Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
dziewczyny, a czy Wam tez leci krew z nosa? 😞 ja od kilkunastu dni budze sie z zapchanym nosem i jak czyszcze to widze ze krew schodzi.


Fijołek nie martw się, z tego co czytałam przed chwilą to krew z nosa pojawia się ponieważ podnosi się nam ciśnienie, wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Joasia ja wzielam przyjaciolke razem 28 lat 🙂 zostala chrzesna synka od 14 lat wogole sie nie interesuje tylko tam raz na 3 lata sie odezwie do dziecka 😞wiec roznie to bywa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Joasia to jest strasznie denerwujace...nie chce mamy urazic ale tez nie chce mi sie tego sluchac..bedzie Anna-Maria albo Beniamin..wczoraj doktor powiedzial ze chyba dziewuszka wiec jak potwierdzi za 2 tyg to mama nie bedzie miala duzo do myslenia bo bedzie Anna 🙂pozatym mam juz Kacperka i tez mama gadala o Kacper to tak smiesznie a teraz 14 lat go kocha i wciaz Kacperus,Kacperku 🙂jezu z tymi mamuskami 😉my bedziemy takie same 😉


Pewnie masz racje że będziemy takie same 🙂, ale nie ma bata, nie nadam dziecku imienia które mnie i mojemu narzeczonemu się nie podoba, będzie po naszemu 🙂, tak samo jeżeli chodzi o chrzestną dla maleństwa, chce wziąć przyjaciółkę na chrzestną i jest wielka afera, że mam siostry więc powinnam wziąć siostrę, bo niby na rodzinę zawsze można liczyć, a to guzik prawda 😞 jak to się mówi, z rodziną się dobrze wychodzi tylko na zdjęciu... 😞

No świeta racja.czasami obcy człowiek jest lepszy niż rodzina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Joasia ja wzielam przyjaciolke razem 28 lat 🙂 zostala chrzesna synka od 14 lat wogole sie nie interesuje tylko tam raz na 3 lata sie odezwie do dziecka 😞wiec roznie to bywa 😞


u mnie jest tak: moj starszy brat ma trzy corki i dwoch jestem chrzestna.
Problem w tym ze moj maz tez ma brata i w dodatku jestesmt bardzo blisko - widzimy sie codziennie, nosi moje zakupy. jak trzeba bylo to on wiozl mnie do szpitala a nie moj maz.moj brat mieszka w innym miescie i slyszalam ze ma sie wyprowadzic do .. Danii..moze zatem byc klopot.nie oczekuje od rodzicow chrzestnych kasy, prezentow tylko wsparcia a na odleglosc moze byc ciezko..:/ nie wiem jak to moja rodzina zniesie ale zapewne moj szwagier bedzie podawal Fasolke do chrztu. no.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie od was ale wtrącę się
ja też będe miała problem szczerze nie zastanawiam się nad tym bo wydaje mi się że mam czas ale siostry męża ciągle trują mi głowę pytają czy wybraliśmy już chrzestnych
ja mam jedną siostrę która mieszka bardzo daleko i w najbliższej przyszłości nie zamierza się pojawić, ona natomiast ma synka którego ja jestem chrzestną na odległość a mianowicie w papierach kościelnych widnieje moje imię i nazwisko a w kościele do chrztu trzymała go zupełnie inna osoba
ja nawet nie mam żadnej przyjaciółki ani nawet bliższej koleżanki która mogłaby się do tej funkcji nadawać, wiec szczerze nie wiem jak to ostatecznie rozwiążemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki! Chwilke mnie nie było a tu 15 stron do czytania. [color=purple]Hussi [/color]Bardzo się cieszę , żę wszystko ok. Ale dłuuuuuga ta twoja dzidzia. [color=green]Fijolek Ja też mam krew rano a czasem nawet i w ciągu dnia. Lekarka [/color]powiedziała, że tak się zdarza i żebym się nie martwila.Dziś kiepsko spałam, miałam koszmary. A teraz ANielka jeszcze od 6;30 kazała wstać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Dziś mam dziewczynki fajne wyjscie.. ide na rozdanie dyplomów i z koleżankami do miasta 🙂 🙂


Ale masz fajnie 🙂 tez poszlabym sobie na Torunskie maisto 😉 ale juz niedlugo! Zycze milego dnia!

