Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
znajoma ze SR urodziła tydzień temu corcie ale najlepsze jest to ze jak dojechała do szpitala to juz była II faza porodu która trwała zaledwie 5 minut i zanim przeszła z IP na porodówke to nawet butów nie zdazyła zdjąc i już były parte i prawie na stojąco w pozycji kucznej urodziła a pózniej sama poszla na sale poporodową 🤪 to sie nazywa błyskawiczny poród 🙂 ehhh jak ja bym tak chciała


O kurcze, czad! 🤪 Też tak poproszę! 😁
A na razie łapią mnie skurcze, bolesne bardzo, ale jakieś takie długie, bez odstępów, więc nawet nie wiem co ile łapią... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Jamergaretko,nasz Kevinek tez mial zoltaczke.Chodzilam z nim pod szpitalem na spacery na sloneczko.Niestety to malo pomoglo,bo rano wyniki malaly,a wieczorem wzrastaly.Ale co nam pomoglo,to terapia swietlna w specjalnym inkubatorze.Kevinek lezal tam pod specjalnymi lampami.Mial tylko pampersa i specjalne okularki na sobie.Terapia trwala cala dobe.Kevinek byl wyjmowany tylko na karmienie.Serce mi sie krajalo,jak patrzylam na to.Ale terapia pomogla! Bylam po tym taka szczesliwa! Ale i pozniej musielismy dbac o to,zeby malutki czesto na swietle przebywal.A propo slonca! Nie na sloncu! W cieniu,a w domu lozeczko kolo okna stawiac! 😘



Justyna - Maja byla 2 doby naswietlana 😞 i spadło z 14,6 do 11,8 i stwierdzili ze juz ok bo spada ale dzis sa 2 tyg od tamtej pory i spadło tylko d 10,6 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasz synek też miał żółtaczke i w szpitalu miał naświetlenia przez co nie mogliśmy wrócić do domu ze 3 dni miał tyv=ch naświetlen najpierw w inkubatorze a potem na takm łóżeczku z lampami od spodu (jako wczesniak miescił sie na tym łóżeczku).
Przy wypisie miał 11,2 chyba bilirubiny a 2 tygodnie później 8,2 teraz nie wiem ale oczka ma ładne białe czasem jak sie przegrzeje to na buzi lekko żółknie ale to znak że za gorąco mu jest i tyle 🙂

Będzie dobrze nie martw się!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Anonimosia ładne zdjecie 🙂 a jaki szpiczasty brzuszek masz 🙂


Aneczka, dziękuję 😘 Obwód w pasie: 118 cm, czyli jakieś 50 cm na plus. I 18 kg na plus, czyli 36% więcej w stosunku do mojej poprzedniej wagi... Jestem wielorybem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Anonimosia ładne zdjecie 🙂 a jaki szpiczasty brzuszek masz 🙂


Aneczka, dziękuję 😘 Obwód w pasie: 118 cm, czyli jakieś 50 cm na plus. I 18 kg na plus, czyli 36% więcej w stosunku do mojej poprzedniej wagi... Jestem wielorybem 😁


no cos ty do wieloryba Ci jeszcze duzo brakuje .... 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Nasz synek też miał żółtaczke i w szpitalu miał naświetlenia przez co nie mogliśmy wrócić do domu ze 3 dni miał tyv=ch naświetlen najpierw w inkubatorze a potem na takm łóżeczku z lampami od spodu (jako wczesniak miescił sie na tym łóżeczku).
Przy wypisie miał 11,2 chyba bilirubiny a 2 tygodnie później 8,2 teraz nie wiem ale oczka ma ładne białe czasem jak sie przegrzeje to na buzi lekko żółknie ale to znak że za gorąco mu jest i tyle 🙂

Będzie dobrze nie martw się!!!


Kasiu ale macie spadek ładny. u nas przy wypisie było 11,8 a poltora tyg pozniej 10,6. powiedzieli ze jak spodnie o 2 jednostki czyli 8,6 to juz bedzie ok. dzis i jutro chcialam naswietlac sloneczkiem ale dzis nam kiepsko poszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
dziewczyny a jak sie zachowują Wasze dzieci jak nie spią. bo Majka chwile sie pokreci i juz płacz. najchetniej siedzi caly czas na moim brzuchu bo inaczej marudzi. mama mowi ze juz ją rozpiescilam ale co robić jak tylko przytulanie ją uspokaja


MArtynka jak sie budzi to marudzi.. ale nie płacze.. i jak nie spi to tez.. płacz jest jedynie po wyjeciu z wanienki 😞
np po karmieniu staramy sie ja kłasc.. bo zauwazyłam ze zaczyna cyca jak smoka wykorzystywac.. dziedzi sa sprytne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasz Kevinek ma problemy z kolka i napreza sie jak go brzuszek boli...serce mi sie kraja 😞 Teraz melenstwo spi,ale zawsze sie budzi jak go boli.Czasami juz z sil opadam,ale wiem,ze ten czas niedlugo minie.A narazie trzeba byc silnym i miec duza porcje cierpliwosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...