Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Cześć dziewczynki, wiecie co, chyba wczoraj moje maleństwo się do mnie odezwało 🙂. Wieczorem położyłam się, trzymałam rękę na podbrzuszu i w pewnym momencie usłyszałam i poczułam takie fajne bulgotanie 🙂. Trwało to chwilkę, ale było takie przyjemne 🙂


Super 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mozliwe 😉ja tylko bulgotanie..wczoraj po wizycie doktor mowil zeby sie uspokoic ze tak z tydzien dwa i sie zacznie kopanko 😉ale jak nie raz zabulgocze to az glupio w sklepie..nie wspomne o urzedzie..pomysla biedna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Cześć dziewczynki, wiecie co, chyba wczoraj moje maleństwo się do mnie odezwało 🙂. Wieczorem położyłam się, trzymałam rękę na podbrzuszu i w pewnym momencie usłyszałam i poczułam takie fajne bulgotanie 🙂. Trwało to chwilkę, ale było takie przyjemne 🙂

Witajcie 🙂 Ja dzisiaj też czułam jak by maleństwo się ruszało 🙂Cudowne uczucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
mozliwe 😉ja tylko bulgotanie..wczoraj po wizycie doktor mowil zeby sie uspokoic ze tak z tydzien dwa i sie zacznie kopanko 😉ale jak nie raz zabulgocze to az glupio w sklepie..nie wspomne o urzedzie..pomysla biedna 😁

A jak po wizycie? co ci lekarz powiedział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Ewellka..no lekarz zrobil mi usg 🙂dokladne wymiary dzidzi pospisywal..jestem w 16 tygodniu..dzidzia wazy144gram i ma 12.5cm 🙂 i powiedzial ze chyba dziewuszka 😉 🙂pozatym wszystko w normie,czekam na wyniki genetyczne wady płodu(4 dni musze czekac),i 5 kg doprzodu od poczatku ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej Ewellka..no lekarz zrobil mi usg 🙂dokladne wymiary dzidzi pospisywal..jestem w 16 tygodniu..dzidzia wazy144gram i ma 12.5cm 🙂 i powiedzial ze chyba dziewuszka 😉 🙂pozatym wszystko w normie,czekam na wyniki genetyczne wady płodu(4 dni musze czekac),i 5 kg doprzodu od poczatku ciazy 🙂


fajnie że wszytsko dobrze.. maluszek sie rozwija.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej Ewellka..no lekarz zrobil mi usg 🙂dokladne wymiary dzidzi pospisywal..jestem w 16 tygodniu..dzidzia wazy144gram i ma 12.5cm 🙂 i powiedzial ze chyba dziewuszka 😉 🙂pozatym wszystko w normie,czekam na wyniki genetyczne wady płodu(4 dni musze czekac),i 5 kg doprzodu od poczatku ciazy 🙂

ja jestem 1.5kg do przodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonie do mamy (mama w polsce250km ode mnie)i mowie ze chyba corcia a mama to jak na imie jej dasz ..mowie Anna-Maria,a jakby sie okazalo ze synek to Beniamim(Beni)mama mowi co??jezu Beniamim a czemu nie np,Mikołaj to takie piekne polskie imie...jezu czy moja mama wciaz mysl ze ja mam 17 lat 🙂przeciez ja mam 32 i juz sama decyduje hahah jaka ona zla na tego Beiaminka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Dzień dobry 🙂 ja dzis nie wyspana.. przed 8 sie obudziłam i juz zasnac nie mogłam 🤨 a to dla mnie za wczesnie 😲


hej, jak wogole mialam jakas dziwna te noc. ciagle sie budzilam. a jak zasypialam to mialam jakies durne sny, ze np sprzeczam sie z moja mama i budze sie z walacym sercem. Dzis mam oczy podkrazone bo takie spanie na raty to nie spanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
dzwonie do mamy (mama w polsce250km ode mnie)i mowie ze chyba corcia a mama to jak na imie jej dasz ..mowie Anna-Maria,a jakby sie okazalo ze synek to Beniamim(Beni)mama mowi co??jezu Beniamim a czemu nie np,Mikołaj to takie piekne polskie imie...jezu czy moja mama wciaz mysl ze ja mam 17 lat 🙂przeciez ja mam 32 i juz sama decyduje hahah jaka ona zla na tego Beiaminka 🙂

