Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
justyna_88 napisał(a):
w ogóle słyszałyście o przytulankach-usypiankach firmy sterntaler http://allegro.pl/sterntaler-owieczka-stella-z-bijacym-sercem-i1419015867.html ? Wyposażona jest w moduł imitujący bicie serca, włącza się automatycznie gdy maluch zaczyna płakać i wyłącza gdy się uspokaja.
Moja koleżanka ma, bardzo sobie chwali. Zastanawiam się nad zakupem 😉


śliczna ta owieczka. ja tylko widziałam reklamę w jakiejś gazecie ale były sporo droższe od tej z allegro - ale wyglądały tak samo


A jak sądzicie faktycznie jest taka rewelacyjna, bo mi się troche wydaje że co z tego że dzidziuś będzie słyszał bicie serca a nie będzie nikogo czuł kto go przytuli, i wydaje mi się że i ta się nie uspokoi, ale to est moje zdanie nie spotkałam się nigdy z czymś takim i poprostu mi się tak wydaje a wam?




Mi szkoda kasy na takie gadzety wole cos innego kupić. A TY kiedy wracasz do pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_88 napisał(a):
Hej Dziewczyny 😉
a czy pozwalacie sobie od czasu do czasu na małą kawkę? 🙂
bo ja czasem jestem tak śpiąca, że chociaż jedną/dwie w tygodniu muszę wypić i potem mam lekkie wyrzuty sumienia... jak sobie pomyślę o tym małym serduszku i kofeinie 🤨

ja bardziej kawke "dla smaku", ale rzadko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znajoma - starsza pani opowiadała mi że siedziała ze swoim maleńkim wnukiem - jak jej córka -a mama dzidziusia szła na zajęcia. zawsze był problem bo mały bez mamy bardzo płakał. i ta moja znajoma wymyśliła sposób - kładła koło chłopca szlafrok jego mamy. dzidziuś czuł zapach i miękkość i był spokój. to było 25 lat temu więc owieczek z bijącym serduszkiem nie było - a sposób z ciuszkiem mamy pewnie sprawdza się do dziś.nasze dzidziusie są wyczulone na nas - tak jak pisałyście z tym kopaniem - nam daje znaki - a innym niekoniecznie. mamy swoją tempereturę, zapach a nie tylko bijące serduszko 🙂 ale w gazecie chwalili te owieczki - więc sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
fijolek napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
dziewczyny a kupujecie posciele?

ja kupilam ochraniacz do lozeczka i dwa przescieradelka. kolderki i podusi nie bede kupowac.

a mozesz przyslac jeszcze raz link z tym ochraniaczem ktory kupilas

pewnie
http://allegro.pl/ochraniacz-do-lozeczka-30x180cm-wiele-wzorow-i1413952176.html
ja wzielam z owieczkami ekri.

a jak zamawiasz to wplacasz na konto czy przy dostawie placisz

wiesz, staram sie zawsze wplacac wczesniej na konto. jakos tak mi wygodniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
justyna_88 napisał(a):
w ogóle słyszałyście o przytulankach-usypiankach firmy sterntaler http://allegro.pl/sterntaler-owieczka-stella-z-bijacym-sercem-i1419015867.html ? Wyposażona jest w moduł imitujący bicie serca, włącza się automatycznie gdy maluch zaczyna płakać i wyłącza gdy się uspokaja.
Moja koleżanka ma, bardzo sobie chwali. Zastanawiam się nad zakupem 😉


śliczna ta owieczka. ja tylko widziałam reklamę w jakiejś gazecie ale były sporo droższe od tej z allegro - ale wyglądały tak samo


A jak sądzicie faktycznie jest taka rewelacyjna, bo mi się troche wydaje że co z tego że dzidziuś będzie słyszał bicie serca a nie będzie nikogo czuł kto go przytuli, i wydaje mi się że i ta się nie uspokoi, ale to est moje zdanie nie spotkałam się nigdy z czymś takim i poprostu mi się tak wydaje a wam?




Mi szkoda kasy na takie gadzety wole cos innego kupić. A TY kiedy wracasz do pracy?


No mi też szkoda kasy i wydaje mi się że chyba nie zawsze sie sprawdzi wole chyba malego sama uspokoic jak bedzie plakac hehe a ja nie wiem czy tam wroce mysle ze chyba pojde na wychowawczy ale zobaczymy jak sie wszystko ulozy...wiesz gdyby to jeszcze byla super praca ale tam straszna nerwowka byla wiec wole chyba z synkiem zostac



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justyna_88 napisał(a):
Hej Dziewczyny 😉
a czy pozwalacie sobie od czasu do czasu na małą kawkę? 🙂
bo ja czasem jestem tak śpiąca, że chociaż jedną/dwie w tygodniu muszę wypić i potem mam lekkie wyrzuty sumienia... jak sobie pomyślę o tym małym serduszku i kofeinie 🤨

ja bardziej kawke "dla smaku", ale rzadko.


ja pije capuccino, a raz na jakis czas rozpuszczalna z mlekiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Gosiaa a ty mieszkasz w Wielkopolsce okolice Konina?


ja jestem obywatelka UK od 10 msc;p


Aha bo w profilu masz Żychlin a niedaleko mnie jest taka miejscowość 🙂
ja pochodze z tego drugiego zychlina woj.lodzkie :P taka dziura 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do tych owieczek z bijącym sercem to podobno sa baaaaaaaardzo przydatne w szpitalu po porodzie 🙂
a co do kawy z racji mojego niskiego cisnienia to moj lekarz powiedział ze jak lubie to słabą moge wypic lepsze normalne ciśnienie niż ból głowy z powodu zbyt niskiego ale niestety nie działa na moje ciśnienie kofeina 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Beatka a na strronce z ta zabaweczka jest wozek nie wiesz jaka to firma??/


Jeśli dobrze widze to Coneco V3 mustang mi się właśnie taki podoba w takim kolorze lub z pomarańczowym i taki mamy zamiast kupic choc jeszcze z innej firmy tez mi sie podoba i moze byc dylemat



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
nom dzieki 🙂bardzo ladny..a widzialas wozki Tiko...ja jestem nimi zauroczona....chociaz Justysia tez mi jeden fajny pokazala..dylemat...


Widziałam też fajne mi sie podoba ten Coneco a mojemu mężowi taki http://allegro.pl/raf-pol-wozek-wielofunkcyjny-magnum-fotelik-tacka-i1403420272.html czarno turkusowy i my w sumie mamy dylemat między tymi dwoma....Dobra idę myć włoski niedługo wrócę, napiszcie co sądzicie o tych moich wózeczkach, ktory wybrać??



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...