U mnie z imionami to samo- mamuska juz mowi: "kochanie jak przylecicie na swieta to weziemy kalendarz i poszukamy imion" 😉 a imiona na 99% juz wybrane 😉 oj te mamuski, mamuski 😉 ale macie racje, za pare dobrych latek nasze coreczki tez beda sobie pisaly na takim forum o nas 😉

Co do nosa to ja rowniez zawsze rano mam tak dziwnie sucho a niby zapchany 😞 a do tego od paru dni zaczynam odczuwac lekkie nocno-poranne bole plecow 😞

Zycze milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrzesni sa po to wrazie gdyby nam....dlatego trzeba ufac tej osobie..ja poprosze brata i jego dziewczyne 😉kocham brata ponad wszystko,ma 26 lat i jest mega przyjacielem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety znów mam problem z jedzeniem... Wymiotuję i nic nie mogę wziąć do buzi.Głodna jestem ale co z tego , że od razu zwracam.Wezmę na chwilkę Anielkę na spacer. Mąż mówi żebym na zakupy się wybrała i coś fajnego sobie kupiła ale ja na nic nie mam ochoty. Wszystkie zapachy są dla mnie jak trucizna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w temacie imienia poinformowalam moich rodzicow ze sa dwie mozliwosci dla dziewczynek.
Tata woli wersje Piotra, a mama moja. Pamietam, jak pierwszy raz powiedzialam mamie ze jej kolejna wnuczka bedzie prawdopodobnie Alicja. Reakcja bezcenna: tylko nie Alicja.. Podobno sie zle jej kojarzy. Wiec zapytalam czy kochac nie bedzie..? Siedzi juz cicho. Imie wybieramy my. Tak samo jak juz teraz podjelismy decyzje ze rodzice sie maja nie wtracac w wychowanie. Swoja szanse mieli 🙂 my to krotko. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
chrzesni sa po to wrazie gdyby nam....dlatego trzeba ufac tej osobie..ja poprosze brata i jego dziewczyne 😉kocham brata ponad wszystko,ma 26 lat i jest mega przyjacielem 🙂


a masz pewosc, ze ta dziewczyna to na dluzej? Bo co w przypadku jak sie rozejda..?
ja przez chwile myslalam o mojej bratowej - mam z nia swietny kontakt, ale co jesli im nie wyjdzie? 😞 dziecko nie zobaczy chrzestnej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
w temacie imienia poinformowalam moich rodzicow ze sa dwie mozliwosci dla dziewczynek.
Tata woli wersje Piotra, a mama moja. Pamietam, jak pierwszy raz powiedzialam mamie ze jej kolejna wnuczka bedzie prawdopodobnie Alicja. Reakcja bezcenna: tylko nie Alicja.. Podobno sie zle jej kojarzy. Wiec zapytalam czy kochac nie bedzie..? Siedzi juz cicho. Imie wybieramy my. Tak samo jak juz teraz podjelismy decyzje ze rodzice sie maja nie wtracac w wychowanie. Swoja szanse mieli 🙂 my to krotko. 🙃

Ja tez jestem tego zdania ze to my bedziemy matkami i my bedziemy wybierac imie i je wychowywac one juz wychowaly swoje dzieci.a najgorzej jak zaczna mowic to zrob tak to zle robisz 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Wioliiska a jakie imionka masz?


Dla chlopczyna napewno Patryk a co do dziewczynki to jeszcze mamy malenski dylemat ale pewnie Lilia 🙂

teraz to ciezko by bylo sie odkrecic bo...- na 2 rocznice slubu mezus kupil i olbrzymi bukiet kwiatow lili i powiedzial: "kochanie chcialabys aby nasza coreczka w przyszlosci miala na imie Lilka wiec oto lilie dla Ciebie" i..... po 5 dniach zaszlam w ciaze 😉 wiec jak bedzie dziewuszka to musi byc Lilka 😉
taka mala historyjka 😉

A Ty Olka jakie imiona? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wioliska napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Wioliiska a jakie imionka masz?


Dla chlopczyna napewno Patryk a co do dziewczynki to jeszcze mamy malenski dylemat ale pewnie Lilia 🙂

teraz to ciezko by bylo sie odkrecic bo...- na 2 rocznice slubu mezus kupil i olbrzymi bukiet kwiatow lili i powiedzial: "kochanie chcialabys aby nasza coreczka w przyszlosci miala na imie Lilka wiec oto lilie dla Ciebie" i..... po 5 dniach zaszlam w ciaze 😉 wiec jak bedzie dziewuszka to musi byc Lilka 😉
taka mala historyjka 😉

A Ty Olka jakie imiona? 🙂

bardzo romantyczna historyjka 🙂 my mamy alicje i mateusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wioliska napisał(a):
ola1978 napisał(a):
Wioliiska a jakie imionka masz?


Dla chlopczyna napewno Patryk a co do dziewczynki to jeszcze mamy malenski dylemat ale pewnie Lilia 🙂

teraz to ciezko by bylo sie odkrecic bo...- na 2 rocznice slubu mezus kupil i olbrzymi bukiet kwiatow lili i powiedzial: "kochanie chcialabys aby nasza coreczka w przyszlosci miala na imie Lilka wiec oto lilie dla Ciebie" i..... po 5 dniach zaszlam w ciaze 😉 wiec jak bedzie dziewuszka to musi byc Lilka 😉
taka mala historyjka 😉

A Ty Olka jakie imiona? 🙂



Piękna historia!!!Mojego męża obie babcie miały na imię Lilia. I on zawsze mówił o dziewczynce Lilii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...