pamiętaj dla rodziców zawsze będziesz dzieckiem bez względu na wiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
dzwonie do mamy (mama w polsce250km ode mnie)i mowie ze chyba corcia a mama to jak na imie jej dasz ..mowie Anna-Maria,a jakby sie okazalo ze synek to Beniamim(Beni)mama mowi co??jezu Beniamim a czemu nie np,Mikołaj to takie piekne polskie imie...jezu czy moja mama wciaz mysl ze ja mam 17 lat 🙂przeciez ja mam 32 i juz sama decyduje hahah jaka ona zla na tego Beiaminka 🙂


U mnie mama też ciągle wymyśla jakieś imiona dla dziewczynki a to Ewa, a to Ola, a to Jagoda, twierdzi że ona chce wnuczkę i ma się nazywać tak jak ona chce, a chłopaki jej nie interesują 🙂 (już trzech wnuków moi rodzice mają) i ciągle mi wierci dziurę w brzuchu z tymi imionami 😠, a my już decyzję podjęliśmy odnośnie imienia, troszkę drażniące to jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasia to jest strasznie denerwujace...nie chce mamy urazic ale tez nie chce mi sie tego sluchac..bedzie Anna-Maria albo Beniamin..wczoraj doktor powiedzial ze chyba dziewuszka wiec jak potwierdzi za 2 tyg to mama nie bedzie miala duzo do myslenia bo bedzie Anna 🙂pozatym mam juz Kacperka i tez mama gadala o Kacper to tak smiesznie a teraz 14 lat go kocha i wciaz Kacperus,Kacperku 🙂jezu z tymi mamuskami 😉my bedziemy takie same 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
a co do ruchów to u każdej jest inaczej.. mi np lekarz powiedział ze ruchy bede czuc od 18-20 tyg., narazie bulgotki czuje... 🙃


ja nie wiem jak t jest z tymi ruchami 😞 wczesniej czulam czesto ,a terz od dwoch dni w zasadzie cisza.. 😞 wyczekuje i moze to jest bledem. wiem ze wszystko jest ok bo bylam we wtorek na kontroli. Ale brakuje mi tego smyrania.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Joasia to jest strasznie denerwujace...nie chce mamy urazic ale tez nie chce mi sie tego sluchac..bedzie Anna-Maria albo Beniamin..wczoraj doktor powiedzial ze chyba dziewuszka wiec jak potwierdzi za 2 tyg to mama nie bedzie miala duzo do myslenia bo bedzie Anna 🙂pozatym mam juz Kacperka i tez mama gadala o Kacper to tak smiesznie a teraz 14 lat go kocha i wciaz Kacperus,Kacperku 🙂jezu z tymi mamuskami 😉my bedziemy takie same 😉


Pewnie masz racje że będziemy takie same 🙂, ale nie ma bata, nie nadam dziecku imienia które mnie i mojemu narzeczonemu się nie podoba, będzie po naszemu 🙂, tak samo jeżeli chodzi o chrzestną dla maleństwa, chce wziąć przyjaciółkę na chrzestną i jest wielka afera, że mam siostry więc powinnam wziąć siostrę, bo niby na rodzinę zawsze można liczyć, a to guzik prawda 😞 jak to się mówi, z rodziną się dobrze wychodzi tylko na zdjęciu... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
dziewczyny, a czy Wam tez leci krew z nosa? 😞 ja od kilkunastu dni budze sie z zapchanym nosem i jak czyszcze to widze ze krew schodzi.


witajcie bąbelkowe mamusie 🙂 co do nosa to ja odkąd jest zimno i grzejniki grzeją mocniej to co noc budze sie i nos mam wysuszony na maxa i dziwnie zatkany a wszystko to własnie przez suche powietrze próbuje jakos nawilżac powietrze chociaz na noc i wietrzyc mieszkanie ale zastanawiam sie tez nad kupnem nawilzacza elektrycznego przyda sie na przyszła zime również
wiec Fijolku mysle że winowajcą jest własnie zbyt suche powietrze w mieszkaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...