Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
hej brzuszki
marinka powiem ci ze ja jeszcze nic nie czuje ale jak bylam na usg przed świętami to mój gin jezdził mi głowicą od poziomu jajników do wysoko ponad pepek i gdzies powyzej pepka podobno były nózki ale nie wiem czy faktycznie to jezdzenie głowica odpowiada idealnie położeniu dzidzi w danej chwili
nadal cierpliwie czekam az sie przebije przez mój tłuszczyk 🤔 wyglada na to jednak troche go jest... ☺️


No właśnie mi też jeżdził powyżej grobo pępka bo nóżki tam były 🙂 Monaliska już niedługo poczujesz, zobaczysz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
hej brzuszki
marinka powiem ci ze ja jeszcze nic nie czuje ale jak bylam na usg przed świętami to mój gin jezdził mi głowicą od poziomu jajników do wysoko ponad pepek i gdzies powyzej pepka podobno były nózki ale nie wiem czy faktycznie to jezdzenie głowica odpowiada idealnie położeniu dzidzi w danej chwili
nadal cierpliwie czekam az sie przebije przez mój tłuszczyk 🤔 wyglada na to jednak troche go jest... ☺️

to ile ty wazysz ze masz tyle tłuszczyku na brzuszku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
monalissa napisał(a):
hej brzuszki
marinka powiem ci ze ja jeszcze nic nie czuje ale jak bylam na usg przed świętami to mój gin jezdził mi głowicą od poziomu jajników do wysoko ponad pepek i gdzies powyzej pepka podobno były nózki ale nie wiem czy faktycznie to jezdzenie głowica odpowiada idealnie położeniu dzidzi w danej chwili
nadal cierpliwie czekam az sie przebije przez mój tłuszczyk 🤔 wyglada na to jednak troche go jest... ☺️

to ile ty wazysz ze masz tyle tłuszczyku na brzuszku?


niby normalnie bo przy wzroscie 163 waze teraz 64 i przybyło mi cos kolo 3,5 kg ale brzuszek taki malutki zawsze miałam 🙂 a po najedzeniu sie spokojnie mogłam udawac ciężarówkę a na plaży to czasami tak wypinałam brzuszek ze miałam taki jak teraz gdzy nic z nim nie robie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
monalissa napisał(a):
hej brzuszki
marinka powiem ci ze ja jeszcze nic nie czuje ale jak bylam na usg przed świętami to mój gin jezdził mi głowicą od poziomu jajników do wysoko ponad pepek i gdzies powyzej pepka podobno były nózki ale nie wiem czy faktycznie to jezdzenie głowica odpowiada idealnie położeniu dzidzi w danej chwili
nadal cierpliwie czekam az sie przebije przez mój tłuszczyk 🤔 wyglada na to jednak troche go jest... ☺️

no to narmalna waga 🙂 ja tez jak nie bylam w ciazy to mialam lekki brzuszek
taka mam budowe.pozdrawiam i zycz milego popoludnia 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
dzięki! póki co jestem spokojna i cierpliwie czekam 🙂

Monalissa Ja tez nic jeszcze nie czuje a moją koleżankę ( ma termin na 10 maja) już tak jej maluszek kopie, że jej mąż nawet wyczuwa... W ten poniedziałek miałam wizytę u gin i powiedziałam jej o swoich obawach. Zrobiła mi szybki podgląd USG, żeby sprawdzić serduszko i okazało się że maluszek jest bardzo ruchliwy ale ma dużo miejsca i po prostu bardzo rzadko "obija" się w środku i ja tego akurat nie wyłapuję ( możliwe, ze śpię w tym czasie albo jestem czymś bardzo zajęta). Powiedziała mi tez, że pierworódki często dopiero w 20 tygodniu zauważają pierwsze ruchy... Uspokoiłam się i teraz z niecierpliwością " nasłuchuję" tych ruchów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
monalissa napisał(a):
dzięki! póki co jestem spokojna i cierpliwie czekam 🙂

Monalissa Ja tez nic jeszcze nie czuje a moją koleżankę ( ma termin na 10 maja) już tak jej maluszek kopie, że jej mąż nawet wyczuwa... W ten poniedziałek miałam wizytę u gin i powiedziałam jej o swoich obawach. Zrobiła mi szybki podgląd USG, żeby sprawdzić serduszko i okazało się że maluszek jest bardzo ruchliwy ale ma dużo miejsca i po prostu bardzo rzadko "obija" się w środku i ja tego akurat nie wyłapuję ( możliwe, ze śpię w tym czasie albo jestem czymś bardzo zajęta). Powiedziała mi tez, że pierworódki często dopiero w 20 tygodniu zauważają pierwsze ruchy... Uspokoiłam się i teraz z niecierpliwością " nasłuchuję" tych ruchów.


no właśnie chyba ma duzo miejsca bo na usg przedostatnim to kręcił się tak że az misiek się smiał a ostatnio tylko ruszał nózkami i raczkami no i juz jest duzy i nie bardzo dalo sie zobaczyc go w całosci jak fika 🙂 byc może będzie po prostu grzecznym synkiem mamusi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez do niedawna martwilam sie ze nie czuje ruchow a od kilku dni szaleje mala .Wczoraj chyba nawet miala czkawke bo tak smiesznie pukala.Cierpliwosci kochane i jeszcze w wasze brzuszki malenstwa beda kopac 🙂Mezowi nie udalo sie jeszcze wylapac kopniaczka ale bratowa poczula jak sie mala przekrecala. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej dziewczynki 🙂


Cześć Olu 🙂.

