Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
witam
ja dzis dzien pelen wrazen. Moj maz jutro wyjezdza a tydzien i dzis wielkie pakowanie, zakupy i milion spraw na glowie.
A o 18:30 w koncu wyczekana wizyta u genetyka i usg polowkowe 🙂
🤪 juz sie nie moge doczekac.
Wczoraj moj maz smyral mnie po brzuszku tak delikatnie i w pewnym momencie poczul kopniaka 🙂 alez byla radosc... czekam na kolejne kopniaki!!
milego dnia!! 😁


Fijołek czekam na relacje z wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂. Jadę dziś do swojej miejscowości, kilka spraw odnośnie ślubu załatwić trzeba i zostaję tam aż do wtorku 🙂 we wtorek 14go mam wizytę kontrolną. Będę miała zapewne duuuuużo stron do przeczytania po powrocie 🙂. Trzymajcie się cieplutko. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Ja mam coraz mniej czasu na Brzuszka, bo przeprowadzka za 7 dni, więc w domku sprzątanie no i powoli zaczynam pakowanie.
Na szczęście mam pomoc w postaci mamy siostry, bo inaczej nie dałabym rady.
Rwa cały czas o sobie przypomina 😲
Ja mogę doradzić dwie pozycje: leżenie na plecach, nogi zgięte pod kątem prostym - oparte np o grubą poduszkę lub leżenie na boku z podkurczonymi nogami.

Już się nie mogę doczekać wtorkowej wizyty 🙂

Miłego weekendu Brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂
ja dzis od rana zalatana.. na 10 byłam u kosmetyczki, 🙂 i tak fajnie milusio mi sie zrobiło 🙂 zrobiłam zakupy 🙂 zaraz biore sie za sprzatanie i robienie obiadku ... karkówka w nie daje mi spokoju.. wiec dzis ja zrobie 😁
Adka a z czym jecie ta karkówke z ziemniakami ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
witajcie 🙂
ja dzis od rana zalatana.. na 10 byłam u kosmetyczki, 🙂 i tak fajnie milusio mi sie zrobiło 🙂 zrobiłam zakupy 🙂 zaraz biore sie za sprzatanie i robienie obiadku ... karkówka w nie daje mi spokoju.. wiec dzis ja zrobie 😁
Adka a z czym jecie ta karkówke z ziemniakami ???


Najlepsze z kopytkami ale ja robię też z ziemniaczkami 🙂
Aneczko zrób tak zeby było dużo sosiku z tego mięska wtedy ta kapustka ma lepszy smaczek.
Ale sosik nie zaklepuj mąką.
zapomniałam dopisać ze ja na koniec wyjmuje mięsko i lekko kapustkę zaciągam delikatną zasmażką z mąki razem z tym sosikiem z miesa. No i jak pisałam wcześniej dodaje piętke z chlebka jak podpiekam mięsko to jak ona ci się podpiecze tak mocno to ją wyjmij z garnka zanim mięsko zalejesz wodą.
Życze Wam smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki! a ja przy koncu tygodnia powoli zaczynam porzadki przedswiateczne, niestety idzie to bardzo powoli bo plecki nie daja mi spokoju, bola nawet w nocy, macie na to jakis sposob? nie chce faszerowac sie apapami bo to bez sensu. A co do dzisiejszego obiadku to nalesniczki na pare roznch sposobow, ja lubie na slodko a maz na pikantno. takze mam dzis troche zajec... a teraz z pieskiem. Milego popoludnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂
wiec od początku. Wszystko jest jak trzeba. Serce bije jak dzwon. 🤪
100% DZIEWCZYNKA!!

Wg usg pokazuje sie 20 juz tydzien (wg OM 19). Fasola ma 20cm i wazy 330gram
🙃
jest mocno osadzona na moim kregoslupie stad zapewne te bole krzyza.
Wg tego badania, nasza coreczka powinna przyjsc na swiat 28/04/2011 🙂

Szalejemy ze szczescia ze wszystko jest jak trzeba! Brak mi slow. I ciagle patrze na to nagranie, jak Malenstwo zaciska piastki.
W pewnym momencie wypiela sie do nas pupcia 🙂 rewelacja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...