Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny dziekuje za slowa wsparcia. Calym sercem wierze ze jest wszystko ok. moze takie ciche dni tez maja byc...?
pojechalam sobie do babci bo dzis ma 80te urodziny. a potem na pieszo kawalek wrocilam wiec i spacer zaliczony. Zjadlam cieplej zupy i cierpliwie czekam... az nie tylko ja poczuje pyszna zupke.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam do Was 🙂 🙂
Wiecie co dziewczynki no szok 12 stron do nadrobienia.. i jak tak patrzyłam na zdjęcia waszych brzuszków to one sa poprostu piekne.. >marinka, wiola i fiolek 🙂
A myslałam ze mi tak jakos wysadziło a to 18 tydzien ale mam podobny bardzo do Twojego fijolek 🙂 🙂
CZesto czuje że pepek mi sie rozciaga>dziwne uczucie.. a przeciez malenstwo jest na dole brzucha.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Wróciłam do Was 🙂 🙂
Wiecie co dziewczynki no szok 12 stron do nadrobienia.. i jak tak patrzyłam na zdjęcia waszych brzuszków to one sa poprostu piekne.. >marinka, wiola i fiolek 🙂
A myslałam ze mi tak jakos wysadziło a to 18 tydzien ale mam podobny bardzo do Twojego fijolek 🙂 🙂
CZesto czuje że pepek mi sie rozciaga>dziwne uczucie.. a przeciez malenstwo jest na dole brzucha.. 🙂


ja czuje jak mi brzuch ciagnie ale zaraz pod zebrami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewuszki 🙂 ja dzis to jestem taka ociezala, ze szok 🙂 tak mi brzusio od jakiej godzinki wysadzilo jak chyba na 9 miesiac 😉 wlsnie wrocilam od kolezkanki- bylam na pysznej herbatce i serniczku 😉 ledwo szlam do domku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki ja spróbuje jutro zrobić fotke mojego brzuszka i wrzucic na forum to się wystraszycie ja wyglądam na 7 miesiąc 😁.
Rozjaśniłam sobie odrosty,cieszę się bo dostałam fajną farbę perłowy blond bez amoniaku 🙂
Dobranoc brzuszki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
a widzisz .. każdą w inna strone ciagnie.. 🙃fiolek a powiedz mi masz jeszcze talie czy Ci zanikła???? pytam bo dzis dziewczyny mnie oglądały i na dziewczynke talia zanika a z tego co pamietam to wstepnie dziewczynka ma byc u ciebie .. 🙂


aż musialam isc do lustra 🙂 nie wiem szczerze mowiac. zawsze bylam dosc szczupla w pasie, ale chyba powoli robie sie kwadratowa 🙂 musze sie jutro mamy zapytac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj dziewczyny stwierdzam ze my chyba jestesmy najbardziej aktywnym watkiem na forum, nie bylo mnie od wczoraj wieczorem i mialam 20 stron do nadrobienia, i postaram sie teraz nadrobic wasze rewelacje.
Fijolku, Marinka, Wioliska macie przesliczne brzuszki, ja nie mam az takiego duzego (dzis tez to uslyszalam jak pojechalam do pracy zawiesc zwolnienie) ale jutro z zazdrosci 🙂 zrobie zdjecie swojego i wystawie na forum!
Co do chrzestnej to ja wybieram moja siostre, ja sprawdzilam sie w roli chrzestnej jej corki, wiec wiem ze ona tez sie sparwdzi, pozatym mieszkamy w tym samym miescie, mamy ze soba staly kontakt i jestem pewna ze nic sie nie zmieni.
Jesli chodzi o wage to ja mam do przodu 4kg ale wrocilam tym narazie do swojej wagi z przed ciazy, ja takze schudlam 13 kg w ciagu 5 miesiecy ale lekarz powiedzial ze wlasnie dzieki temu, organizm oczyscil sie z tych zlych rzeczy i wszystko bylo korzystne na zajscie w ciaze.
No to chyba narazie wszystko, aha bym zapomniala Adka prosze napisz mi co to za farba i czy jest ona raczej z tych jasnych blond, bo ja juz mam dosc swoich odrostow a ida swieta a co wazniejsze moje urodziny!!
Milego wieczoru brzuchatki, ale nabazgralam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki! teraz wróciłam ze szpitala dopiero i piszę do was. Wczoraj dostałam bardzo intensywnego plamienia. Podpaski mi nie pomagały, więc mąż zabrał mnie do szpitala. Zostałam przebadana i miałam robione USG. Wszystko było dobrze. Powiedziano mi żebym odpoczywała. Dostałam tabletki i na razie się uspokoiło. Jak coś to znów do szpitala. Mój mąż w pracy więc i tak muszę się opiekować Anielą.