Witam ponownie dziewczynki, właśnie wróciłam z zakupów w PEPCO. Za troszkę ponad 50zł kupiłam 2kaftaniki, bluzeczkę na długi rękaw, 5par bodów na krótki rękaw i 2pary na długi, człowiek jak się nakręci to przestać nie może 🙂. Starałam się wybierać rzeczy te ciut większe na 62cm, chociaż i kilka mniejszych ciuszków wynalazłam 🙂. Na razie jeszcze nie wiem co u mnie w brzuszku rośnie, więc wybierałam uniwersalne kolory, dwie rzeczy mają różowe akcenty, ale wg mnie będą pasowały zarówno na chłopca jak i dziewczynkę 🙂. Nastrój od razu lepszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Joasiu 🙂ja jeszcze nie kupilam nic dzidzi..ale za to moja mama wyslala mi moje spioszki ktore maja 32 lata 🙂i sa jeszcze piekne..takie malusie..antyk hahaha ubiore mojej Ani jak sie urodzi i wysle mamie zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
hej Joasiu 🙂ja jeszcze nie kupilam nic dzidzi..ale za to moja mama wyslala mi moje spioszki ktore maja 32 lata 🙂i sa jeszcze piekne..takie malusie..antyk hahaha ubiore mojej Ani jak sie urodzi i wysle mamie zdjecie 🙂


Ojej 🙂 jak słodko 🙂 będzie cudna pamiątka 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom 🙂malo tego to jeszcze mam moje lozeczko ktore wychowalo..mojego brata,kuzynow,kuzynki i mojego synka..wyglada jak nowe..drewniane i bialusie..a teraz o ile kuzynka sie domysli oddac bedzie slozylo mojej Ani..a jak sie nie domysli kupie nowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie jak tak rzeczy przechodzą z pokolenia na pokolenie 🙂. Mnie się śmiać chciało jak zobaczyłam mojego 3-letniego siostrzeńca w mojej bluzie, w której chodziłam jako dziecko w żółwie ninja 😁. Zabójczo w niej wyglądał 🙂
A ja sobie łóżeczko odkupiłam od koleżanki z pracy za symboliczną cenę, bardzo ładne, drewniane, po dwóch dziewczynkach, ale wcale nie zniszczone. Dorzuciła mi do tego materac i pościel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
no napewno hehe 🙂za mnie na topie byla pszczolka Maja 🙂zyje juz 4 stycznia mam wizyte..a pozniej 10 styczen 3D..bardzo to przezywam...

Witaj Olu!
Ja mam 3d i 4d 13 stycznia (prywatną wizytę zamówiłam) i tak śmiesznie się złożyło , że w ten poniedziałek dostałam skierowanie na 2d na 10 stycznia. Też już żyje tymi dniami bo wciaż nie wiem co tam tak cicho siedzi w moim brzuszku no i uwielbiam patrzeć na tego małego wiercipiętę... Koniecznie zaraz po wizytach musimy napisać jak tam nasze maluchy 🙂
Łóżeczko dostałam w spadku po synku znajomej, wózek i fotelik do samochodu odkupiłam po córeczce przyjaciół a ciuszki powoli już kupuję i zbieram po znajomych i rodzinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
no napewno hehe 🙂za mnie na topie byla pszczolka Maja 🙂zyje juz 4 stycznia mam wizyte..a pozniej 10 styczen 3D..bardzo to przezywam...


Domyślam się 🙂. Ja mam wizytę 11stycznia no i przy okazji USG ale tylko to w 2d. USG 3D to na pewno niezła frajda dla przyszłego rodzica, ale mnie troszkę szkoda pieniążków bo musiałabym iść gdzieś tu w W-wie, w stolicy jest troszkę drogo, a u mnie w Rykach nie ma możliwości zrobienia 3D (tam mam swojego lekarza prowadzącego). Postanowiłam że 2d mi wystarczy, a 50zł za USG to nie jest tak dużo 🙂 Mam zamiar wziąć ze sobą mojego mężczyznę, no wtedy to już będzie mąż bo 3dni wcześniej jest nasz ślub 🙂. Może uda się poznać płeć maleństwa 🙂. Fajny prezent ślubny byśmy mieli 🙂. Już się nie mogę doczekać żeby moją rybkę zobaczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z synkiem tez nie robilam 3 D bo nawet chyba nie bylo..teraz jak mieszkam w niemczech mam za darmo 3D tylko musze dojechac do Berlina wiec spoko...zaraz musze isc z moim piesiem na spacerek jest strasznie chory 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...