Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Najbardziej niebezpieczna dla płodu jest pierwotna infekcja rozwijająca się u ciężarnej do 20 tygodnia ciąży, bo może prowadzić do małogłowia, oraz zwapnień śródczaszkowych. Natomiast infekcje rozwijające się w II poołwie ciąży mogą powodować u noworodków zapalenie wątroby, płuc, ciężką małopłytkowość.


to jest o cytomegalii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Nie było mnie przez cały weekend, bo to jedyny czas jaki możemy spędzić razem z mężem 🙂

Strasznie Wam zazdroszczę tych Waszych brzuszków ☺️
U mnie jeszcze malutki, choć mąż mówi, że z dnia na dzień robi się coraz większy 🙂


marinka dobrze, że wszystko ok! Strasznie się wystraszyłam...

:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki 🙂 po weekendzie rodzinnym trzeba troszke odpoczac więc tez odpoczywam,
myslałam ze mój brzuszek jest duzy ale tylko wtedy jak jestem najedzona i mam jeszcze linie na wysokosci pępka i ona dzieli mój brzuszek na pól 😞 moze do swiąt już zrobi sie z niego całośc 🤢 regularnie waze sie u siostry i przez rowny miesiac zaledwie 1 kg, zawsze byłam łakomczuchem i przybranie kilku kilo nie było problemem i myslalam ze będąc w ciąży będę przybierać i wyglądać jak pączek a tu niespodzianka 🤨 ciąża to faktycznie odmienny stan 😆
my od tygodnia jezdzimy nowym większym autkiem więc Mikołaj nam tylko pomacha rózgą 😁
trzymajcie sie cieplutko brzuchatki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas w tym roku bez Mikołaja i bez prezentów pod choinką...
Wszystkie pieniążki pochłonęła budowa i teraz liczymy każdy grosz...
Ale jutro wybieram się z mamą i siostrą na szmatki, więc dziecięce ciuszki będą dla mnie Mikołajkowym prezentem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joma wiem wiem teraz takiem malutkie rzeczy najbardziej poprawiaja nam humorki... zgadzam sie z Toba joma 🙂 wczoraj jak weszłam do Smyka to myslałam ze nie wyjde.. musiałam chociaż popatrzec 🙂
a co do mikołaja to przed 8.. leciałam do butów 🙂 niespodzianka była w środku dla mamusi i brzuszka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Joma wiem wiem teraz takiem malutkie rzeczy najbardziej poprawiaja nam humorki... zgadzam sie z Toba joma 🙂 wczoraj jak weszłam do Smyka to myslałam ze nie wyjde.. musiałam chociaż popatrzec 🙂
a co do mikołaja to przed 8.. leciałam do butów 🙂 niespodzianka była w środku dla mamusi i brzuszka 🙂


a co było w środku dla mamusi i brzuszka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 🙂 Jestem w 15 tygodniu ciąży termin mam na 27 maja 🙂 Jest to moja druga ciąża. Mam jeszcze córeczkę, niestety urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Teraz ciąża przebiega prawidłowo i podobno ma być teraz synuś dla odmiany 🙂 Co do tego jak się czuję: zgaga potworna od rana do wieczora, jadłabym wszystko co mam pod ręką, no i pojawiają się wymioty, czego w 1 trymestrze nie było 😞 Brzuch mam duży, ale ruchów jeszcze nie czuję 😞 W pierwszej ciąży ani razu nie poczułam kopnięcia, co było spowodowane niedowładem nóżek mojej córci, dlatego teraz tak wyczekuję tych kopniaków 😞 Pozdrawiam wszystkie mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
Witajcie 🙂 Jestem w 15 tygodniu ciąży termin mam na 27 maja 🙂 Jest to moja druga ciąża. Mam jeszcze córeczkę, niestety urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Teraz ciąża przebiega prawidłowo i podobno ma być teraz synuś dla odmiany 🙂 Co do tego jak się czuję: zgaga potworna od rana do wieczora, jadłabym wszystko co mam pod ręką, no i pojawiają się wymioty, czego w 1 trymestrze nie było 😞 Brzuch mam duży, ale ruchów jeszcze nie czuję 😞 W pierwszej ciąży ani razu nie poczułam kopnięcia, co było spowodowane niedowładem nóżek mojej córci, dlatego teraz tak wyczekuję tych kopniaków 😞 Pozdrawiam wszystkie mamusie 😘


Witaj kochana w naszym gronie !!!!
Życzę Ci miliona kopniaków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gość napisał(a):
Witajcie 🙂 Jestem w 15 tygodniu ciąży termin mam na 27 maja 🙂 Jest to moja druga ciąża. Mam jeszcze córeczkę, niestety urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Teraz ciąża przebiega prawidłowo i podobno ma być teraz synuś dla odmiany 🙂 Co do tego jak się czuję: zgaga potworna od rana do wieczora, jadłabym wszystko co mam pod ręką, no i pojawiają się wymioty, czego w 1 trymestrze nie było 😞 Brzuch mam duży, ale ruchów jeszcze nie czuję 😞 W pierwszej ciąży ani razu nie poczułam kopnięcia, co było spowodowane niedowładem nóżek mojej córci, dlatego teraz tak wyczekuję tych kopniaków 😞 Pozdrawiam wszystkie mamusie 😘



Witamy kolejną majóweczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewellka bylam w piatek 😉wlasnie chyba mnie kopnela 🙂jezu ale tak delikatniusio he nie wiem moze to zludzenie...ja juz posprzatalam teraz zurek gotuje i zajadam kapuche kiszaona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...