Ale na szczęście widziałam chyba mojego 2 facecika 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 i ta moja dziecinka była taka śliczna. Ma 17 cm i 228 gr szczęścia 🙂 Łzy miałam w oczach bo tak się martwiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrrinka ale się wystraszyłam jak czytałam Twojego maila. Cieszę się że wszystko jest dobrze! Zastanawiam się dlaczego tak jest że już dwie z nas miały taki przypadek... To krwawienie powstało tak nagle? Ja już sobie wyobrażam jak ja bym się wystraszyła! Silne Kobitki jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Mrrinka ale się wystraszyłam jak czytałam Twojego maila. Cieszę się że wszystko jest dobrze! Zastanawiam się dlaczego tak jest że już dwie z nas miały taki przypadek... To krwawienie powstało tak nagle? Ja już sobie wyobrażam jak ja bym się wystraszyła! Silne Kobitki jesteście 🙂


Nie bój się!. ja się popłakałam jak zobaczyłam krew, i to dużo krwi.Słuchaj ja miałam tak nagle.Nic nie podniosłam cięzkiego. Fakt, że się kochaliśmy z mężem ale myślę, że wtedy za każdym razem by była krew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Witam Brzuszki! teraz wróciłam ze szpitala dopiero i piszę do was. Wczoraj dostałam bardzo intensywnego plamienia. Podpaski mi nie pomagały, więc mąż zabrał mnie do szpitala. Zostałam przebadana i miałam robione USG. Wszystko było dobrze. Powiedziano mi żebym odpoczywała. Dostałam tabletki i na razie się uspokoiło. Jak coś to znów do szpitala. Mój mąż w pracy więc i tak muszę się opiekować Anielą.

Ale na szczęście widziałam chyba mojego 2 facecika 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 i ta moja dziecinka była taka śliczna. Ma 17 cm i 228 gr szczęścia 🙂 Łzy miałam w oczach bo tak się martwiłam.


Marinka cieszę się ze wszystko ok z Twoją dzidzią .Uważaj na siebie kochana!Pozdrawiam gorąco!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Ojj dziewczyny stwierdzam ze my chyba jestesmy najbardziej aktywnym watkiem na forum, nie bylo mnie od wczoraj wieczorem i mialam 20 stron do nadrobienia, i postaram sie teraz nadrobic wasze rewelacje.
Fijolku, Marinka, Wioliska macie przesliczne brzuszki, ja nie mam az takiego duzego (dzis tez to uslyszalam jak pojechalam do pracy zawiesc zwolnienie) ale jutro z zazdrosci 🙂 zrobie zdjecie swojego i wystawie na forum!
Co do chrzestnej to ja wybieram moja siostre, ja sprawdzilam sie w roli chrzestnej jej corki, wiec wiem ze ona tez sie sparwdzi, pozatym mieszkamy w tym samym miescie, mamy ze soba staly kontakt i jestem pewna ze nic sie nie zmieni.
Jesli chodzi o wage to ja mam do przodu 4kg ale wrocilam tym narazie do swojej wagi z przed ciazy, ja takze schudlam 13 kg w ciagu 5 miesiecy ale lekarz powiedzial ze wlasnie dzieki temu, organizm oczyscil sie z tych zlych rzeczy i wszystko bylo korzystne na zajscie w ciaze.
No to chyba narazie wszystko, aha bym zapomniala Adka prosze napisz mi co to za farba i czy jest ona raczej z tych jasnych blond, bo ja juz mam dosc swoich odrostow a ida swieta a co wazniejsze moje urodziny!!
Milego wieczoru brzuchatki, ale nabazgralam...



Hussi 31 farba firmy Schwarzkopf Perfect Mousse w piance -Perłowy blond bardzo ładny kolor wyszedł taki naturalny ciepły kolor. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Witam Brzuszki! teraz wróciłam ze szpitala dopiero i piszę do was. Wczoraj dostałam bardzo intensywnego plamienia. Podpaski mi nie pomagały, więc mąż zabrał mnie do szpitala. Zostałam przebadana i miałam robione USG. Wszystko było dobrze. Powiedziano mi żebym odpoczywała. Dostałam tabletki i na razie się uspokoiło. Jak coś to znów do szpitala. Mój mąż w pracy więc i tak muszę się opiekować Anielą.

Ale na szczęście widziałam chyba mojego 2 facecika 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 i ta moja dziecinka była taka śliczna. Ma 17 cm i 228 gr szczęścia 🙂 Łzy miałam w oczach bo tak się martwiłam.

Oj kochana jak sie ciesze, ze wszystko dobrze!!!! Czytajac Twoja wiadomosc mialam takie ciarki, ze szok!!!! Ale super, ze wszystko skonczylo sie dobrze!!!! Jestes naprawde dzielna 🙂 a te krwawienia juz ustapily???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...