Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Hej dziewczynki, ale sniegu nasypalo az sie ciezko chodzi, wiem o czym mowisz fijolku.
Ale ja nie o tym, dziewczyny nie wiem co robic od dwoch dni mam brazowe uplawy, dzisiaj jeszcze nie czulam bobaska dlatego sie bardzo boje, myslicie zeby pojechac do szpitala jak malzonek wroci?? dziewczyny ratujcie!!!!!!!!!


faktycznie to może byc zwykła infekcja albo moze sie przeforsowałas za bardzo ja bym zadzwoniła do swojego gina albo po prostu zgłos sie do niego lub jak mówisz do szpitala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiec dziewczynki stosunek ostatnio byl niedziele,przemeczona raczej nie jestem bo jak nie musze to z domu nie wychodze, a plamienia sa tylko brazowe bez krwi, nie panikuje narazie dlatego was pytam bo panika to najgorsza rzecz jaka moglaby byc...choc nie powiem w glowie niezle mi sie dzieje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hussi nie denerwuj sie i zaczekaj jak maz wroci i jedzcie do lekarza..jestesmy podatne na rozne infekcje,teraz jeszcze zimno...naprawde nie martw sie na zapas,bedzie wszystko dobrze..zobaczysz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
firma zajmuje sie dystrybucja perfu srodkow czystosci i osetyow mineralnych 😉 produkty sa naprawde fajnej jakosci i w przyzwoitych cenach jesli sie wspolpracuje z firma ta cena jest jeszcze nizsza . Przedewszystim co jest fajne to ze nie amy zadnych zobowiazan i limitow wzglede firmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
firma zajmuje sie dystrybucja perfu srodkow czystosci i osetyow mineralnych 😉 produkty sa naprawde fajnej jakosci i w przyzwoitych cenach jesli sie wspolpracuje z firma ta cena jest jeszcze nizsza . Przedewszystim co jest fajne to ze nie amy zadnych zobowiazan i limitow wzglede firmy 🙂


cos jak Avon lub Oriflame?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dziekuje wam za slowa otuchy az mi sie troche lzej zrobilo, niestety moj gin ma czas dopiero w poniedzialek dlatego po 17 pojade do szpitala, trzymajcie kciuki a narazie poki co sie poloze, mialam umyc podlogi ale wole nic narazie nie robic. buziaki w brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
firma zajmuje sie dystrybucja perfu srodkow czystosci i osetyow mineralnych 😉 produkty sa naprawde fajnej jakosci i w przyzwoitych cenach jesli sie wspolpracuje z firma ta cena jest jeszcze nizsza . Przedewszystim co jest fajne to ze nie amy zadnych zobowiazan i limitow wzglede firmy 🙂


cos jak Avon lub Oriflame?


zasady podobne ale wiesza marza no i produty lepiej rokujace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Dziewczyny dziekuje wam za slowa otuchy az mi sie troche lzej zrobilo, niestety moj gin ma czas dopiero w poniedzialek dlatego po 17 pojade do szpitala, trzymajcie kciuki a narazie poki co sie poloze, mialam umyc podlogi ale wole nic narazie nie robic. buziaki w brzuszki


odpoczywaj. i koniecznie daj znac jak wrocicie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej.. ale wróciłam wymęczona drogi kiepskie , samochody tancza wrecz na drodze.. pokusiło mnie żeby po zakupy jechac..

Hussi , a masz możliwosc lekarza przez tel zapytac?? ja rozmawialam z lakarzem bo mam biala wydzieline, ostatnio jak byłam powiedzial ze to naturana ochrona.. w przypadku brązowych jak u ciebie trzeba zgłosić sie do lekarza.. Ale hussi kochana nie martw sie, pewnie dostaniesz cos dopochwowego i przejdzie.. daj znac jak wrocisz.. aaa i nie martw sie ze dzis ruchów nie czujesz.. u mnie tez jakis taki spokój w brzuszku.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hussi, słuszna decyzja z wizytą u lekarza. Jeśli nie masz bólów brzucha ani skurczy, to wszystko pewnie w porządku, ale zawsze lepiej sprawdzić, choćby po to, żeby się uspokoić 🙂
Ja byłam w 12 tygodniu na ekstra wizycie bo 2-3 dni z rzędu miałam ostre i długie bóle podbrzusza, bez plamienia, ale jednak bałam się, że może być coś nie tak, stres był niesamowity, a po wizycie, gdy znowu zobaczyłam bijące serduszko wszystko się uspokoiło 🙂
Trzymam mocno kciuki, wszystko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
marinka napisał(a):
Sorry Pomyłka 14 grudnia mam, bo to wtorek 🙂 Hi hi ale niezle


LOL 😁 😁 😁
To zacznijmy wpisywać jeszcze godziny, żebyśmy za długo w "ogonku" nie stały 😁
Ja 16:40 😁


mój lekarz przyjmuje od 8 więc ja się będę musiała z rańca wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...