlopak chyba z 10 razy a w sobote najpierw przysnila mi sie dziewczynka sliczna i duza jak na niemowlaka i przebudzilam sie w nocy i sie ciesze, zasnelam budze sie rano i mysle kurcze chlpak mi sie przysnil czyli jednej nocy mialam sen o corci i synku 😁 a wizyte mam dopiero przed swietami strasznieeee dluuuuuuuuugo 😠

ja tez mam przed samymi swietami 23grudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
monalissa napisał(a):
mam nadzieje ze te nasze dziecieczki beda grzeczne przed swietami i pokaza co maja miedzy nóżkami 😆

no ja tez mam taka nadzieje ze bedziemy mialay prezent na święta 🙂 a ty ktorego masz wizyte

jeszcze dokladnie sie nie umawialam bo jak rozmawialismy to mówil ze przed swietami wiec pod koniec tyg zadzwonie i sie umowie ale bardzo mozliwe ze tez 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...