Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Fijołek mam pytanko, czy do tego ochraniacza co zamówiłas jest tez posciel?????????
daj znac jak było u lekarza.. 😘

nie wiem czy jest posciel.. hmm nie sprawdzalam, ale wybralam taki wzor ze wszystko co gladkie bedzie mi pasowac. Poza tym mam mozliwosc uszycia takiej poscieli jak juz bede z niej w koncu korzystac. Na razie kocyczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Fijołek mam pytanko, czy do tego ochraniacza co zamówiłas jest tez posciel?????????
daj znac jak było u lekarza.. 😘

nie wiem czy jest posciel.. hmm nie sprawdzalam, ale wybralam taki wzor ze wszystko co gladkie bedzie mi pasowac. Poza tym mam mozliwosc uszycia takiej poscieli jak juz bede z niej w koncu korzystac. Na razie kocyczek.


a jeszcze zapytam jakie wielkosci łózeczko masz lub zakupisz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
jestem,
mam do nadrobienia 10 stron, ale najpierw napisze co u lekarza.
Wyniki badan bez zarzutu 🙂 mierzyl mi cisnienie, wazyl.. ehh +10kg. 🤪
Dzis nie bylo usg Fasolki ale slyszalam jej bicie serduszka.. cudowne uczucie. moglabym lezec na tym fotelu tak do nastepnego dnia 🙃
Znowu potwierdzil ze szykujemy sie na kwiecien i cos czuje ze na Wielkanoc bede miec kurczaczka w domku :]
tak mi bylo fajnie na tej wizycie ze kawalek drogi wracalam na pieszo.. a teraz bioderka ała.. 🤨 ale serduszko sie raduje wiec co tam, zniese dzielnie bioderka! 😉

Witam wieczornie
super że wizyta sie udała i wszystko dobrze z malenstwem 🙂i coraz bliżej do rozwiazania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
joma , kasiagwiazdka 😘 😘 😘
no i jakie zamówic... mmmm pojawił sie kolejny problem , jak juz znalezlismy komplet mebli to pojawiła sie zagadka z rozmiarem łózeczka 🙂 🙂 🙂 az przypomniałam sobie jak urzadzaismy 2 lata temu mieszkanko... eh 😉


moje zdanie jest takie!
jesli bedzie odpowiadac Wam kolorystyka tego mniejszego czyli 120x60 to wezcie to standardowe.
jak dzidzia dorosnie do 3 latek to mysle, ze napewno bedziemy chcialy nowe lozeczka dla naszych pociech, wiec to wieksze mysle, ze nie ma sensu- chyba ze faktycznie chcecie pozniej przerabiac na lozko dla starszaka.
bo w sumie w wymiarach, az takiej wielkiej roznicy nie ma, ale to juz decyzja nalezy do WAS 🙂
a moze jakas majoweczka wypowie sie, ktora doswiadczyla juz czy lepsze lozeczko wieksze czy mniejsze ??? 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
jestem,
mam do nadrobienia 10 stron, ale najpierw napisze co u lekarza.
Wyniki badan bez zarzutu 🙂 mierzyl mi cisnienie, wazyl.. ehh +10kg. 🤪
Dzis nie bylo usg Fasolki ale slyszalam jej bicie serduszka.. cudowne uczucie. moglabym lezec na tym fotelu tak do nastepnego dnia 🙃
Znowu potwierdzil ze szykujemy sie na kwiecien i cos czuje ze na Wielkanoc bede miec kurczaczka w domku :]
tak mi bylo fajnie na tej wizycie ze kawalek drogi wracalam na pieszo.. a teraz bioderka ała.. 🤨 ale serduszko sie raduje wiec co tam, zniese dzielnie bioderka! 😉


gratulacje fijolku 🙂 ciesze sie razem z Toba! oby tak dalej!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Witam wszystkie mamusie 🙂 Ja wlasnie po pracy.Od marca bedzie jej coraz mniej,bo sily nie te i wszystko powoli sie robi 😆 Ja bede miala 4 lutego wyniki glukozy.Balam sie troche,bo na Swieta i Sylwestra jadlam tyle pysznosci...ciasta..paluszki lizac.Ale ginekolog mowi,ze moglam jesc tony slodkosci,i ze to nie ma wplywu na wynik glukozy.Mam nadzieje 😉,ze ma racje...

