Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
a mnie wlasnie od slodyczy zupelnie odrzucilo czasami tylko na krowke mam ochote wiec lezy w szafce otwarta paczka i zjem jedna i wystarczy a przed ciaza to moja mama zawsze sie smiala ze ja zjem wszystko byle tylko slodkie było 😁

ja mam tak samo jjak juz mam ochote to na cos konkretnego ze słodkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
hej, ja do ostatniej wizytym, na dzien 30/11 przytylam 5kg.
Teraz znowu musze ograniczyc jedzenie bo mam problem z watroba i juz sama nei wiem co moge jesc.. 😞 mam fatalna noc za soba...

a juz wczesniej mialas problemy z watrobą?


przed ciaza nie. a teraz nie moge pic coli, jesc popcornu, unikac powinnam kwasnych potraw i chyba oliwek.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
wpisz w google i zobaczysz tam wychodzi tabelka i jest wiek w jakim jestes i miesiac zaplodnienia..zreszta zobacz sama 😉


a mozesz linka podrzucic? nie moge znalezc tego horoskopu.

https://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/Planowanie_plci_dziecka_kalendarz_chinski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już jestem niezły klopsik waże 66 kg przytyłam gdzieś 5 kilo od początku 😁 A co będzie dalej.
Tzn najwięcej do drugiego miesiąca bo ostatnie 8 tygodni to tylko 1 kg mi przybyło!Z pierwszymi dziećmi przytyłam 17 i 15 kilo! Teraz chciałabym troszkę mniej.
Pozdrawiam wszystkie brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Ja już jestem niezły klopsik waże 66 kg przytyłam gdzieś 5 kilo od początku 😁 A co będzie dalej.
Tzn najwięcej do drugiego miesiąca bo ostatnie 8 tygodni to tylko 1 kg mi przybyło!Z pierwszymi dziećmi przytyłam 17 i 15 kilo! Teraz chciałabym troszkę mniej.
Pozdrawiam wszystkie brzuszki

wcale dużo nie wazysz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. ale mialam dzisiaj spanie dopiero gdzies z godzine temu sie przebudzilam, a musze jechac do centrum zalatwic kilka spraw, ale ale nie ma tego zlego byl wczoraj mikolaj zostawil zielony banknot 🙂 wiec napewno to jakos spozytkuje...
Co do wagi to ja na dzien dzisiejszy mam 4 kg do przodu ale nie widac (z reszta popatrzcie na zdjecie) bo w ten sposob doszlam do wagi z przed ciazy, mam nadzieje ze gorzej nie bedzie...
U mnie moje drogie jajeczka sie pokazaly wiec sytuacja jest juz jasna aczkolwiek czekam na usg polowkowe 16.12 to juz za 9 dni 🙂 ale na 9 rano wiec maluszek moze spac,no oby nie!
Lece sie ubierac ale po powrocie napewno do was zajrze i napewno bede miala duuzo do przeczytania znajac was mamuski. Buziaki milego popoludnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Hej dziewczynki. ale mialam dzisiaj spanie dopiero gdzies z godzine temu sie przebudzilam, a musze jechac do centrum zalatwic kilka spraw, ale ale nie ma tego zlego byl wczoraj mikolaj zostawil zielony banknot 🙂 wiec napewno to jakos spozytkuje...
Co do wagi to ja na dzien dzisiejszy mam 4 kg do przodu ale nie widac (z reszta popatrzcie na zdjecie) bo w ten sposob doszlam do wagi z przed ciazy, mam nadzieje ze gorzej nie bedzie...
U mnie moje drogie jajeczka sie pokazaly wiec sytuacja jest juz jasna aczkolwiek czekam na usg polowkowe 16.12 to juz za 9 dni 🙂 ale na 9 rano wiec maluszek moze spac,no oby nie!
Lece sie ubierac ale po powrocie napewno do was zajrze i napewno bede miala duuzo do przeczytania znajac was mamuski. Buziaki milego popoludnia.

to ile wazysz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
ola1978 napisał(a):
wpisz w google i zobaczysz tam wychodzi tabelka i jest wiek w jakim jestes i miesiac zaplodnienia..zreszta zobacz sama 😉


a mozesz linka podrzucic? nie moge znalezc tego horoskopu.

https://www.nasza-ciaza.pl/web/spolecznosc/Planowanie_plci_dziecka_kalendarz_chinski


dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...