Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
marinka napisał(a):
Sorry Pomyłka 14 grudnia mam, bo to wtorek 🙂 Hi hi ale niezle


LOL 😁 😁 😁
To zacznijmy wpisywać jeszcze godziny, żebyśmy za długo w "ogonku" nie stały 😁
Ja 16:40 😁


Ja wtedy kiedy moja lekarka przyjmie 🙂 ale chyba cos kolo 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj ale zawierucha i zimno we wroclawiu, wracam z centrum zamiast pol godziny to prawie poltorej 😠 na szczescie juz jestem w domku i narazie nigdzie sie nie ruszam. Dzisiaj mialam nie mila sytuacje w autobusie, usiadlam po czym pani powiedziala do kolezanki "nie ustepuj mi, mlodziez przeciez taka zmeczona"... na co ja : "nie zmeczona tylko w ciazy!!!" pani nic nie powiedziala juz i odwrocila sie do mnie plecami 🙂
Co do przyszlosci, tez bym chciala miec wiecej dzieci, marzy mi sie parka 🙂 bo ja podobnie jak Aneczka1983 (nie ma za co z linkiem, nawet imie mamy to samo) bylam 3 i mama, wiec tata mial nie raz powody do smutkow 🙂
A co do nastepnej wizyty to nie 14 grudnia jak wiele z was ale 16 wiec nie daleko.
Pozdrawiam z pod cieplego kocyka przy kominku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuśki! 🙂
Ale miałam sen! Śnił mi się poród 🤪 Nie zdążyliśmy do szpitala i rodziłam w domu, przynajmniej tak to wyglądało, na pewno nie był to szpital. Akcja porodowa krótka, choć i tak mnie zmęczyło we śnie 🤪 I śniła mi się córeczka, śliczna 🙂 I mówiłam do niej, że już dobrze, spokojnie i i że nie musi tak płakać, bo już jest z nami.
Tylko dwie rzeczy mnie zaniepokoiły - miałam wrażenie, że najpierw urodziłam łożysko - co absolutnie nie powinno się zdarzyć, bo potem jest obowiązkowa jak najszybsza cesarka. I drugie, że Mała miała 8/10 w skali Apgar.
Tak jak to pierwsze zapewne wynika stąd, że ostatnio kartkowałam ostatnie strony "W oczekiwaniu na dziecko" i trafiłam na takie opisy różnych problematycznych sytuacji przy porodzie, tak drugie nie bardzo wiem skąd. Podświadome obawy..?
Cóż, nie zmienia to faktu, że córkę będę miała śliczną 😜 Ciekawe, czy w rzeczywistości nie okaże się chłopcem - jakoś nigdy sny mi się nie sprawdzają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie,
ja dzisiaj jakos kiepsko spalam. nie wiem co jest ale ciagle sie budzilam i sprawdzalam czy duzo sniegu napadalo... ehh
mam ochote na spacer wiec zapewne cieplo sie ubiore i przespaceruje. moze potem uda mi sie zdrzemnac.. jakas taka snieta dzisiaj jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Anonimosia no to fatycznie sen mialas niezły ale najwazniejsze ze sie dobrze wszystko skonczylo 🙂 a zawsze myślalam ze w snach jest na odwrót.. 🙂 🙂 śnia mi sie dziwne sny i jak sie budze to od razu sobie to powtarzam..i jestem spokojniejsza..


Aneczka, no właśnie też mi się wydaje, że w snach jest na odwrót, więc na pewno poród w szpitalu, najpierw dziecko - potem łożysko, 10/10 w skali Apgar i cholercia, chłopak 😜 A tak mi się marzy córka! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, ale sniegu nasypalo az sie ciezko chodzi, wiem o czym mowisz fijolku.
Ale ja nie o tym, dziewczyny nie wiem co robic od dwoch dni mam brazowe uplawy, dzisiaj jeszcze nie czulam bobaska dlatego sie bardzo boje, myslicie zeby pojechac do szpitala jak malzonek wroci?? dziewczyny ratujcie!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Hej dziewczynki, ale sniegu nasypalo az sie ciezko chodzi, wiem o czym mowisz fijolku.
Ale ja nie o tym, dziewczyny nie wiem co robic od dwoch dni mam brazowe uplawy, dzisiaj jeszcze nie czulam bobaska dlatego sie bardzo boje, myslicie zeby pojechac do szpitala jak malzonek wroci?? dziewczyny ratujcie!!!!!!!!!


przede wszystkim nie panikuj, alle sparwdź to. Może to zwykla infekcja. Ale warto sprawdzic. Wszystko bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...