Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Adka a Ty napisałaś coś ślicznego z tym aniołem. Coś pięknego. Przeczytałam mężowi i mu się spodobało tylko powiedział, że tam zabrakło męskiego anioła 🙂


Aneczko mama to największy anioł w życiu dziecka czy małego czy dorosłego.Ja nigdy nie dopuszczałam myśli że mojego anioła Bóg zabierze do siebie a niestety tak się stało półtora roku temu 😞 Mimo że przecież byłam dorosła bo mam 36 lat mama zawsze była przy mnie chociaż mieszkała 100 km od mojej miejscowości .Czasami wydawało mi się że az zabardzo jest opiekuńcza a ona powtarzała zobaczysz jak będziesz mieć swoje dzieci.I to prawda !!!!
Czy małe czy duże tak samo się martwimy o ich zdrowie ,bezpieczeństwo i szczęście!
Dla mamy zawsze jesteśmy dzieckiem a ona naszym aniołem stróżem 🙂

Bardzo mi jej brakuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
marinka napisał(a):
Adka a Ty napisałaś coś ślicznego z tym aniołem. Coś pięknego. Przeczytałam mężowi i mu się spodobało tylko powiedział, że tam zabrakło męskiego anioła 🙂


Aneczko mama to największy anioł w życiu dziecka czy małego czy dorosłego.Ja nigdy nie dopuszczałam myśli że mojego anioła Bóg zabierze do siebie a niestety tak się stało półtora roku temu 😞 Mimo że przecież byłam dorosła bo mam 36 lat mama zawsze była przy mnie chociaż mieszkała 100 km od mojej miejscowości .Czasami wydawało mi się że az zabardzo jest opiekuńcza a ona powtarzała zobaczysz jak będziesz mieć swoje dzieci.I to prawda !!!!
Czy małe czy duże tak samo się martwimy o ich zdrowie ,bezpieczeństwo i szczęście!
Dla mamy zawsze jesteśmy dzieckiem a ona naszym aniołem stróżem 🙂

Bardzo mi jej brakuje 😞

Mamusi nikt nie zastąpi. Przykro mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
Monalissa mój M ma tak samo jak Twój. Jutro idziemy na USG i on w ogóle nie dopuszcza do myśli że może jest dziewczynka 🙂 Mówi tak samo jak Twój, że chłopaka to wszystkiego będzie chciał go nauczyć 🙂 A jak będzie dziewczynka to też super tylko przyszli koledzy jej będą mieli przekichane 🙂
Dziewczynki ja mam dziś wolne bo w przedszkolu awaria wody 🙂 Ale na 18 jadę na szkolenie 🙂


Mój chciałby bardzo córeczkę 🙂. Jak się go zapytałam czy będzie uczył ją mechaniki (bo w tym zawodzie pracuje) to on odpowiedział "No ba, niech sobie dziewczyna radzi w życiu 🙂"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
ja 2 kg nie wiem czy sie cieszyc czy martwic


Jeżeli z dzidziusiem jest wszystko dobrze to nie ma co się martwić 🙂. Znam dziewczynę, która urodziła dziecko ważące ponad 3kg a ona sama wyglądała jakby się po prostu przejadła. Jak się dowiedziałam że jest w 9miesiącu to zaznałam szoku bo wyglądała na 4 czy 5 miesiąc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TAk w ogole to witajcie.. dzis u mnie piękne słoneczko świeci 🙂
Adka no koniecznie musisz napisac jak robisz ta karkówke.. ale mam ochote i jeszcze ta kapusta kiszona.. 🙂 🙂 mniam...
Wiecie co chciałam was zapytac czy któras chodzi na zajęcia -typu aktywne 9 miesiecy???
ja własnie sie zapisałam i dzis lece na 15:30 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
TAk w ogole to witajcie.. dzis u mnie piękne słoneczko świeci 🙂
Adka no koniecznie musisz napisac jak robisz ta karkówke.. ale mam ochote i jeszcze ta kapusta kiszona.. 🙂 🙂 mniam...
Wiecie co chciałam was zapytac czy któras chodzi na zajęcia -typu aktywne 9 miesiecy???
ja własnie sie zapisałam i dzis lece na 15:30 .


U nas nie ma takich zajęć aktywne 9 miesięcy 😞
A karkóweczke robie tak:
karkówke kroje w centymetrowej grubości plastry ,przyprawiam i podsmażam na brązowo,w trakcie podsmażania dodaje piętkę chlebka wtedy ona ładnie się podpieka i jest ładny ciemny kolor sosiku ,zalewam wodą i duszę z 30 minut.
W osobnym garnuszku gotuje kapustke kiszona na pół kilo mięska daje 1,20kg kapustki.
Ugotowaną kapustke lekko kroje i mieszam z wcześniej podsmażoną cebulką w kosteczkę .
Do tej kapustki wrzucam miesko z sosikiem i mieszam .Duszę to jeszcze z pół godzinki.
Dla lepszego smaku kapustki dodaje jeszcze kostkę mięsną winiar.

Naprawde pycha 🙂 Zyczę smacznego. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
TAk w ogole to witajcie.. dzis u mnie piękne słoneczko świeci 🙂
Adka no koniecznie musisz napisac jak robisz ta karkówke.. ale mam ochote i jeszcze ta kapusta kiszona.. 🙂 🙂 mniam...
Wiecie co chciałam was zapytac czy któras chodzi na zajęcia -typu aktywne 9 miesiecy???
ja własnie sie zapisałam i dzis lece na 15:30 .


U nas nie ma takich zajęć aktywne 9 miesięcy 😞
A karkóweczke robie tak:
karkówke kroje w centymetrowej grubości plastry ,przyprawiam i podsmażam na brązowo,w trakcie podsmażania dodaje piętkę chlebka wtedy ona ładnie się podpieka i jest ładny ciemny kolor sosiku ,zalewam wodą i duszę z 30 minut.
W osobnym garnuszku gotuje kapustke kiszona na pół kilo mięska daje 1,20kg kapustki.
Ugotowaną kapustke lekko kroje i mieszam z wcześniej podsmażoną cebulką w kosteczkę .
Do tej kapustki wrzucam miesko z sosikiem i mieszam .Duszę to jeszcze z pół godzinki.
Dla lepszego smaku kapustki dodaje jeszcze kostkę mięsną winiar.

Naprawde pycha 🙂 Zyczę smacznego. 😁



Jak zawsze narobi apetytu. Zrobię po weekendzie obowiązkowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
dziewczyny chodzicie na aerobik>>>???




nie 🤢
Chyba jestem za leniwa a z drugiej strony ja przez ten krzyż to mam bardzo ograniczony ruch!
Mam schorzenie kręgosłupa a jeszcze ciąża dokłada swoje!
Dopiero był by ubaw na hali bo ja bym cwiczyła jak w zwolnionym tempie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...