Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny zwalszcza Aneczko, fijolku, Joma,Justa i Anonimosia dziekuje za wasza troske, wlasnie wracam ze szpitala i jestem wniebowzieta. Okazalo sie ze te brazowe uplawy to sa bo sa, nie ma ani zapalenia, ani niczego innego co byloby zle, moze to faktycznie przemeczenie, albo postosunkowy efekt uboczny. Mam sie tylko obserwowac...A mialam robione usg 16cm szczescia, 277gram,155 uderzen na minute i jakies jaderka tam wystaja czy cos 🙂
Dziewczyny jeszcze raz dzieki za otuche, juz mi lepiej, nam jest lepiej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Dziewczyny zwalszcza Aneczko, fijolku, Joma,Justa i Anonimosia dziekuje za wasza troske, wlasnie wracam ze szpitala i jestem wniebowzieta. Okazalo sie ze te brazowe uplawy to sa bo sa, nie ma ani zapalenia, ani niczego innego co byloby zle, moze to faktycznie przemeczenie, albo postosunkowy efekt uboczny. Mam sie tylko obserwowac...A mialam robione usg 16cm szczescia, 277gram,155 uderzen na minute i jakies jaderka tam wystaja czy cos 🙂
Dziewczyny jeszcze raz dzieki za otuche, juz mi lepiej, nam jest lepiej!!!


NO TO CUDNIE!!
16cm ?? WOW. Kawal czlowieka!! Rewelacja. bardzo sie ciesze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Dziewczyny zwalszcza Aneczko, fijolku, Joma,Justa i Anonimosia dziekuje za wasza troske, wlasnie wracam ze szpitala i jestem wniebowzieta. Okazalo sie ze te brazowe uplawy to sa bo sa, nie ma ani zapalenia, ani niczego innego co byloby zle, moze to faktycznie przemeczenie, albo postosunkowy efekt uboczny. Mam sie tylko obserwowac...A mialam robione usg 16cm szczescia, 277gram,155 uderzen na minute i jakies jaderka tam wystaja czy cos 🙂
Dziewczyny jeszcze raz dzieki za otuche, juz mi lepiej, nam jest lepiej!!!


Hussi, bardzo się cieszę, że wszystko OK 🙂))
Oooo, jąderka! 🤪 Czyżby potwierdzenie synka? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie ukrywam ze takie sytuacje jak Twoja hussi wplywaja na mnie dosc mocno stresujaco. Mamy podobny termin i wiesz, zaraz szukam czego u siebie. Juz nie moge doczekac sie tego genetycznego za tydzien w srode. Wierze ze wszystko jest ok.
Ciekawa jestem jakiej wielkosci jest moja Fasola. a tu jeszcze trzeba tydzien czekac.... eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widoczne byly jaderka tylko maluszek ruszal sie tak mocno ze nic pozatym, ale na dziewczyne to nie wyglada. dzieki wam raz jeszcze, teraz wierze ze wszystko bedzie dobrze i ze u was tez jest dobrze. Z tej energii to moge gory przenosic 🙂 ale ciastko to tez ide zjesc co by samopoczucie wzroslo jeszcze bardziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 ja jestem tu nowa ale bardzo ciesze sie, ze wszystko jest dobrze!!!!! 16cm szczescia 🙂 o ja sporo 🙂 ciekawe ile moje malenstwo juz ma 🙂 za jakies 4 tygonie jak bede w Polsce pojde do lekarza to sie dowiem !!!

Dziewuszki odnosnie mandarynek to.... pychotka 🙂 jak nigdny jem je co chwile 🙂 a co do bananow to bardzo je lubie ale moj lekarz powiedzial, ze lepiej ich nie jesc bo sa tuczace... czy to prawda??? Ojejku kiedy ja ostatnio jadlam bananika.... 😞 😉

Aneczka1983 milo mi, ze rowniez jestes z Torunia 🙂

U mnie dopiero 21.40 ale lece juz spac....

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, wiecie co, chyba wczoraj moje maleństwo się do mnie odezwało 🙂. Wieczorem położyłam się, trzymałam rękę na podbrzuszu i w pewnym momencie usłyszałam i poczułam takie fajne bulgotanie 🙂. Trwało to chwilkę, ale było takie przyjemne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...