Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hussi31 cieszę się, że wszystko ok 🙂

Ja troszkę Cię rozumiem z tą płcią... 😉
Bo mimo to, że nie mam szczególnych preferencji to jednak chciałabym już wiedzieć...właśnie ze względu na ubranka...tak strasznie mnie ciągnie już na jakieś zakupki ☺️
Ale tak konkretniej to pewnie na połówkowym 3d się dowiem więc muszę jeszcze do stycznia poczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
hussi31 cieszę się, że wszystko ok 🙂

Ja troszkę Cię rozumiem z tą płcią... 😉
Bo mimo to, że nie mam szczególnych preferencji to jednak chciałabym już wiedzieć...właśnie ze względu na ubranka...tak strasznie mnie ciągnie już na jakieś zakupki ☺️
Ale tak konkretniej to pewnie na połówkowym 3d się dowiem więc muszę jeszcze do stycznia poczekać 😉


ja tez juz ledwo wytrzymuje mijajac stoiska z ubrankami 🙂 a polowkowe usg tez pewnie bede miala kolo stycznia.
hej mamuski czujecie juz jakies ruchy? ja mam bombelki w brzuszku, narazie to tyle 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Co do witamin to jeśli nam nie zaszkodzą a mogą coś pozytywnego dać to chyba jednak warto. Kwas foliowy ( Folik) brałam od początku do 13tc, teraz przestawiłam się na witaminy i znoszę je dobrze. Nie, żebym cierpiała na nadmiar kasy ale na Maleństwo żałować nie będę 🙂
Musze tylko zapytać czy np. Prenatal nie są takie same bo są duuuuuuuużo tańsze.


Ja również na początku ciąży brałam Folik, ale miałam po nim potworne bóle żołądka, przestawiłam się na inny kwas foliowy Vita. A od wczoraj zaczęłam zażywać Prenatal DHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barakuda prawi morały jak stara, wredna baba... po co komu tłumaczyć jak się cytuje na forum?
łał mistrzyni internetu...

hussi 31 - każde pokochasz jak swoje- haha oj a które to nie będzie Twoje skoro jesteś matką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
hussi31 napisał(a):

No wlasnie a propos jestem po wizycie u lekarza i wszystko jest ok!!! choc dzidzius spal i nie udalo sie zobaczyc jego plci, bo lezalo tylem do mnie, to raczki sa, nozki sa, macica w porzadku, a sam maluszek ma juz 12 cm 🙂


Mam tylko nadzieje ze nie bedzie mi tak robil przy kazdej wizycie 🙂


oj, tam najwyżej będziesz miala niespodziewajkę przy porodzie 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
hussi31 napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
hussi31 napisał(a):

No wlasnie a propos jestem po wizycie u lekarza i wszystko jest ok!!! choc dzidzius spal i nie udalo sie zobaczyc jego plci, bo lezalo tylem do mnie, to raczki sa, nozki sa, macica w porzadku, a sam maluszek ma juz 12 cm 🙂


Mam tylko nadzieje ze nie bedzie mi tak robil przy kazdej wizycie 🙂


oj, tam najwyżej będziesz miala niespodziewajkę przy porodzie 🙂 🤪


Oj bedzie niezla niespodziewajka 🙂 a ty fijolku dziewczynke bedziesz miala?? super - bratnia dusza, bo jak u mnie bedzie chlopczyk tak jak gdzies tam na usg genetycznym sie pokazalo to meskie plemie bedzie rzadzic - maz,syn i pies to tez on 🙂
gosciu to byla tylko przenosnia, stad usmieszek na koncu.a co do wymadrzania sie barakudy to nie uwazam ze to wymadrzanie , po to jest opcja cytuj zeby jej uzywac, a dalej to juz jej wlasna odpowiedz poparta wlasnym doswiadczeniem, no ale mniejsza z tym klocic sie ciezarne chyba nie beda co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
hussi31 cieszę się, że wszystko ok 🙂

Ja troszkę Cię rozumiem z tą płcią... 😉
Bo mimo to, że nie mam szczególnych preferencji to jednak chciałabym już wiedzieć...właśnie ze względu na ubranka...tak strasznie mnie ciągnie już na jakieś zakupki ☺️
Ale tak konkretniej to pewnie na połówkowym 3d się dowiem więc muszę jeszcze do stycznia poczekać 😉


Hussi31, Joma,
Ja też chciałabym już wiedzieć 🙂
Może jutro, tak chociaż na 80%, coś się wyklaruje.
Na początku i mąż i ja byliśmy pewni, że to dziewczynka. Już w 7 tygodniu spieraliśmy się o imię 😜 A wraz z upływem czasu mąż nadal tkwi przy swoim, a ja jestem mniej pewna tego, co czułam wcześniej. Choć chciałabym córeczkę 🙂 Macie/miałyście jakieś przeczucia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, piszecie jak zwariowane więcej czytam niż się wypowiadam ale po kolejnych 3 godzinach nieobecności miałam prawie 5 stron do nadrobienia ;p Co do poznania płci dzidziusia gratuluję tym co już wiedzą, ja sie doczekać nie mogę aż mi lekarz powie, bo przy ostatniej wizycie jeszcze nie było widać, kolejną mam za tydzień i żyje nadzieją że się już dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
ja mialam przeczucia co do dziewczynki, ale na pierwszym genetycznym niby cos sie pojawilo ze chlopak, no i dumny tatus oczywiscie potwierdza, ze napewno syn 🙂 i tak je kocham 🙂


No mój mąż twoerdzi że nie ma innej opcji niż chlopiec ale ja mam przeczucie że będzie dziewczyna, ale tak jak mówiłaś nie ważne jaka płeć ważne żeby było zdrowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam chrzesnice Oliwie dlatego jestem za, mi dla dziewczynki pasowaloby Julia, Malgosia albo Dorota a dla chlopca Dawid, Michal albo Mikolaj. Mamy co wybierac 🙂
A co do obaw Fijolka to ostatnio tez takie mialam mysle ze to tylko nasze kobiece ciazowe fanaberie napewno wszystko jest ok.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Mam chrzesnice Oliwie dlatego jestem za, mi dla dziewczynki
A co do obaw Fijolka to ostatnio tez takie mialam mysle ze to tylko nasze kobiece ciazowe fanaberie napewno wszystko jest ok.




Zgadzam się ja od wczoraj też mam jakieś dziwne myśli bo w pracy się chyba przemęczyłam i strasznie mnie coz zaczęło kłuć w brzuszku i spokoju mi to do dzis nie daje zwłaszcza że od tygodnia wieczorami czuję jak maleństwo sobie plywa a wczoraj nic...przesadzam nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh mam Hussi nadzieję, że masz rację.. chyba mam dziś slabszy dzień...buu

co do imienia, ja jakoś zakochana jestem w typowo polskich, jak to moje koleżanki mówią "prostych" imionach, choć oczywiście podobaja mi się różne.
Dla dziewczynki będzie wybieral imię tatus, dla chlopca ja. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...