Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki! kryzys z moimi wlosami powoli zazegnany, szampon i plukanka co prwada jeszcze nie do konca ale juz lekko zmienily te wstretne zolte wlosy, az mi sie samopoczucie poprawilo.
Ja dzis na obiadek robie bitki w sosie do tego ziemniaczki i surowka, ale zaczne troszke pozniej bo chce ogladnac miedzy kuchnia a salonem potwierdzam dzis bedzie o modzie dla ciezarnych 🙂
a co do plci to moj maz tryska duma ze bedzie synek, ja tez ale wiecie z coreczka zawsze mialabym wiecej do pogadania 🙂 a jesli chodzi o skore to mnie tez swedzi, na nogach takze ale samruje je oliwka wiec to troche zalagadza, tylko co moze zalagodzic ten bol plecow??? milego popoludnia buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
koci grzbiet, kładę się na boku i podnoszę nogę. Takie popularne ale mi nie szkodzą.


A się spytam ćwiczycie mięśnie kegla??


ja tez staram sie kilka razy dziennie robic koci grzbiet i ogolnie rozciagac delikatnie boki. pomaga. najbardziej prawy bok boli przy schodzeniu ze schodow i jak dluzej spceruje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cwiczenia były gównie z piłka... łatwiej było wykonywac niektore cwiczenia.
a te bez to np:1.-leżysz na plecach dłonie pod głową łokcie na ziemi jak do brzuszków .. kolana zgięte na jedną strone i delikatnie na miesnie boczne brzucha(talia)
2. stoisz w rozkroku jedna noga zgięta druga wyprostowana stopy równolegle i i rozciągasz na ta zgięta,, mam nadzieje ze cos z tego wiesz co napisałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adka, też spisałam przepis na karkówkę i pewnie spróbuję zrobić w weekend. W ogóle, jak macie jakieś fajne i ŁATWE 😉 przepisy, to ja z wielką chęcią je poznam. Mam dość naszej nieurozmaiconej kuchni a z gotowaniem u mnie kiepsko... 😠

Mnie całe szczęście nic nie swędzi, nie wiem, czy bym wytrzymała. Mam tendencję do drapania 😜

Hussi, cieszę się, że kolor włosów już coraz lepszy 🙂 Podobno właśnie dlatego się też nie farbuje w ciąży, że kolory mogą wyjść zupełnie inne niż powinny. Włosy w ciąży jakoś inaczej reagują, nie znam szczegółów niestety.

Fijolek, na bóle pleców ja bym spróbowała ciepły prysznic, niech się plecy rozgrzeją a potem jeszcze trochę poleżeć. Mnie bolały kilka razy i za każdym razem pomogło. No i jeszcze jak leżę to podnoszę nogi do góry, tak, że odcinek lędźwiowy jest bliżej podłoża. Mam nadzieję, że w miarę jasno to napisałam 🥴 i że pomoże 🙂

Marinka, super zdjęcia z ciąży z Anielką i powiem Ci, że malutki miałaś ten brzuszek jak na 9 miesiąc i 4kg bobasa! Koleżanka też miała mały brzuszek, ale i córeczkę urodziła poniżej 3 kg. Ciekawe jak bardzo się to wszystko różni w zależności od mamusi 🙂

Jejku, jaka jestem dzisiaj zmęczona! Praca mnie bardzo męczy. Z drugiej strony, jeszcze tyle rzeczy do zrobienia.. Ehhh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...