Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
MArinka.. no super znowy zdjecia dodałas mała fotogeniczna 🙂 🙂 a nosidełko juz dodałam do ulubinych i napewno kupie.. my tez duzo wyjezdzamy a wiem ze to wygoda 🙂 🙂


a polecam z całego serducha. Mamy jeszcze infantino ale jakoś nam się nie sprawdzał. ANielka jęczała w nim . a w tych to zasypia. i dłuuuuuuuuugo może chodzić , tylko my się boimy i zawsze robimy często przerwy. I jest to wygodne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Fijołek mam pytanko, czy do tego ochraniacza co zamówiłas jest tez posciel?????????
daj znac jak było u lekarza.. 😘

Ja nie fijolek ale myślę, że mogę pomóc 😉
Tak są takie pościele np tutaj http://allegro.pl/5-el-posciel-dla-dzieci-120x90-balbina-i1408340185.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Fijołek mam pytanko, czy do tego ochraniacza co zamówiłas jest tez posciel?????????
daj znac jak było u lekarza.. 😘

Ja nie fijolek ale myślę, że mogę pomóc 😉
Tak są takie pościele np tutaj http://allegro.pl/5-el-posciel-dla-dzieci-120x90-balbina-i1408340185.html

A Ty joma zamawiasz którąś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie 🙂 Ja wlasnie po pracy.Od marca bedzie jej coraz mniej,bo sily nie te i wszystko powoli sie robi 😆 Ja bede miala 4 lutego wyniki glukozy.Balam sie troche,bo na Swieta i Sylwestra jadlam tyle pysznosci...ciasta..paluszki lizac.Ale ginekolog mowi,ze moglam jesc tony slodkosci,i ze to nie ma wplywu na wynik glukozy.Mam nadzieje 😉,ze ma racje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Witam wszystkie mamusie 🙂 Ja wlasnie po pracy.Od marca bedzie jej coraz mniej,bo sily nie te i wszystko powoli sie robi 😆 Ja bede miala 4 lutego wyniki glukozy.Balam sie troche,bo na Swieta i Sylwestra jadlam tyle pysznosci...ciasta..paluszki lizac.Ale ginekolog mowi,ze moglam jesc tony slodkosci,i ze to nie ma wplywu na wynik glukozy.Mam nadzieje 😉,ze ma racje...

i jak minął dzien w pracy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny!
I ja dziś postanowiłam się tu do Was przyłączyć. Czasem tu zaglądałam, ale chyba za rzadko bo potem nie udawało mi się nadrobić tyllluuuu stron 😁

Termin porodu mam tak samo właśnie jak bea czyli 29 maj hi hi 🙃
Na usg powiedzieli, że będzie dziewczynka i mam nadzieję, że tak będzie, bo mąż przeszczęśliwy.

pozdrawiam Was wszystkie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...