napewno ma, bo moze ja w ciazy nie jem jakos specjalnie duzo slodyczy to mam ostatnio napady na krówki i batony Pawelki 🙂 a wyniki glukozy mam podobno rewelacyjne. Zatem spokojnie, napewno wszystko jest oki doki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Fijołek mam pytanko, czy do tego ochraniacza co zamówiłas jest tez posciel?????????
daj znac jak było u lekarza.. 😘

nie wiem czy jest posciel.. hmm nie sprawdzalam, ale wybralam taki wzor ze wszystko co gladkie bedzie mi pasowac. Poza tym mam mozliwosc uszycia takiej poscieli jak juz bede z niej w koncu korzystac. Na razie kocyczek.

JESLI moge doradzic to lepsze mniejsze bo do trzeciego roku wystarczy a kiedy pojdzie do przedszkola bedziesz chciała urzadzic córeczce nowy pokoj i napewno jakis szliczny tapczanik

a jeszcze zapytam jakie wielkosci łózeczko masz lub zakupisz???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 pochwal się jakie mebelki wybraliście 🙂

Co do łóżeczka to my będziemy kupować to mniejsze, bo za jakiś czas i tak dziecko będzie spało już w większym, bardziej dorosłym łóżku.
Takie łóżeczko do przerabiana jest dobre gdy ma się w pokoju mało miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
jak myslicie to prawda ze po brzuszku mozna poznac plec dziecka? podobno na dziewczynke jest taki okraglutki a na chlopczyka taki hmm 'zadziorny' nie wiem jak to napisac zabraklo mi slowka:P bo jak tak patrze na wasze brzuszki i plec dziecka to mi rosnie chlopcyk :P

no mnie zdecydowanie tez chlopczyk. ale podobno to jak sie brzuszek uklada zalezy tez od tego czy jestes szczupla czy tez nie. Bo jesli masz bioderko to hmm jak to powiedziec.. brzuszek rozlewa Ci sie na boki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Brzuszki!, ale ja sie dzis dziwnie czuje 😮
juz nie wiem co mam ze soba zrobic 🤢
jakies dziwne uczucie mam w przelyku, tak jakby zgaga, ale nie do konca to zgaga, zjadlam loda i nie pomoglo.... jakas ospala jestem i plecki,ehhhh, ale jak leze, to juz nie wiem czy mam na plecach czy na boku, nie moge sobie miejsca znalezc 🤢 nooo tragedia! tez tak czasami macie???

ja dopiero w ciazy poczulam co to zgaga.. i niestety. ja zjem odrobine za duzo to tak mam.
Kasiu, a wiesz ze mamy ten sam termin ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Fijołek mam pytanko, czy do tego ochraniacza co zamówiłas jest tez posciel?????????
daj znac jak było u lekarza.. 😘

nie wiem czy jest posciel.. hmm nie sprawdzalam, ale wybralam taki wzor ze wszystko co gladkie bedzie mi pasowac. Poza tym mam mozliwosc uszycia takiej poscieli jak juz bede z niej w koncu korzystac. Na razie kocyczek.

a jeszcze zapytam jakie wielkosci łózeczko masz lub zakupisz???

planujemy 120x60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie usmiałam az musze Wam to napisac: mąż ssie ze mnie smieje ze my tu tak duzo piszemy ze tu tyle jest stron i jak sie chwile nie jest to 20 stron do nadrobienia jak w modzie na sukcesz 5000 odcinków... buhahahaha 3/4 dnia przed kompem, całe HITy poszły 😁 zero ruchu... 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...